Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kérdésem igazából az lenne,...

A kérdésem igazából az lenne, hogy faluba miért kell a kutyát elhordani sétálni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kérdést, hogy az egyik anyuka elvitte a gyerkőccel a kutyát is sétálni, és az egyik háznál azt látta, hogy anyuka veri a kutyákat, mert azok ugattak.

Én se kultiválom, ha a kutyáink azért őrjöngenek, mert másik kutyát sétáltatnak a házunk előtt. Főleg mikor a babám épp elaludt. Jó én nem verem őket, de igenis rájuk szólok. Tehát a kérdésem még mindig az, hogy miért kell a kutyát a faluban sétáltatni. Én se viszem az enyéimet.


2010. nov. 15. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
87%
Meg persze, direkt bosszantásként felétek viszik sétálni, hogy a gyerkőcödet felébresszék... nem körülöttetek fotog ám a világ!
2010. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!


Második vagyok. Igen minden nap visszük sétálni, mert igényli a mozgást. Ugye te sem gondolod komolyan hogy a sétálós anyuka direkt viszi felétek a kutyát hogy a te babádat felébressze. Gondolom első gyerek. Majd rájössz hogy nem róla szól a világ, mások is élnek nem csak te, és nem csak síri csendben aludhat a gyerek.

2010. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
78%
Van aki nem akarja hogy a kertje bűzölögjön a kutyapisitől,és nem azért tart kutyát h kidobja a kertbe,hanem foglalkozik vele,és kikapcsolódás nekik a séta.
2010. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk a family frost mindig akkor kürtöl az ablak alatt, mikor elalszik a lányom. Eleinte gondoltam, hogy kidobok rá egy féltéglát, de nem ébred fel rá a gyerek, holott iszonyatos hangja van ennek a kürtnek.
2010. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező:

Inkább ne tarts kutyát, ezzel tennéd a legjobbat:-((((


Sőt te se menj ki az utcára.

2010. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
69%

Mellesleg megtaníthatnád viselkedni is a kutyádat, ha zavar az ugatása..

Én is falun lakom, s én is viszem sétálni a kutyámat képzeld. Magasról teszek rá, hogy hol, milyen, megy mennyi kutya ugat!!

Olyan jó érzés mikor megyünk nyugisan, sétálunk, miközben a a kerítés mögül a kutyák majd szétszedve a kerítést ugatnak.. Az enyém szocializálodott eb, nem nagyon ugat akkor sem, amikor otthon van az udvaron, s másik kutya megy az utcán.

2010. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:
Nem síri csendben alszik a gyerekem. De ha minden egyes nap arra kell ébrednie hogy ugatnak az egyébként jól nevelt kutyáink, na az idegesítő.
2010. nov. 15. 22:09
 18/81 anonim ***** válasza:
25%
Miért kéne? Ha nem akarod,nem viszed ki őket.
2010. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
85%

Igen és itt a következő kérdés, miért jobb a te kutyáidnak egy kertben, mint a panel kutyának, amelyiket nap mint nap viszik sétálni, hogy inger érje őket? Már miért ne vihetné el valaki sétálni a kutyáját csak azért mert faluban él.

Nem kell begyöpösödött agyúnak lenni, mert valaki falusi és felvenni a paraszti lét alapelemeit.Remélem a gyerekedet azért néha kiviszed a kertből és lát mást is, vagy majd húszévesen csodálkozik rá a metróra, a Balatonra?


A babádról meg annyit, amikor az én babám született, akkor felújították a panelt, nem tudom hallottad e milyen zajjal jár, panelba fúrni csavarokat, nyugodtan aludt, mint ahogy itt falun is, pedig alattunk van a párom műhelye és vannak örjöngő kutyák, sőt a szembe szomszéd kutyája állítólag egész éjjel ugat. A gyerekeim magasról tesznek erre. Ez is a paraszti gondolkodás: pszt, a gyerek alszik. Ja kedvencem a hozzád hasonló anyukától: ne kopogj, a gyerek alszik-tábla.

2010. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 A kérdező kommentje:
És az is jó érzés lenne, ha valamelyik széttépné a kerítést is meg téged is? Nálunk se pisi szagú a kert, mert arra mindig szakítunk időt, hogy az ürüléket feltakarítsuk. Pisilni meg hátra járnak. Szép tiszta és rendezett udvarunk van. És még a kutyáinkat is szeretjük, és foglalkozunk velük, de nem hordjuk sétálni őket, hogy az összes többi idegbajt kapjon. Jót tudnak rohangálni az udvaron. Ja és nem azért tartom őket, hogy a szobában az ágyon tutujgassam őket, hanem azért, hogy őrizzék a házat.
2010. nov. 15. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!