Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan aki csak...

Milyen anya az olyan aki csak azért nem szoptat mert neki a mellei szexuális dolgok és a férjén kívül nem érhet hozzá senki?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt a gyakorin olyat, de a való életben is találkoztam vele hogy bizonyos anyukák azért nem szoptatnak - pedig tudnának- mert a melleiket szexuális testrésznek tartják és nem akarják hogy a babájuk hozzáérjen. Vagy csak szimplân félnek hogy megereszkedik a mellük. Szerintem ez elképesztő. A mell eredeti funkciőjának semmi köze a szexhez azért van hogy szoptassanak. Ráadásul ez a leghülyébb indok mert ha fáj vagy ilyesmi akkor jó de csak ezért! Akkor ennyi erővel csak császárral kellene szülni mert a punci aztán tényleg szexuális testrész. És mindig a tâpszerekkel jönnek, azért az anyatejnél szerintem nincs jobb.

2016. máj. 14. 11:59
 71/110 anonim ***** válasza:
14%

67-es!


Remélem, a te mára felnőtt gyereked nem örökölt egy fikarcnyit sem a te önzésedből. Minek kellett neked a gyerek? Dísznek?

Azt meg sem kérdezem, hogy milyen a kapcsolatotok, mert biztosan tökéletes, biztosan kialakult úgy is az ősbizalom, hogy te néha, amikor a te igényeid megkívánták, hagytad sirdogálni szegény kis csecsemődet.

Ja, és egy pici csecsemő nem rágcsálja az anyamellet, hanem egy évezredek óta belénkégett emberi ösztöntől hajtja szopja az anyamellet.

Atyavilág! Miért szabad minden idiótának gyereket vállalni?!

2016. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
78%

Fogalmam sincs milyen anya, ennyibol semmi nem derul ki. Csak annyi, hogy olyan no, aki a melleit csak szexualis celokra tartja.

2 gyereket szoptattam, majdnem 1,5 evig mindkettot, a harmadikat varom, ot is szoptqtni fogom. Ettol fuggetlenul rosszul vagyok a nemszoptato nok ocsarlasatol.

Ha azt kerdezted volna, kedves kerdezo, mi a velemenyem a nagykepu, masokat lenezo es fikazo anyakrol, akkor ennel joval markansabb velemenyt fogalmaznek meg. Es, ha nem ertened, teged a kerdesed alapjan ezek koze sorollak. Sokkal karosabb a megvetest partolo es a gyerekeinek azok egesz eleteben ezt atado anya, mint a (tok mindegy milyen okbol) a gyermeket elete elso honapjaiban nem anyatejjel taplalo.

2016. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
80%

Engem egészségügyi okokból nem tudott szoptatni anyukám, egészségesen felnőttem mégis. Tudom, erre mindenki azt mondja, hogy ha orvosi oka van a nemszoptatásnak, "az más", de nem értem, miben más? Aki nem tud szoptatni, annak más tápszert adnak, mint aki nem akar?


Egyébként tényleg hányingerkeltő a szopásnácik viselkedése, és annyira átlátszó, hogy ők kb. ennyire vitték az életben, hogy működik a testükben egy biológiai funkció. Jó hogy nem arra büszkék, hogy levegőt venni is tudnak egyedül. Külön kedvencem az őszintén érdeklődő, értetlen "minek az ilyennek gyerek?" kérdés, amiből kiviláglik, hogy a kérdezőnek tényleg fingja nincs arról, mi lehet még jó a gyereknevelésben azon kívül, hogy a szájába lehet tömni a melledet :D

2016. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
16%

A gyermekéért felelősséget vállaló és annak a legjobbat akaró anya NEM = Szoptatásnáci!

Ez két teljesen különböző fogalom.

Az, hogy ne akarjon gyermeket, komolyan gondoltam. Ha ennyit nem tud megtenni, hogy ha van teje, azt odaadja annak, akinek a természet teremtette, ezzel védve az egészségét, az egy nagyon önző ember. Egy gyermek áldozattal jár. Ha valaki erre nem képes, az minek akar gyermeket. A szoptatás még csak a kezdet. Ennél sokkal több jön, amit adni kell egy gyermeknek.

Egyáltalán nem kell mindenkinek szülni. Attól senki nem lesz rossz ember, ha belátja, hogy neki nem való utód.

Egy gyermeket is fel lehet több minőségben nevelni. Az az anya, aki a tejét is sajnálja odaadni, mert saját magát jobban szereti, az másban is garantálom, hogy hasonlóan fog gondolkodni.

Igen, anyatej nélkül fel lehet nőni. (de jóval több az esély bizonyos betegségekre, ez orvosilag köztudott)

Itt nem erről van szó. Hanem magáról az önzésről. Az önző attitűdről. Látok épp elég ilyen anyát. És szívből sajnálom a gyermekeiket!

