Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért védik sokan a késői (40...

Miért védik sokan a késői (40 körüli) gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

A női szervezet számára borzalmasan megterhelő a terhesség. Kvázi rendbe se jön már sohase, ha 40 évesen szült. A nő és a gyerek számára is növekszik a betegségek esélye.

Persze a teherbe esés esélye is csökken a korral.

Bizonyos kor felett pedig automatikusan veszélyeztetett a terhesség.

Egy idősebb embernek nincs annyi energiája a kisgyerekekhez, jellemzően nem olyan rugalmasan neveli. Generációs szakadék is kialakulhat.

Idős és jellemzően igen beteges lesz, mire a gyereke érettségizik.

Amikor a gyereke kirepül, már özvegy vagy beteges, nem tud élvezni még éveket utazással, hobbikkal a párjával.

Nem éri meg az unokázást. Ha a gyereke is későn szül, pláne nem.



Én 30 vagyok és nagyon elkésettnek érzem magam. Mások meg körülöttem olyan lezserül veszik a témát, mintha pont velük nem történhetne semmi rossz.


2022. dec. 19. 08:58
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/429 A kérdező kommentje:
Emberek kategóriába írtam ki, direkt nem ide, itt tele van mindenki hormonnal szülés után, amiktől rózsaszín ködben úszik.
2022. dec. 19. 12:46
 82/429 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként hihetetlen sötét és rosszindulatú emberek vannak a neten. Szerencsére a való életben sehol sincsenek."

Ezt magadra értem gondolod. De te neten is egy hulladék vagy, nyugodj meg.

2022. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/429 anonim ***** válasza:
83%
*Neten és az életben is
2022. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/429 A kérdező kommentje:

82


Én nem áltatok senkit, hogy kicsi gyerek mellett sportolni és 8-9 órákat aludni fog, ahogy azzal se idegesítek senkit, hogy 45 éves nőként 3 órás maratont fog futni.

2022. dec. 19. 12:48
 85/429 anonim ***** válasza:
83%

Neked sose legyen gyereked!

Pszichiátriára való vagy.

2022. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/429 A kérdező kommentje:

Ember!


Szerinted komolyan képes egy 45 éves nő 3 órás maratonra?


Szerinted egy kisgyerekes dúskál esténként a szabadidőben?


Erre a kettőre válaszolj!!



Én Budapesten lakom. 10-ből 9 csúnyán túlsúlyos. A villamoson, boltban, munkahelyemen (IT).


Te melyik településen laksz, ahol jobb az arány?

2022. dec. 19. 12:53
 87/429 anonim ***** válasza:
87%

De ezek kit érdekelnek?

Sokadjára kérdezzük tőled, hogy neked NEM TÖK MINDEGY KI MILYEN ÉS KI MIT CSINÁL? Te fogod felnevelni a gyerekét? Vagy mi a francot pattogsz órák óta?

Olyan baromságokat írsz, hogy hihetetlen. Szedsz valami tudatmódosítót?

2022. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/429 anonim ***** válasza:
79%

Ja és a környezetemben egy darab túlsúlyos ember nincs. Se a családban, se a munkahelyen. Se az ügyfelek közt.

Sosem látok durván kövér embereket, pedig tömegközlekedéssel járok. Nem egy szobába vagyok bezárva reggeltől estig.

2022. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/429 A kérdező kommentje:

Tudatmódosítót ti szedtek.


Hogyan lehet leírni olyat, hogy kisgyerek mellett van szabadidő és nincs éjszakázás? Hogyan lehet ezt leírni?

15 éves, aki ezt leírja, vagy fogyatékos?

2022. dec. 19. 13:01
 90/429 anonim ***** válasza:
85%

De àruld màr el, honnan a pcsàbol tudod, hogy egy vad idegen tulsulyos vagy vékony ember szülő vagy nem?? 35 vagyok 2 éves gyerekkel, és ha làtnàl egyedül tuti azt hinnéd még nem szültem, mert nàdszàl vékony vagyok. Ismeretségi körömben az lett extrem túlsyos, aki gyerek előtt is küzdött a súlyàval.

Amúgy a terhességem 14.hetéig hànytam, pocsék volt de egy csapàsra elmúlt és semmilyen hiànybetegségem nem lett. Igy odavagy a sportért de egészségesen étkezni luxus?

Amugy te egy megkesetedett macskásnő vagy aki epp azt bizonygatja mi a rossz a gyerekvállalasban

Szánalmas

2022. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!