Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
 281/306 anonim ***** válasza:
34%

Fú most látom a kérdést először. Ez a nő nagyon nagyon ostoba. Ez egy gyerek volt vagy még mindig az, de nagyon buta, te jóó ég!

Veled mizu kérdező ? Van azóta gyermeked? Megtaláltad a hozzád illő nőt?

2017. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/306 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem akartam gyereket,nem is vállaltunk a férjemmel.De az elég fura,hogy több mint 7 év alatt sem sikerült talàlnod egy olyan nőt,aki akarna,itt inkàbb az a kérdés hogy te miféle férfi lehetsz...
2017. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/306 anonim ***** válasza:
17%
Én se akartam mégis lett! Nem bántam meg mert imádom. De ha a férjem nem erőlteti tuti nem vállaltam volna mert nekem nem hiányzott az életemből, anèlkül is teljes volt.
2017. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/306 anonim ***** válasza:
38%

En 23eves no vagyok,soha el sem gondolkodtam azon,hogy valaha is gyerekeg akarok szulni. Gyerekkorom ots ezen a velemenyemen vagyok,es azota nem valtozott,es szerintem mar nem is fog. Apolono voltam,felmondtam,mert nem vagyok eleg tolerans,jobban mondva magamnak nem fogok hazudni,zero toleranciam van. Aztan ovono is voltam,ott is felmondtam. Nem elek magyarorszagon. Kulfoldon elek,a nem magyar parommal,mar egy ideje. Itt is dolgozom,ide fizetem a tbt,adot,es a magannyugdijamat is. Nem erdekel magyarorszag. Hogy miert nem akarok gyereket szulni? Kedves kerdezo,ki kermem magamnak azt amit irtal,hogy "mire jok a nok akkor,agybetetnek"?! En biztos hogy megcsak szoba se allnek veled az fix. Egy no nem attol no,hogy gyereket szul,es foleg egymas utan mint a nyulak. Nem vagyunk allatok,legalabbis a magam neveben beszelek,hogy kotelezo szaporodni. Csinaltassa fol magat aki akarja,en speciel,nem vagyom ra,soha nem is vagygam,nem erzem azt,hogy egy gyerek tenne teljesse az eletem,szerintem ez hulyeseg. Bar van akit ez tesz,de engem biztos nem. Egyszeruen nem vagyom ra,nem hoanyzik az eletembol. Fontos a karrierem,az egeszseges eletmodom,sportolok szeretek utazgatni,szeretek magamra adni,magammal sokat foglalkozni. Egy gyerek sok lemondassal jar,es en erre.nem vagyok kepes,ez lehet onzoseg a ti szemetekben,de engem marhara nem erdekel masok velemenye. Van egy regi jo baratnom ovis korunk ota badatnom,o szult egy gyereket,elfogadtam a donteset,nem erdekel kulonoskeppen. Megdicserni megdicserem szep,csinos,blablabla. Azt ennyi. Sose kerdezte hogy en miert nem szulok,mert tudja a valaszomat. Nekem a parom a legfontosabb,sokat tettunk egymasert,lemondtunk dolgokrol egymasert,o 31eves,o mondta hogy szeretne,de tudja a velemenyem,es elfogadta. Nem azert van velem hogy gyereket szuljek,hanem mert szeret. Fintos az alakom is,mindig vekony sportos voltam. Sose voltam tobb mint 50kg. Azt is tudom,hogy alacsony a fajdalomkuszobom,marcsak egy fejfajastol,vagy akar menstruacios fajdalomtol is ki vagyok,szoval nekem egy tragedia lenne amugyis kihordani. Vernyomasom sem jo annyira.

Szoval,szuljon az aki akar,de aki nem akar,azt meg nem kell megszolni. Ennyi. Nem vagyunk egyformak szerencsere.

2017. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/306 anonim ***** válasza:
73%

Atyaég... Az egész kérdés irgalmatlanul gáz a kérdezővel együtt, bár érdekes, hogy ő aztán hozzá sem szólt így 7 és fél év alatt egyszer sem, de a kérdést ennyi idő után meg kiemelte.

Fura, hogy a 2009-es, faék egyszerűségű akkori válaszolók egyetlen szóra sem méltatták a kérdező stílusát, mintha ez tök normális lenne.

