Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan aki csak...

Milyen anya az olyan aki csak azért nem szoptat mert neki a mellei szexuális dolgok és a férjén kívül nem érhet hozzá senki?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt a gyakorin olyat, de a való életben is találkoztam vele hogy bizonyos anyukák azért nem szoptatnak - pedig tudnának- mert a melleiket szexuális testrésznek tartják és nem akarják hogy a babájuk hozzáérjen. Vagy csak szimplân félnek hogy megereszkedik a mellük. Szerintem ez elképesztő. A mell eredeti funkciőjának semmi köze a szexhez azért van hogy szoptassanak. Ráadásul ez a leghülyébb indok mert ha fáj vagy ilyesmi akkor jó de csak ezért! Akkor ennyi erővel csak császárral kellene szülni mert a punci aztán tényleg szexuális testrész. És mindig a tâpszerekkel jönnek, azért az anyatejnél szerintem nincs jobb.

2016. máj. 14. 11:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 A kérdező kommentje:
10-es. Attól még lehet jő anya és gondoskodhat a gyerekéről. De itt most arről van szó hogy megvan rá a lehetőség- van tej- de önszántából lemobd az egyik legfontosabb anyai kötelességéről. Ráadásul egy ilyen indokkal. Nem akarok megbántani senkit, de én az ilyen nőkről azt tudom feltételezni hogy tipikus plázacicák.
2016. máj. 14. 12:19
 12/110 anonim ***** válasza:
76%

Kevered a dolgokat, szerintem.

Egy "plázacica" is lehet gondoskodó, törődő, szoptató anya.

Lépj túl..és aki vegának neveli a gyerekét, nem ad neki húst?

Pedig adott lenne, megtudná venni neki és megfőzni.

2016. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek az #1-essel!
2016. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim ***** válasza:
16%
Sz@ranya. Aki már a születéskor nem képes olyan dolgot megadni, ami fontos, az sosem lesz jó anya. És a gyerek vagy lelkisérült lesz vagy ugyanilyen önző.
2016. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
67%
Milyen anya az aki mas dokgaval foglalkozik. Foglalkozz a sajat dolgoddal. Annyira szanalmas, nincs eleted ezert maseval vagy elfoglalva. Mi kozod hozza h ki miert nem szoptatj a gyereket?😠
2016. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
87%
Ùgy gondolom,mindenki magánügye, nem a szoptatás miatt jò anya egy anya. Talán nem elìtélni kéne a másikat hanem elfogadni,hogy mások vagyunk,mások az érzéseink,más a gondolkodásmòdunk.
2016. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
85%

Mi az összefüggés? Aki szoptat, az jó anya, aki nem az xar? A provokáció kívül valami más célod is volt a kérdéssel?

Épeszű ember nem ítél abból, hogy szoptat e a másik, császárral szült e, hordoz e, stb. Ha már itelkezik, akkor azt nézi, hogy hogyan viselkedik a gyerekkel, hogyan beszél hozzá, hogyan neveli. Ilonka lehet, hogy szoptatás a gyereket, de üvölt vele és ágyba főbe veri, Katika meg nem szoptat, ellenben normálisan neveli a gyereket.

2016. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 A kérdező kommentje:
Attól hogy kényes kérdést tettem fel nem provokálni akartam. Csak véleményekre voltam kíváncsi hogy mások mit gondolnak erről. Nem ítelkezem senki felett csak nekem ez a véleményem erről. Szerintem egy anyának kötelessége szoptatni ha tud.
2016. máj. 14. 13:06
 19/110 anonim ***** válasza:
74%
Aztán miért lenne kötelessége? Tán törvény is van róla? Nem kötelessége. Az az egyetlen kotelessege, hogy a legjobb tudása szerint nevelje a gyereket. A szoptatasnak semmi de semmi köze hozzá.
2016. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim ***** válasza:
44%
Ha nekik így jó hát legyen. Semmi közöd hozzá. Hogy jön ez szóba az életben? Mindenkitől megkérdrzed szoptat e. Én szoptattam 7,5 hónapig(8ig terveztem de a fiam előbb abbahagyta szerencsére) imádtam mikor szoptattsm de az egésznapom rá ment és csak kínlódtunk. Azok a jók akik 1, 5 évesen is csak szoptatni akarnak és 3-4kgsan éhen hal a gyerekük? Hagyjuk már. Semmivel nem lesz rosszabb anya aki nem szoptat mint aki igen, nem ezen múlik.
2016. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!