Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fél éves múlt a baba, de...

Fél éves múlt a baba, de annyira idegesít a férjem, mint mást a terhesség alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem csinál semmi kiemelkedően rosszat, főleg, ha az itteni apákhoz hasonlítom.


Játszik a gyerekkel, fürdeti, pelenkázza, jön orvoshoz stb. Én mégis ki vagyok rá folyamatosan akadva, hogy “neki könnyebb”. Főleg, amikor este 9-kor lefekszem a babával és másnap 5-6-ig velem van. Még az egész jó, amikor a férjem dolgozik, de amikor home-office-ban van vagy hétvége van, akkor mindig iszonyú ideges leszek, ha látom, hogy mondjuk elmegy sportolni vagy hosszabban bevásárol vagy épp nekiáll szerelni én meg egyedül maradok a babával (és a gondolataimmal).


márc. 2. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:
#5 Igaziból jól viseli, általában átviszi anyósomékhoz, hogy babázzanak vagy elaltatja babakocsiban. Képes akár 3 órát is sétálni vele akár esőben is, amíg én nem vagyok otthon. Közben zenét meg podcastokat hallgat meg telefonál a barátaival.
márc. 2. 21:31
 12/89 anonim ***** válasza:
41%
Akkora kamu mint a haz...
márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 A kérdező kommentje:
#13 Miért gondolod, hogy kamu? Most komolyan…
márc. 2. 21:37
 14/89 anonim ***** válasza:
30%
Mert ha nem lenne kamu, akkor fel tizkor nem itt irogatnal, hanem aludnal.
márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is egy kamu, vagy pedig marha jól dolgod van, és még többet akarsz

A férjed segít, van a gyerekkel, neked ez mégsem jó.

Van akinek nem segít a férje mégsem panaszkodik(nem magamról írok, még mielőtt belém allnal)

márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 A kérdező kommentje:
#14 A gyerek mellől írok, ő itt szuszog mellettem. Kel egyszer 10-kor, 11-kor és onnan kb. két óránként reggel 7:30-ig. De ha megpróbálok kimászni, akkor csak kimennék és összevesznék a férjemmel, ezért inkább itt irogatok.
márc. 2. 21:43
 17/89 A kérdező kommentje:
#15 Van akinek van három down kóros gyereke és egyedülállóként felneveli őket más meg öngyilkos lesz egy szerelmi csalódástól. Nem vagyunk egyformák és nem sajnos nem kamu. Én is tudom, főleg az itteni történeteket olvasva, hogy “jó dolgom van”, de nem érzem.
márc. 2. 21:45
 18/89 anonim ***** válasza:
4%
Mutass képet magadról. Hány éves vagy?
márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 A kérdező kommentje:
#18 Nem szexpartnert keresek. Írtam eléggé megviselt a szülés. Bármilyen hihetetlen a párkapcsolatomon szeretnék javítani, csak szörnyen nem megy… 😤
márc. 2. 22:02
 20/89 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi idős a gyerek, azt nem írtad…

Én hasonlóan éreztem kb az első 1,5 évben. De igazából még most 4 évesen is vannak ilyen periódusok, amikor túl sokat beteg és folyton össze vagyunk zárva.

Ha ezt az elhidegülést mindenki magában kezeli, akkor egyre mélyebb lesz a szakadék. Kommunikálnotok kell, dolgoznotok kell a kapcsolatotokon, különben válás lesz a vége.

márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!