Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/306 anonim ***** válasza:
0%
Az a videó....húúú azokat a géneket én nem is örökíteném!
2009. nov. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/306 anonim ***** válasza:
38%
Hát igen... Én akarok elmenni az országból, de ti vagyok azok a mocskok akik megrugdosnának egy Hungaricumot! Tudod ez egy nemzeti kincs... Pár nem hiszem hogy neked van ekkora tudásod. Undorító. Állatkínzó vagy. Mindenkinek más az ízlése. Nem mondom hogy én meg azt a gyereket rugdosnám meg csak szerintem meg az a ronda. És tudod sosem leszel te olyan gyors hogy azt a kutyád megrugosd, mivel futásban felveszi a versenyt az agárral És nem ilyen kövér most szült nőket tart kordában, hanem szürke marhákat! Tudod mekkora az? :)
2009. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/306 anonim ***** válasza:
22%
Jesszusom hogy miket tudtok kitalálni... :D Hát persze csakis az vagyok :D... Te okostojás, az én testvéremnek csak 1 darab gyerek van hála istennek! És nem egy testvérem van hanem több... És látom nem tudsz számolni mert én nem vagyok 30 fölötti vén banya. :)
2009. nov. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/306 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem érdekel milyen nemzeti kincs használd nyugodt szívvel akkor is csúnya!Attól még nem vagyok állatkínzó...megölni nem ölném csak rettentően ronda...na megint úgy felpurcantál!Na de ha te mindig okoskodsz(mert neked lehet te kutyapecér!)akkor én szeretnék mondani valamit neked!Állíts már össze nekem gyorsban vagyis írd már le pl: az unguentum stearini vagy unguentum hydrophillum nonionicum krémecskét és mond már meg lécci,hogy a halaim bélfertőzését mivel kezeljem!!!!
2009. nov. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/306 anonim ***** válasza:
0%
Jah és bocs,de a szürke marha szent állat,ne űzgérelje az a cseszlett eb!Akkor megrugdosom!
2009. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/306 anonim ***** válasza:
37%
Ellentétben veled én nem okoskodok csak abban amiben otthon vagyok. És számomra a halak baromi unalmasak, de ez nem azt jelenti, hogy egyenként kifogdosom őket és földhöz vágom! Az tetszik amit akarsz, de rugdosd a jó édces gyereked ne egy szerencsétlen állatot akik nem tetszik becses személyednek! És nem azért raktam be, hogy megmodd tetszik vagy sem, hanem azt hogy megmutassam nekem mi tetszik a gyerek helyett...
2009. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/306 anonim ***** válasza:
0%
De a kérdésemre nem válaszoltál...nyomod a kutyás dumát csak nem vagyunk rá kíváncsiak...a lényeget meg elhallgatod!Na de ha annyira ki tudsz mást oktatni arról amit nem tud...felsőbbrendűen...flegmán...nagyképűen akkor segít már...gondolom állatgyógyászatban is otthon vagy te oki!!!!Akkor mond már mivel hajtsam ki a cérnagilisztát a macskámból!Ugyanis nem kérdeztem,hogy a halak érdekelnek e!!!!
2009. nov. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/306 anonim ***** válasza:
37%
:) Sajnos nem tudsz te olyan gyorsan mozogni és más sem, mert mint már mondtam ez a kutya az agárral veszi fel a verseny. Belecsíp a vizesedett lábad és mire feleszmélnél már ott sincs. :) Tudod milyen gyerekes amit beszélsz? Csak azért teszed, hogy mérges legyek... De ez szánalmas... Ez kb olyan mint amikor osztálytásram kért, hogy súgjak neki, én meg nem erre azt mondta akkor korcs a kutyám xD De ha súgok neki akkor fajtatiszta lesz xD Mert ez így megy, mi? Természetesen ez kb alsóban volt... És kb te is ilyen szinte írtad az szentmarhás hozzászólásod. :D Gondolom Petőfi is dögöljön meg mert neki is ilyen kutyája volt, mivel az összes magyar fajta közül csak ez tudja hegyezni a fülét. Nézz utána. Ma ez elfogadott tény. Akkor ő egy szar költő.Éljen. Legalább nem kell ott lennem az uncsi ünnepeken.
2009. nov. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/306 anonim ***** válasza:
37%
Én válaszoltam, hogy nem okoskodok abban amihez nem értek, úgy mint te a kutyákban. Sosem érdekelt a gyógyászat. Jó orvosunk van. Engem a kutyák viselkedése érdekel. Etológia, kinológia.
2009. nov. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/306 anonim ***** válasza:
37%
Ja amúgy meg nem beteges divatkutyáim vannak és nem óccsón vettem őket a szaporítónál. :)
2009. nov. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!