Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért védik sokan a késői (40...

Miért védik sokan a késői (40 körüli) gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

A női szervezet számára borzalmasan megterhelő a terhesség. Kvázi rendbe se jön már sohase, ha 40 évesen szült. A nő és a gyerek számára is növekszik a betegségek esélye.

Persze a teherbe esés esélye is csökken a korral.

Bizonyos kor felett pedig automatikusan veszélyeztetett a terhesség.

Egy idősebb embernek nincs annyi energiája a kisgyerekekhez, jellemzően nem olyan rugalmasan neveli. Generációs szakadék is kialakulhat.

Idős és jellemzően igen beteges lesz, mire a gyereke érettségizik.

Amikor a gyereke kirepül, már özvegy vagy beteges, nem tud élvezni még éveket utazással, hobbikkal a párjával.

Nem éri meg az unokázást. Ha a gyereke is későn szül, pláne nem.



Én 30 vagyok és nagyon elkésettnek érzem magam. Mások meg körülöttem olyan lezserül veszik a témát, mintha pont velük nem történhetne semmi rossz.


2022. dec. 19. 08:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/429 anonim ***** válasza:
96%

Neked ahhoz sincs közöd, ki hány kiló.

Inkább keress magadnak valami palit, mert nagyon frusztrált vagy már.

2022. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/429 anonim ***** válasza:
96%

Van itt egy elmebeteg, az szokta kiírni ezeket a kérdéseket, valami "childfree incel".

Mikor minek adja ki magát.

Volt már 4 szeretőt tartó férfi, volt már abortuszra készülő, még bulikázni vágyó egyetemista stb.

Mikor mit talál ki a beteg elméje.


De feltűnően képben van a dolgokkal, mivel egész nap itt olvasgat a nyomorult. 😆

2022. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/429 anonim ***** válasza:
95%
#72:Atya ég! Nem akarom elhinni, hogy léteznek ilyen beteg emberek. És a legfélelmetesebb, hogy köztünk jàrkálnak.
2022. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/429 A kérdező kommentje:

Fogok keresni, de nem a neten.


Viszont gyerek mellett rosszabbodott szívbetegség, hízás, öregesebb arc, a szükségesnél (ami nekem 9) legalább 3-4 órával kevesebb alvás lesz. Annyi, hogy ha szerelem lesz, nyilván ezek kevésbé fognak izgatni, mint innen nézve.


35 felett teherbe esés esetén pedig abortusz. De úgy tudom, a védekezési lehetőségek is jók. Sajnos nem 100% egyik sem. De jók.


Örökbefogadás játszik.


Nekem ez a véleményem.


Nagyszülője az én oldalamról nem lesz, az ő gyerekének se lesz és önálló életem már nem lesz. Sport sem.



Az igazság ez.



A többi hazugság.


Azt elhiszem, hogy az emberek 5%-ára igaz.



Ismerősöm nagyra van azzal, hogy 40 felett szült. Felnőtt gyerekével csak üvölteni tud, persze el van hízva és nem jó az egészségi állapota....


Ez a többség. Van az 5% kisebbség.

A többi hazugság.

2022. dec. 19. 12:35
 75/429 anonim ***** válasza:
96%

Én 41 évesen szültem, és nem hogy nem voltam “brutálisan beteg” (😂😂😂), hanem sosem éreztem magam ilyen jól a bőrömben.

Amúgy meg valóban úgy van, hogy “ne törődj azzal, ami nem tartozik rad, és törődj azzal, ami igen”. Számomra meglepő, hogy emberek mennyi időt eltékozolnak olyan dolgokkal való foglalkozással, amihez 1. semmi közük, 2. Teljesen irreleváns a saját sorsukat illetően.

Nem kizárt a trollkodás sem persze, így válaszom mindenkinek szól, akit a téma valamilyen módon érint.😀

2022. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/429 anonim ***** válasza:
95%
Úgy látom ő a 72%-os, mert mindenkinek megy tőle a piros..
2022. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/429 anonim ***** válasza:
96%

73,

Jaja, volt, hogy szidta és mindennek elhordta gyereket vállaló nőket, meg olyanokat írt, hogy reméli beteg gyerekük születik stb.


Na most gondolhatod, mi lehet egy ilyennek az "agyában", hogy ennyire gyűlöli az anyákat, és ide jön ezt kiélni.


Igen, és az a durva, hogy melletted áll a boltban, meg bárhol.

2022. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/429 A kérdező kommentje:

Egyébként hihetetlen sötét és rosszindulatú emberek vannak a neten. Szerencsére a való életben sehol sincsenek.



Futós face csoportban azt akarták beadni, hogy bármely nő képes arra, hogy az 5 p/km tempót beszélgetősnek érezze, és bármely nő képes a 3 órás maratonra, sok-sok nő teljesíti is.

A bibi az, hogy a BSI oldalán utána lehet nézni, szimplán hazudnak.



Itt meg be akarják adni, hogy a szülő nők vékonyak (felszállsz a villamosra, 10 nőből 1 ha vékony, de mindegy), 60 éves emberek még vígan sportolnak, kirándulnak és gyerekkel nem kell éjszakázni.

Szerintem velem egykorú, hasonló élethelyzetbeliek vagytok és áltatjátok saját magatokat. Ennyi a helyzet.

2022. dec. 19. 12:41
 79/429 A kérdező kommentje:

Amúgy ebben a kategóriában nem szoktam lenni, ezt is az Emberekbe írtam.


Az elektronikus eszközök és a sport kategóriában vagyok, esetleg tudomány. Moderátor látja.

Van másik regem a vírustagadókkal való viták miatt. Sejthetitek, rég használtam. Moderátor ezt is látja.



De nyugodtan mossatok össze bárkivel, miközben ti hazudtok nyilvánvalóan.

2022. dec. 19. 12:43
 80/429 anonim ***** válasza:
96%

Az a nevetséges kérdező, hogy te jössz közénk vergődni, hogy nekünk amúgy milyen rossz, mindezt egy gyerekvállalás kategóriában...


Szerinted ki a hülye? 😀

2022. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!