Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kérdésem igazából az lenne,...

A kérdésem igazából az lenne, hogy faluba miért kell a kutyát elhordani sétálni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kérdést, hogy az egyik anyuka elvitte a gyerkőccel a kutyát is sétálni, és az egyik háznál azt látta, hogy anyuka veri a kutyákat, mert azok ugattak.

Én se kultiválom, ha a kutyáink azért őrjöngenek, mert másik kutyát sétáltatnak a házunk előtt. Főleg mikor a babám épp elaludt. Jó én nem verem őket, de igenis rájuk szólok. Tehát a kérdésem még mindig az, hogy miért kell a kutyát a faluban sétáltatni. Én se viszem az enyéimet.


2010. nov. 15. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
92%
Látom, a kutyáid nem jönnek ki más kutyákkal, te pedig nem jössz ki más emberekkel. sztem meg mindkettőnek pszichológus!!!
2010. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
91%
A te magántulajdonodon ugat a te saját kutyád, emiatt ne mást okolj. Tudod, egy kutyával együtt jár, hogy ugat. Ha zavar az ugatás, ne tarts kutyát. Szereltess fel riasztót a házra, az majd csak akkor fog zajongani, amikor illetéktelen be akar menni.
2010. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
77%

Vagy el kéne hordani olyan helyre, ahol találkozhatnak másik kutyákkal és lehet ha megismernék őket, akkor összebarátkoznának és nem lenne baj. Ez az, szervezz kutya ismerkedési estet. Hívd meg a sétáltatott kutyákat.

Bár mondjuk a kutyák csak ugatni tudnak, lehet akkor meg kiköszönnének a kutyapajtásoknak és az lenne a baj meg pletyiznének is.

2010. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt a kutya dolga a házőrzés. Járulékos vonzata a kutyatartásnak az ugatás.

Másrészt nyáron hogy'alszik a gyerek?

Mert az enyém nyitott ablaknál, éjjeli kutyakoncerttel, mert minden szomszédnak van min.1 kutyája, sőt busz jár el előttünk, a gyerek meg alszik mint a tej.

Nem értem a problémádat, de ha a saját kutyád ugatása zavar, ne tarts kutyát.

2010. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy ugat. De az zavar, hogy mi a fenének kell falun sétáltatni. De ha ez így a jó, meg a menő akkor holnaptól én is viszem őket. Azt le...rom, hogy a többi idegbajt kap.
2010. nov. 15. 22:51
 46/81 anonim ***** válasza:
93%
Tudod te ritka értetlen és antiszociális ember vagy.
2010. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
92%

Te egy ritka idióta vagy kérdező, már ne is haragudj. Azt taglalod órákon át, hogy zavar, ha a kutyáid felébresztik a gyereket. Most meg azt írod, nem is az ugatás zavar, hanem az, hogy mások arra sétálnak. Akkor javaslom, építs egy felüljárót a kaputok elé, és tereld fel az arra sétálókat.


Te pedig vegyél egy füldugót, és menj el pszcihológushoz, mert nagy szükséged van rá.

2010. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
79%

De azért vinnéd sétálni, hogy más embert bosszants ezzel? Tényleg ritka antiszociális példány vagy.

Egyáltalán honnan tudod, hogy más sétáltatja a kutyáját? Netán azt is kifigyelted kik azok a galádak és most majd ott sétáltatsz a házuk előtt?

Komolyan, mint a szakállas viccben a vénasszony, Mari néni. Na de neki van mentsége, öreg és nincs más dolga, mint ez. De hogy egy fiatalasszony ilyen legyen. Eddig nem értettem, kik azok a falusi minden lébe kanalak, de kezdem kapisgálni.

2010. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:
De ha olvasnád amit írok, akkor látnád, hogy még a biciklist se ugatják meg, csak a KUTYÁKAT. És az zavar. A gyerek meg igen felébred rá, mert olyankor őrjöngenek. Örülök hogy senkit soha nem zavar semmi. Csak engem.
2010. nov. 15. 22:59
 50/81 anonim ***** válasza:
86%

Neked valószínűleg baj van az idegeiddel (is), és igazából nem a kutyák őrjöngése zavar. Hanem valami más.


Ajándékozd el a kutyáidat, és máris megoldódott a probléma. Már ha megnevelni nem tudod őket.

2010. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!