2016. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
83%
Ok, akkor most en ne szuljek azert gyereket, mert (es most leirom kerek perec) nem tudom elkepzelni, hogy onnan taplaljam a gyermekemet, amire a ferjem estenkent (hogy is mondjam finoman...) raelvezett? Ez nalam nem opcio, de en meg tudom erteni azt, hogy valaki huszonevig hasznalja a mellet valamire, aztan nem tud attol elvonatkoztatni. Pusztan ezert ne szuljon valaki, mert olykor igy is elvezte a szexet es folyton ezek a -egyebkent pozitiv- gondolatok villanak be??
2016. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
13%

Előző:

Ne szülj, mert a gyerek ott jön ki, ahova a férjed a farkát tette.

Sőt előtte már a Hufnágel Pisti is odatette a farkát.


Továbbá a gyerek az apja ondójából lesz.

2016. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
100%

"A gyermekéért felelősséget vállaló és annak a legjobbat akaró anya NEM = Szoptatásnáci! Ez két teljesen különböző fogalom."


Igen, tudom, épp ezért nem a gyermekéért felelősséget vállaló, neki a legjobbat akaró anyákról beszéltem (aki lehet szoptatós és tápszeres is), hanem a szoptatásnácikról, akiknek életük nagy büszkesége, hogy jön a tejci a ciciből, emiatt glória van a fejükön, és többet foglalkoznak más nők mellével, mint egy átlag leszbikus.

2016. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
82%
76-os, nem ertesz! nem azert nem birom elkepzelni, mert nem tudom, hogy hogy lesz a gyerek es honnan bujik ki, hanem mert amikor a melleimre nezek, az ugrik be, hogy a ferjem mit csinalt vele tegnap este... es nem tudok ettol elvonatkoztatni. nem ettol leszek rossz anya. egyebkent anya vagyok, aki szerintem nagyon jol csinalja a dolgat. Lehet, hogy nem szoptattam, de a frusztraciomat is le tudtam vezetni a szexxel, ami kielegitett. Igy lett a gyerekeknek egy kiegyensulyozott anyjuk es egy apjuk. Talan pont a nemszoptatas lett az ara annak, hogy nem erdekel mit frocsogsz itt az interneten. Mi igy vagyunk boldogok. 😊
2016. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
0%

78%-os . Nem rossz anya vagy, hanem ÖNZŐ! És kattant is kissé, már megbocsáss. A szexuális zavarod miatt (mert ez nem normális, hogy nem vagy képes a szezont a fazontól elkülöníteni) inkább megvonod a gyermekedtől az anyatejet. Emellett biztosan még sok mást is. Egy normális nemiséggel rendelkező nő el tudja különíteni ezeket a dolgokat.


A szoptatásnáci az, aki mindenáron erőlteti a szoptatást azokban a helyzetekben is, amikor ez egyáltalán nem kivitelezhető. (pl anyának nincsen teje, ezt egy szoptatásnáci képtelen elfogadni, hanem az anya hibájának tudja be)

2016. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
83%

67 es vagyok.

Orulok hogy van meg rajtam kivul jopar no aki hasonloan velekedik a melleirol mint en es megis szultek vagy szulni fognak gyereket. ezek a "szoptatasnacik" engem mindig megmosolyogtatnak. azt gondolom igaza van annak a hszolonak aki azt mondta hogy az ilyenek arra buszkek hogy van valami funkcio a testukben ami mukodik. a gyerek szules neveles (aki vallalja) egy resze az eletnek, es nem a csucsa es a beteljesulese mindenki szamara. sok no szul azert gyereket mert a tarsadalmi elvarasnak vagy a ferje ohajanak kivan megfelelni. Nem mondtam hogy en ezek koze tartozom, de azt igen mondom hogy nevetseges amikor egy arctalan es nevtelen forumon egyesek azert mert valaki nem szoptatta a gyereket mar hatarozott itelettel vannak rola. Mondjuk engem nem zavar csak eleg primitive dolognak latom hogy ez egy szempont hogy valakit el lehessen itelni valamiert. Akik elvezik a szoptatast csinaljak nyugodtan en meg sose akartam senkit lebeszelni rola. maganugye mindenkinek. en onzo vagyok (ezek szerint) mert nekem nagyon fontos volt hogy milyen marad a kulsom, hogy a ferjem ne szenvedjen attol hogy a szep vonzo felesegebol egy lehasznalt osanya lesz azert mert vallalta hogy szul egy gyereket. igaz nem is kell attol tartanom hogy kimeredt szemmel bamulja a strandon vagy masutt a noket mert a felesegen mar nincsen neznivaloja.

de mindenki azt csinal amit akar a testevel engem nem foglalkoztat ez a dolog es mar nem is aktualis a kerdes.

Ja igen. a baratnom lanya 4 honapja szult es o valasztotta hogy programozott csaszarral szuljon, ugyhogy kedves hozzaszolo rosszul tudod hogy lehet e ezt valasztani. Lehet csak meg kell fizetni;-))))

2016. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!