Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/306 anonim ***** válasza:
0%

óóóóó pedig ha látnád őket...olyan puha a bőrük,mint a csincsillának...és úgy szuszognak...é mikor nevetnek álmukban...mikor először mosolyog rád tudatosan úgy,hogy tisztán látja az arcodat!

Egyébként nem kell megválni az állatoktól,ha érkezik 1 baba!

2009. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/306 anonim ***** válasza:
81%

Nahááát, más is azt érzi hogy diszkriminálják :O Akkor biztos mind önző, fél, beteg.

[link]

Nem, nem félek semmitől .:) Rondák. Nem érdekesek. Nincs igényem se a jóra amit adnak sem a szenvedésre ami velük jár. Ennyi. :) És köztem meg a párom között aztán nagyon ne feküdjön senki, mert nem állok jót magaért! Már montam, hogy senkivel akarok osztozni rajta. Tökéletesen megfelel ő, és nem akarok belőle keveréket.

2009. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/306 anonim ***** válasza:
3%
úúúú akkor te tényleg önző vagy!Mi van elvették a plüss állatkádat az oviban???Irigy kutya!!!!
2009. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/306 anonim ***** válasza:
11%

Még hogy rondák!!!!!! Aki egy pici babára ezt mondja az nem jó emer!nem tud ronda lenni!!!!gyönyörűszép minden baba!


ha ennyire tiszta vagy gayilag akkor tudod e hogy mikor alakult ki és miért benned ,ez a nem normális dolog?

2009. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/306 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul uralkodsz is a párodon!És még a saját véredet is gyűlölöd!Hányadék egy nő vagy!!!
2009. nov. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/306 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

természetesen ezek. :) Sajnálom, nekem a felnőtt és arányos emberek tetszenek. :) Külsőre. Belsőre is azok. :)

2009. nov. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/306 anonim ***** válasza:
100%
Nem uralkodok senkit a kutyáimon kívül akik nem emberek, csupán magam sem vagyok papucs ahogy állították. Ő egy szabad ember. És az állataimat sem vagyok hajlandó hátrébb sorolni sem semmi egyebet. Mondtam hogy mindent meg lehet oldani, de én nem akarom, mert nem akarok gyereket se így se úgy.
2009. nov. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/306 anonim ***** válasza:
100%
amúgy az a videó nagyon tanulságos. Szégyenletes hogy egy gyereket nem akaró nőnek ebben az országban ki kell takarni az arcát...
2009. nov. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/306 anonim ***** válasza:
0%
A nő egyáltalán nem szép...a pasi is átlagos...a göndör kutya meg egyszerűen undorító!Vannak olyan kutyák,akiket legszívesebben megrugdosnék,pedig szeretem a 99%-át!Hát azt a fekete göndört megrugdosnám szívem szerint...mert gusztustalan...a dobi az meg gyönyörű!
2009. nov. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/306 anonim ***** válasza:
18%
szóva te vagy az a Kata mi?és 37 éves vagy:)pont megegyezik ,mert testsérét is megemliti:)
2009. nov. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!