Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kérdésem igazából az lenne,...

A kérdésem igazából az lenne, hogy faluba miért kell a kutyát elhordani sétálni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kérdést, hogy az egyik anyuka elvitte a gyerkőccel a kutyát is sétálni, és az egyik háznál azt látta, hogy anyuka veri a kutyákat, mert azok ugattak.

Én se kultiválom, ha a kutyáink azért őrjöngenek, mert másik kutyát sétáltatnak a házunk előtt. Főleg mikor a babám épp elaludt. Jó én nem verem őket, de igenis rájuk szólok. Tehát a kérdésem még mindig az, hogy miért kell a kutyát a faluban sétáltatni. Én se viszem az enyéimet.


2010. nov. 15. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
73%
Nem faluba, hanem falubaN.
2010. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 A kérdező kommentje:
Nem vagyok begyöpesedett, a gyerekemmel is szoktam sétálni. Amíg panelban éltünk vittem a kutyát is sétálni, de arra mindig figyeltem, ha valamelyik másik nem bírja az enyémet akkor nem vittem arra többet.
2010. nov. 15. 22:18
 23/81 anonim ***** válasza:
89%
A kutya nem kap a másik kutyától idegbajt.
2010. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk, úgy hogy védi a területét, de azt nagyon hangosan.
2010. nov. 15. 22:20
 25/81 anonim ***** válasza:
87%
A kutyák hanggal is kommunikálnak. Négy fő kutyahangcsoportot ismerünk, mindegyiknek külön jelentés és használati körülménye van: ugatás, vonítás, morgás és nyüszítés. Az ugatás a legjellemzőbb a kutyákra, ami izgatottságot és éberséget jelez. Figyelmeztető jelzésként hallatja, ha területét veszélyeztetik. Az üvöltés ritkább, de ez a hang a falkaállatok jellemzője. A morgó kutya szemmel láthatólag agresszív, és a támadás vagy a verekedés határán van, a nyüszítő kutya pedig csak figyelmet vagy együttérzést akar. A kölykök veszély esetén nyüszítenek
2010. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól értem, a TI SAJÁT KUTYÁITOK ébresztik fel a gyereket, és nem a sétáló kutyák. Hááát.. mit mondjak. A kutyát ugyanúgy nevelni kell, mint a gyereket. Amig alszik a gyereked, akkor zárd hátra a kutyákat arra az időre, vagy tereld be őket a fáskamrába, vagy akárhova. Hihetetlen, milyen emberek vannak!
2010. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
68%

[link]

előző

2010. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
36%
előző a 22:22 voltam
2010. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:
Tehát az én kutyáimat zárjam be, az én udvaromon, mivel mások arra hordják a falubaN az övéiket, mert egyszerűen az a szerencsétlen kutya védi a területét.
2010. nov. 15. 22:25
 30/81 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Hát ha te kutyáid balhéznak, akkor őket kell bezárni, ez nyilvánvaló.
2010. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!