Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért védik sokan a késői (40...

Miért védik sokan a késői (40 körüli) gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

A női szervezet számára borzalmasan megterhelő a terhesség. Kvázi rendbe se jön már sohase, ha 40 évesen szült. A nő és a gyerek számára is növekszik a betegségek esélye.

Persze a teherbe esés esélye is csökken a korral.

Bizonyos kor felett pedig automatikusan veszélyeztetett a terhesség.

Egy idősebb embernek nincs annyi energiája a kisgyerekekhez, jellemzően nem olyan rugalmasan neveli. Generációs szakadék is kialakulhat.

Idős és jellemzően igen beteges lesz, mire a gyereke érettségizik.

Amikor a gyereke kirepül, már özvegy vagy beteges, nem tud élvezni még éveket utazással, hobbikkal a párjával.

Nem éri meg az unokázást. Ha a gyereke is későn szül, pláne nem.



Én 30 vagyok és nagyon elkésettnek érzem magam. Mások meg körülöttem olyan lezserül veszik a témát, mintha pont velük nem történhetne semmi rossz.


2022. dec. 19. 08:58
 411/429 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de a kutyát nem érdekli a véleményed.


Te nem szülsz 35 fölött, mások meg igen.


Kit érdekel a vergődésed?

2022. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/429 anonim ***** válasza:
100%

Te nem fogadod el 😂

Akkor mindjárt nem szülök 35 fölött, ha te ellenzed. Meg ne bántsalak vele.

2022. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/429 A kérdező kommentje:
Remélem, az anyuka aránylag kibírja a terhességet, jól kezelik a nyomán keletkező betegségeket és fel tudja nevelni a gyereket... :(
2022. dec. 21. 16:13
 414/429 anonim ***** válasza:
86%

Ezredjére irjuk: csak azért mert te olyan elbacott vagy hogy 40 évesen egy terhesség kicsinàlna, màs még koràn se olyan elbacott, és hiàba vergödsz az irigysegben és rosszindulatban, semmi nem fog ezàltal vàltozni.

De nyugi neked sosem kell ezzel megbirkozni, mert egy teféle belülről rohadó toxikus irigy proli szókincsű némbert nem csinal fel senki 20 meg 30 meg 40 évesen sem.

Igy hogy mindezek mellé csúf vagy meg plane.

Fogd mar fel nad semmi nem klappl se kivul se belul se agyilag se sehogy. Egy evolucios zsákutca vagy, más meg 40esen is millioszor jobban van és ami a legfontosabb egy remek ember remek anya.

2022. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/429 A kérdező kommentje:

Aki 40 felett szül, az messze van a jó embertől és a jó anyától.


Nagyszülők neveltek, sehova se jártunk az állapotuk miatt, generációs hasadék volt, 15 évesen néztem végig az egyik haláltusáját, a másik néha kórházban volt és 23 évesen néztem végig a haláltusáját.

Hálás vagyok, hogy neveltek.


Nade ez kényszerhelyzet volt.


Ha valaki olyan öregen szül, hogy önszántából nevel gyereket ilyen későn....

2022. dec. 21. 16:36
 416/429 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rá kell hagyni, nem százas szegény.

Én megyek is szegény gyermekeimhez, mert kitört a suli és bölcsi szünet :)

Szép Karácsonyt mindenkinek!

2022. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/429 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki a te nagyszülőd, meg a te retyerutyàd.

A xar ember meg nàlad kezdődik akàrhàny évesen is, mert egy toxikus szutyok vagy.

Remékem sosem szülsz, belőled lenne a mérgező szülő mintaképe.

2022. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/429 anonim ***** válasza:
100%

Jól vany szerintem engedjük el, kitargyaltuk.


Kellemes ünnepeket.

2022. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 419/429 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyjuk. Direkt játsza a hülyét. Elég lesz neki magányosan tölteni az ünnepeket. Elég büntetés az. Rajta kívül itt sem lesz senki aki szórakoztassa majd.


Boldog karácsonyt nektek!

2022. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 420/429 anonim ***** válasza:
81%
Egyik gyerek sem szeretné, hogy te az anyja legyél akárhány évesen az biztos. Rossz és buta ember vagy.
2022. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!