Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
 301/306 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy meg nem véletlen az, hogy a házas férfiak tovább élnek az átlagnál, a házas nők viszont NEM (a szinglik viszont igen). Ez sokat elmond arról, hogy ki a hasznos és ki nem.
2019. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/306 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, miért került elő már megint ez a kérdés?? És miért vagyok olyan hülye, hogy újra elolvastam? Basszus, 12 éve használom ezt az oldalt, de emlékeim szerint ennél gázabb vitát nem láttam még itt, pedig volt már néhány nagyon ocsmány.
2019. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/306 anonim ***** válasza:
11%
Háztartásbeli apuka? Tudod mit vállalom, de akkor a te dolgod behúzni az 1-2MFt-os bevételt, ami az én szerepköröm miatt kiesik. Sosem voltam ellene a jó feladatmegosztásnak...
2019. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/306 anonim ***** válasza:
0%
"Arra meg nem mondtál semmit, hogy mi van ha egy nő meddő?" Nem ez a kérdés, nem erre érkeztek válaszok. Itt az akarásról van szó. Tanulj meg értelmezni, utána lesz értelme bármiféle kommunikációnak.
2019. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/306 anonim ***** válasza:
97%

De most őszintén, miért kell azt b sztatni, aki nem akar gyereket, vagy ferjet, feleségét, akármit? Nektek attól rosszabb lesz, ha valaki máshogy akar élni? Nekem vannak gyerekeim, férjem, jó munkám, család, barátok, tök meg vagyok elégedve az eletemmel, éppen ezért egyáltalán nem izgat fel, ha valaki másra vágyik, mint ami nekem van. Ő éljen úgy, én meg így.

Amit viszont a kerdezonek volt pofaja leírni ("Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek?"), az gyerekes nőként is sért, mert ezzel kvázi azt mondja, hogy ez az egyetlen ertekem, hogy gyereket szültem és nevelem őket. Ezt a hímsoviniszta dumát...

2019. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/306 anonim ***** válasza:
89%
16:17 ja igen mert minden kőbunkó, mucsai, fogatlan, általánost végzett kis jóska 1 milliót keres.... :D Sajnos az a kivétel ebben az országban nem a norma. És azt elfelejted figyelembe venni hogy a férfiaknak több ezer éves előnyük van a nőkkel szemben. Őket mindig is arra nevelték, hogy legyenek ambíciózusat és keressenek sokat, míg a nőknek azzal tömték a fejükat, hogy nekik kedveseknek, szelídnek és életképtelennek kell lenni és hogy különben sem tudnának semmi 'férfiasat' megcsinálni, akkor sem ha akarnának. Ez nem tűnik el egyik percről a másikra. Kollektív tudatalattiról gondolom nem hallottál még ekkora fizetéssel. Amúgy meg ilyenkor hol a duma, hogy a 'gyerekvállalásra sosincs megfelelő idő, csak a szeretet számít'? :D A legtöbb ember képes felnőni átlagos vagy átlag alatti fizetésből is. És érdekes módon az egyedülálló anyák is képesek felnevelni a gyerekeiket 1 milliós fizetés nélkül.
2019. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!