Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kérdésem igazából az lenne,...

A kérdésem igazából az lenne, hogy faluba miért kell a kutyát elhordani sétálni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kérdést, hogy az egyik anyuka elvitte a gyerkőccel a kutyát is sétálni, és az egyik háznál azt látta, hogy anyuka veri a kutyákat, mert azok ugattak.

Én se kultiválom, ha a kutyáink azért őrjöngenek, mert másik kutyát sétáltatnak a házunk előtt. Főleg mikor a babám épp elaludt. Jó én nem verem őket, de igenis rájuk szólok. Tehát a kérdésem még mindig az, hogy miért kell a kutyát a faluban sétáltatni. Én se viszem az enyéimet.


2010. nov. 15. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
100%

én ritkán sétáltatom, de néha muszáj szocializálni,ugyanis néha el kell vinni orvoshoz is, meg kell tanuljon viselkedni.

Az egyik helyen ugatott a háznál lévő kutya, at én nagy kutyim meg jött mellettem a pórázon gyors sétatempóban, nem is törődött a kutyákkal.

délelőtt 11-kor kirohant egy fiatal csaj, és elkezdett velem ordítani, hogy direkt itt trenírozom a kutyámat, hogy rohangáljon neki oda-vissza a háza előtt, és cukkolja az ő kutyáját.

Megvontam a vállam, ha nem látja a hülye, hogy pórázon van, nem rohangál, nem ugat, nem cukkol senkit, csak az ő kutyája teszi a maga dolgát, azaz ugat.

Nem álltam le vele, mentünk tovább.... lehet, hogy még mindig ott ordibál ????!!!!

2010. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!