Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemét húzás volt?

Szerintetek is szemét húzás volt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm felajánlott nekem babaruhákat, ami nekünk nagy segítség volt. Párszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni, de nekem terhesen, egy 1,5 évessel nem könnyű, a férjem meg sokat dolgozik. De gondoltam ráér ha megszületik a baba. Most meg látom hogy árulja őket. Meg se kérdezte előtte, hogy akkor kell-e? Ráírtam hogy akkor ezt hogy, ha nekem ígérte? És akkor jött azzal hogy nem vittem el, de egy pár ruha még van, amire nincs még vevő, elviszem-e? Csak hát jól kiválogatta, mert amit adna, az kb rongy, a szépeket meg jól kiválogatta. Szerintem ez gusztustalan húzás.
2022. júl. 1. 08:50
 81/94 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan miért lenne baj ha fiú body kapna? Enyém is olyanokat kapott mert minden használt ruhát elfogadtam,ha fiús hát fiús. Egy vagyon lett volna rá költeni,olyan gyorsan nő. Mibe fájt volna a férjednek elmenni érte vagy megkérni hogy adja fel postán a ruhákat és fizetitek a postaköltséget? Lusta volt a férjed így jártatok. Én férjem úgy ment néha ruhákért hogy ő éjszakás...
2022. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
100%
Ha szigorúan feküdni kéne és a gyereket mártír módon mégis elviszed a jatszóra, de azt nem vagy képes megszervezni, hogy a férjed felvegye azokat a nyamvadt ruhákat, te simán hülye vagy. Mondd már meg, mi a franc olyan nehéz abban, hogy a férjed meló előtt vagy után elugorjon kocsival Rákosborzasztóra a ruhákért? Vagy miért nem hozattátok el futárral? Ja, bocs, az kb 3000 Ft lett volna. Nyilván azt is fizesse az ismerős. Életképtelen tinik vagytok.
2022. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
89%

Kérfdező oké hisztizz tovább. Sőt a kis elkényeztetett valagad is csapkodd a földhöz amiért a gonosz rokon nem vitte neked házhoz pedig te voltál olyan kegyes hogy méltóztattad elfogadni.


Szüljél még ötöt csak akkor kinél fogsz hisztizni hogy nem tartja el az ocsmány kormány meg a szemét emberek helyetted az összes purgyédat?


Jaaj szegénykém nem futja szemüvegre? Akkor ne tedd szét a lábad védekezés nélkül ha ennyire csóró vagy. Majd a nagyobbik gyereked szájából veszed ki a falatot mert az undorító rokonok nem visznek nektek enni?



A férjed meg nem lenne ennyire fáradt ha te nem a semmire nyomatnád halomszámra a kölköket.


Vagy te az a fajta vagy aki a facebookon sír segílykéért de megmoccanni lusta? Jaa igen.


Azt meg fogadd el ha ezek után egy használt pelenkát nem ad senki a pujáróidnak.

2022. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
100%

A barátaink babája 8 hónappal idősebb a miénknél. Nem terveznek többet, amint feleslegessé válik valami, rögtön jeleznek, hogy kell-e, vagy adják el, ajándékozzák másnak. Lakásban laknak, kicsi a helyük, nem elvárható, hogy hetekig őrizgessék azt, amire már nincs szükségük és örülhetünk, hogy felajánlják a cuccokat, amiért némi pénzt is kapnának amúgy... Budapest déli agglomerációjában lakunk, ők az északiban. Ha valamiért menni kell, akkor egy héten belül egyeztetünk, a férjem autóba ül és megy érte, tök mindegy, hogy oda-vissza két órájába kerül.

Nem keresünk rosszul, megvehetnénk mindent újonnan is a kislányunknak, de teljesen feleslegesnek tartom. Csomó tök jó dolgot örököltünk, kaptunk, turiztam, kiszolgál minket is. Tele van a marketplace, de ahogy írták a Hádában is filléres kilós áron lehet tök jó babaruhákat kifogni. Egy fertőtlenítő mosást ráküldesz és kész. Az már gond, ha néhány babaruha miatt csúszik egy nyamvadt szemüveg megvásárlása... de kell vállalni harmadikat is, persze.

Őszintén remélem, hogy troll vagy.

2022. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
81%
84es kell a harmadik a csokra, hiszen minden segélyt össze kell tarhálni ami csak létezik. Az meg hogy miből lesz nevelve tudod ahova Istenke ad báránykát, oda legelőt is. :-D Ha más nem majd kisírja valakinél.
2022. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
56%
Én ingyen kerületi facebook csoportokban szereztem be dolgokat vagy csere csoportban olcsóbban, ugyanígy vannak ingyen dolgok marketplacen. Aztán adományboltban egy babaruha csak 300 Ft, hádában meg kiló árban van. Meg lehet oldani akár bolhapiacon is és bár szégyellni való de lomizáskor hazahoztam egy hibátlan ikea etetőszéket is.
2022. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
100%
85# Igen, én is ezt sejtem a háttérben, de szeretném azt hinni, hogy ilyen felfogással csak troll lehet.
2022. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
76%
Szóval lesz harmadik, hogy legyen csok és babaváró, aztán negyedik is, hogy ne kelljen visszafizetni. De annyi megtakarításotok sincs, hogy ne jelentsen gondot megvenni a ruhákat sz újszülött babának. Vagy lecserélni a szemüveget. Ez nem az a kategória, hogy valaki nem milliomos. Nagyon nem. Ez felhőtlenség.
2022. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 A kérdező kommentje:
Igen, lesz harmadik. És igen, felvettük a csokot. Sajnos nekünk nincs olyan munkánk, hogy önerőből vegyünk lakást 40-50 millióért. Irigylem is, aki ezt mondjuk 30 éves korára összespórolja, de az átlagember átlagfizetésből erre nem képes.
2022. júl. 3. 15:42
 90/94 anonim ***** válasza:
100%
Bszki, mi sem, nem az a baj. Hanem, hogy közben olyan gondjaitok vannak, hogy gond a gyereknek megvenni a ruhát, meg neked a szemüveget. Ezt kicsit sem érzed gáznak?
2022. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!