Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan aki csak...

Milyen anya az olyan aki csak azért nem szoptat mert neki a mellei szexuális dolgok és a férjén kívül nem érhet hozzá senki?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt a gyakorin olyat, de a való életben is találkoztam vele hogy bizonyos anyukák azért nem szoptatnak - pedig tudnának- mert a melleiket szexuális testrésznek tartják és nem akarják hogy a babájuk hozzáérjen. Vagy csak szimplân félnek hogy megereszkedik a mellük. Szerintem ez elképesztő. A mell eredeti funkciőjának semmi köze a szexhez azért van hogy szoptassanak. Ráadásul ez a leghülyébb indok mert ha fáj vagy ilyesmi akkor jó de csak ezért! Akkor ennyi erővel csak császárral kellene szülni mert a punci aztán tényleg szexuális testrész. És mindig a tâpszerekkel jönnek, azért az anyatejnél szerintem nincs jobb.

2016. máj. 14. 11:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 81es nekem egy pillanatig sincsenek ketsegeim arrol hogy a ferjem megcsalt -e (mert tudom hogy nem) es ezentul sem fog. egyezik a felfogasunk azert vagyunk egyutt nem kis ideje mar;-)))
2016. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:
31%

Miután az anyatejet NEM kapó babák között szignifikánsan több a különböző fertőzéses és autoimmun betegségek száma, ezért nem nevezném az anyatej szándékos megvonását állásmagánügynek. Ez már konkrétan közegészségügyi kérdés.

Pontosan ugyanúgy, mint a terhesség alatti dohányzás is.

Engem nem érdekel az angol egészségügyi hozzállás, és nem is kell azonosítani az én véleményemet egy ország véleményével sem. Nem a beszólogatáson és a vélemények különbözőségén fog múlni egy csecsemő egészsége.

Egyí csecsemő egészségét nagyban befolyásolja mind a genetikai, mind a megfelelő környezeti feltételek megléte, amiben igencsak fontos az anyatej (és még szoptatásról nem is beszéltem!) biztosítása legalább 6 hónapos korig.

Konkrétan lesza.om, hogy egy gyermek miképpen jut anyatejhez. Szoptatva, lefejve, vagy anyatejállomáson keresztül. Lehetőség több is van. De az az anya, akinek van teje, van lehetősége, tisztában van az anyatej védő hatásaival és hiányának esetleges egészségügyi következményével, ennek ellenére ettől megfosztja a saját gyermekét, szerintem nem anyának való.

Lehet ezért lepontozni, utálni, köpködni, nem érdekel. Nyugodt lehet afelől, hogy az angol udvariasság, ami miatt az egyészségügyben nem szembesítik őt a döntésével, annak következményével csak külső, egy tájékozott szakembernek megvan erről a véleménye ugyanúgy, mint itthon.

2016. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim ***** válasza:
0%
*megvonását magánügynek
2016. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 anonim ***** válasza:
20%
a szülés utáni 6 hét: az időszak, amikor a szoptatásnácik többet lihegnek a melleden, mint a férjed :D
2016. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
25%
Latod ezek a csunya szoptatasnacik jobban aggodnak a gyermekedert, mint te magad...milyen szomoru ez.:((
2016. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:
100%

102 es nek

nem Angliaban elek, nem is Europaban, de ez mellekes is.

mint ahogy az elhangzott velemenyek is mellekesek legalabbis az en szempontombol. a donteseimet magam szoktam meghozni mindenfele vonatkozasban es az ilyen "lepontozasok" meg kulonfele jellemzok hogy ki onzo es ki valo anyanak stb. eddig sem befolyasoltak az eletemet a legkisebb mertekben sem ezutan sem fogjak. nem egy nevtelen tomeforumon beszelgetok velemenye az ami kihat az eletemre. elolvasom ki mit ir, ha van kedvem en is irok es ennyi.elegge felnott es onallo vagyok/voltam egesz eletemben hogy donteseimet idegenek nelkul meg tudjam hozni.

2016. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
100%

Picit elkestek vele ugy par evtizedet, dehat mindenki ugy es akkor aggodik (idegenekert) ahogy uri kedve diktalja.

en maximum az elhagyott es elhanyagolt allatokert szoktam aggodni de azon a lehetosegem szerint ha befolyasom van akkor segiteni is probalok. az hogy itt egyesek kit es hogyan minositenek nem gondolnam hogy tul sokat valtoztat barki sorsan vagy hozzaallasan;-))))

2016. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 102 es ki tudja hogy ki miert szul gyereket? Lehet hogy te nem tartod maganugynek en igen, ezert nem szolok bele abba sem hogy ki szoptatja meg erettsegi elott ket oraval is a gyereket es ki veteti el a 10. nem kivant terhesseget is.NEM AZ EN DOLGOM, NEM TARTOZIK RAM. ilyen egyszeru az egesz. persze ezt en csak magamra nezve tartom kotelezonek mindenki azt mond, ir , gondol egy ilyen forumon amihez csak kedve van. az en szamomra a maganugy fogalma szent minden vonatkozasban, nem avatkozom bele ha a szomszed veri a feleseget a gyereket , koszban el vagy tisztasagmanias. ha a kutyajat veri azert siman feljelentem . tudod miert ? mert az ember tud vedekezni van szaja amit ki tud nyitni az allat pedig az ember felelossegere/ vagy felelotlensegere van hagyva. Nyilvan ha ELETVESZELYROL VAN SZO akkor kihivom a rendoroket es nem varom meg amig halalra veri a csaladot a szomszed de ezzel az en emberi kotelessegem be is fejezodott a tobbi mar nem az en dolgom.

az meg hogy valaki mit ad enni a gyerekenek vegkeppen nem tartozik ram.

2016. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim ***** válasza:
18%
Annál undorítóbb és perverzebb dolgot, hogy a mellemet egy csecsemő szájába tegyem, nehezen tudok elképzelni. AZ apukája is a szájába lógatja a p.csét? NAgyjából egy szinten van a dolog pervezióban.
2018. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!

Ezek szerint te női nemű vagy. Elárulod, hogy hány éves?

2018. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!