De ami a válaszokban van, az még ha lehet, a kérdésnél is gázabb. És elnézést, de még a kutyás válaszoló a legnormálisabb, már ha lehet őt ezzel a szóval illetni. Emlékszem ám rá, régi motoros vagyok itt én is, tényleg nem volt komplett szegény és voltak nagyon hülye megnyilvánulásai, de az őt hergelő, maguk is dühtől remegő, habzó szájú libák még ortóbbak voltak. A közepétől már egyszerűen minden relevancia nélkül csak a fejéhez vágtak olyan dedós baromságokat, hogy még az ovisok körében is ciki ilyeneket mondani. Külön "kedvencem" volt az a csaj, aki állandóan azt írogatta, hogy "hejsz". Ez talán valami indulatszó lehet sudribunkófalván, a fene se tudja...

2017. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/306 anonim ***** válasza:
0%

Az igen mik voltak itt 2009 ben

Bolond nő nem százas nem szeretnek gyereket szülni de azt a nőt meg én is agyon vernem ahogy beszélt a gyerekekről és azokról akik szülnek

Undorito

2018. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/306 anonim ***** válasza:
67%

Szép, hosszú eszmecsere.

Nos, én 45 vagyok, férjem 50, és tudatosan gyerektelenek.

Nem, hogy nem tenné teljesebbé (?) az életünket, hanem mindent tönkretenne, ami számunkra értékes és fontos.

A saját családjainkat is igyekszünk minél messzebbre elkerülni, akkor jó, ha nem hallunk róluk.

2018. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/306 anonim ***** válasza:
0%
az a lényeg gyerekek, minek itt vesződni akármivel is? csak a buli, a szórakozás, csak saját magatokkal foglalkozás, önzés. Ez megy némelyiknek, kár hogy ezek anyja nem így gondolkodott, mert most nem lenne a világon, s jó pár önző állategyeddel kevesebb lenne, hazudok mert még az állatban is van annyi h szaporodjon, de aki olyan szintre vitte h csakis saját maga, s erre még kifogásokat is keres és talál, és erre még büszke is, hát basszus, ez no comment. Minek vagytok a világon akkor? haszontalanok, élősködők, legalább elhal a családfátok, tudom tudom nektek jár a boldogság, mert megérdemlitek ugye? ki vagyok én, aki merészel ennek ellentmondani, vagy bírálni... még 1 szánalmas csótány is képes a szaporodásra, nekem ez a véleményem
2018. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/306 anonim ***** válasza:
80%

Jajj istenem utolsó... imadom az ilyen értelmetlen kommenteket

És mi van ha önzésből nem akarok gyereket ? Megtehetem az én dolgom

Egy életem van magamra akarom fordítani hogy nekem jó legyen stb

Az érved hogy miért nem gondolodott más édesanyja is úgy a gyerekszülésrol meg hülyeség . Nem szeretnek szülni és nem is fogok és annak meg csak örültem volna ha édesanyám is így gondloodott volna mert akkor legalább nem kellene ebben az undorito értelmetlen világban élni. Az egész élet értelmetlen, kotelozo óvoda iskola munka majd szerinted a kötelező szaporodás és meghalsz

Csodaltatos élet

Szaporodáshoz nem kell esz az mindekinek megy csak szolok

Szerintem sokkal érettebb az aki elismeri hogy nem akar gyerket legyen az ok bármi minthogy szül és leszarja

Amugy is az esetek 50% ban a nő magának szüli a gyerket mert a férfi leszarja

Miert lenne élősködő az aki nem szül?

Szerencsére nem kötelező szülni

Nem értem miért kell lenézni azokat akinek nem a szaporodás az élet értelme meg a gyerek

Engem nem erdkel ki mit csinál az ő SAJÁT döntése amihez senkinek nincs köze

Akinek nem teszik hogy nem szülők így járt mert pont leszarom

Nem azért elek hogy a társadalomnak feleljek meg

Azért elek ezen az undorito világban hogy legalább egy kicsit jobb legyen nekem

Gondolom utolsó akkor már homofób is vagy

N

2018. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/306 anonim ***** válasza:
79%

"Minek vagytok a világon akkor? haszontalanok, élősködők"

Szaporodni a csótányok is tudnak, szorgalmasan. Remélem, tartasz párat.

És hogy miért vagyunk?

Én pl. azért, mert a hozzád hasonló pofajártatók bemagyarázták a szüleimnek, hogy gyerek KELL...

Mai ésszel agyonvernék az ilyen okostónikat és én sem vagyok hálás, hogy megcsináltattak!

2018. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!