Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fél éves múlt a baba, de...

Fél éves múlt a baba, de annyira idegesít a férjem, mint mást a terhesség alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem csinál semmi kiemelkedően rosszat, főleg, ha az itteni apákhoz hasonlítom.


Játszik a gyerekkel, fürdeti, pelenkázza, jön orvoshoz stb. Én mégis ki vagyok rá folyamatosan akadva, hogy “neki könnyebb”. Főleg, amikor este 9-kor lefekszem a babával és másnap 5-6-ig velem van. Még az egész jó, amikor a férjem dolgozik, de amikor home-office-ban van vagy hétvége van, akkor mindig iszonyú ideges leszek, ha látom, hogy mondjuk elmegy sportolni vagy hosszabban bevásárol vagy épp nekiáll szerelni én meg egyedül maradok a babával (és a gondolataimmal).


márc. 2. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
37%
Milyen gondolataid vannak?
márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
11%
Megvan a gyerek, most már nyugodtan elválhatsz.
márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 A kérdező kommentje:
Van én időm amúgy majdnem minden héten megyek orvoshoz, ahol 2 órákat is várok a soromra és heti egyszer elmegyek sportolni az is kb. 1 óra 15 perc és utána a férjemmel van a baba addig, amíg hajat mosok és szárítok, így majdnem heti 2 óra énidőm van + az orvos.
márc. 2. 21:12
 4/89 A kérdező kommentje:
#1 Hogy mindig én szívok a kapcsolatunkban.
márc. 2. 21:12
 5/89 anonim ***** válasza:
78%
Erre nehéz mit írni. Még több énidő esetleg? Férjed hogy áll ahhoz, mikor rá van bízva a gyerek?
márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
21%
Kisszivem, az ugye nem idegesit, hogy jelenleg a ferjed fizetesebol elsz te is?
márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:
#6 Legalább úgy lenne, de anyagilag is összességében én jártam rosszabbul ebben a kapcsolatban. Kétszer feladtam a munkámat, hogy ő boldog legyen, most harmadszor úgy néz ki nem fognak visszavenni az előző munkahelyemre mikor vissza kell mennem dolgozni, ráadásul gyerek mellett nem is fogok tudni annyira jó munkakört megcsípni, mint az előző volt.
márc. 2. 21:20
 8/89 A kérdező kommentje:
És most adtunk kölcsön több milliót a szüleinek, amit nem tudom mikor látunk viszont. Remélem hamarosan (van miből, de azért azt nem mondanám, hogy nullán állok a kapcsolatban).
márc. 2. 21:22
 9/89 A kérdező kommentje:
#8 Nem szereti az orális szexet. Se én neki se ő nekem, beletörődtem. Most a szülés óta meg az is fáj, ha kitörlöm a fenekem, nem, hogy bárki bármihez hozzáérjen arra (nem sikerült a gátvédelem).
márc. 2. 21:24
 10/89 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem unatkozol
márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!