Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kérdésem igazából az lenne,...

A kérdésem igazából az lenne, hogy faluba miért kell a kutyát elhordani sétálni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kérdést, hogy az egyik anyuka elvitte a gyerkőccel a kutyát is sétálni, és az egyik háznál azt látta, hogy anyuka veri a kutyákat, mert azok ugattak.

Én se kultiválom, ha a kutyáink azért őrjöngenek, mert másik kutyát sétáltatnak a házunk előtt. Főleg mikor a babám épp elaludt. Jó én nem verem őket, de igenis rájuk szólok. Tehát a kérdésem még mindig az, hogy miért kell a kutyát a faluban sétáltatni. Én se viszem az enyéimet.


2010. nov. 15. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, csak azért, mert alszik a gyereked, még nem áll meg az élet. Szíve joga mindenkinek sétáltatni a kutyáját, akkor is, ha neked nem tetszik. Mellesleg volt már olyan, hogy falusi utcán sétáltam, egyedül, kutya nélkül, mégis megugattak a kutyák. Akkor ezek szerint az emberek se menjenek utcára, amikor neked alszik a gyereked, mert némelyiket megugathatják a kutyák?
2010. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
83%

de hasznos házőrzők lehetnek, ha semmi mást nem ugatnak meg, csak a sétáló kutyákat. Nem kéne megtanítani őket, hogy nem ezt kell egy házőrzőnek, sétáló kutyákra nem vagy kiváncsi. Akkor ugassanak, ha valaki be akar menni hozzátok, ne akkor, ha valaki vagy valami elsétál a ház előtt.

Ennyire egyszerű, nem kell az ágyon tutujgatni őket, de például nevelni és tanítani a kertben is meg lehet.

2010. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
91%

Én Bp-en élek kertvárosban, itt is ugatnak a kutyák. csak itt senkit nem húzza ezen fel magát.

Sőt jár villamos, közel a vonat, az autókról nem is beszélve.-))))

2010. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
A szomszédot se engedi be, ha úgy akar bejönni, hogy én nem vagyok a kutya mellett. De se a ház előtt elsétáló, elbicikliző vagy mit tudom én hogy közlekedő embereket nem ugatja meg!!!!!!
2010. nov. 15. 22:30
 35/81 A kérdező kommentje:
De látom senkit nem szokott semmi idegesíteni, és csak én vagyok ezen fennakadva. Akkor bocs. Hozzátok erre mindet. Köszi.
2010. nov. 15. 22:32
 36/81 anonim ***** válasza:
90%
Basszus. Ilyet még nem hallottam. A saját kutyáiddal van a probléma, és másokat hibáztatsz, akik arra sétáltatják az övéiket?
2010. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
84%
add el őket, és megszünik a problémád. Kertes házba neked minek kutya?
2010. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:
Nincs baj a kutyáimmal. Jól nevelt kutyusok. Csak a kutyákkal nem jönnek ki.
2010. nov. 15. 22:34
 39/81 anonim ***** válasza:
83%
Végül is persze, jólnevelet kutyák lehetnek, ha a többi kutyát nem állhatják...
2010. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
77%
Kutyapszichológust nekik!!!
2010. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!