Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan aki csak...

Milyen anya az olyan aki csak azért nem szoptat mert neki a mellei szexuális dolgok és a férjén kívül nem érhet hozzá senki?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt a gyakorin olyat, de a való életben is találkoztam vele hogy bizonyos anyukák azért nem szoptatnak - pedig tudnának- mert a melleiket szexuális testrésznek tartják és nem akarják hogy a babájuk hozzáérjen. Vagy csak szimplân félnek hogy megereszkedik a mellük. Szerintem ez elképesztő. A mell eredeti funkciőjának semmi köze a szexhez azért van hogy szoptassanak. Ráadásul ez a leghülyébb indok mert ha fáj vagy ilyesmi akkor jó de csak ezért! Akkor ennyi erővel csak császárral kellene szülni mert a punci aztán tényleg szexuális testrész. És mindig a tâpszerekkel jönnek, azért az anyatejnél szerintem nincs jobb.

2016. máj. 14. 11:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
100%
Amùgy elmehetnének néhányan itt kezeltetni magukat..ez a frusztráltság,rosszindulatùság,okoskodás,ìtélkezés na az tényleg káros főleg a gyerekeknek....
2016. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 anonim ***** válasza:
12%

62%-os, ha a hőbörgésen kívül értelmes szakirodalommal és hozzászólással nem vagy képes reagálni, akkor kár hozzászólnod, mert magad járatod le. Az, hogy a te környezetedben mi van, nagyon kevés! Én több százezer fős esettanulmányról, kutatásról beszélek. Gondolom a mellékelt hivatkozást sem olvastad el.

Megkérdezhetem mi a végzettséged?

Ez nem a frusztráltságról, sem az én pszichés zavaromról nem szól. Nagyon sajnálatos, hogy ez a reakciód erre. Ostoba ember , ha értelmeset képtelen hozzászólni, akkor nekiáll trollkodni...!

2016. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 anonim ***** válasza:
100%
Novák Hunort linkeltél, az mióta releváns szakirodalom? Ő egy rezidens, még szakorvosi vizsgája sincs.
2016. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
46%
Mert a szakorvos mast mond az anyatejrol ugye? Nem erteni akarasnak nyoges a vege...
2016. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
83%
Mièrt kéne szakirodalom meg esettanulmány? Itt nem ez volt a kérdés, sokkal inkább arròl szòl, hogy otthon unatkozò anyukák elìtélik a másikat mert valamit másképp csinál. Teljesen mindegy, hogy mennyire istenìtik az anyatejet, nem lesz semmivel sem kevesebb,egészségtelenebb az a baba aki tápszert kap...az indok lényegtelen mindenki eldönti a saját gyerekét hogyan táplálja...
2016. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
31%

A szoptatás jobb, mint a tápszer: egyszerűbb is, kéznél van, nem kell melegíteni... :)

Igen, vannak benne olyan anyagok, melyek nincsenek a tápszerben.

Igen, fel lehet nőni tápszeren is. Ahogy fel lehet nőni 18 fokra fűtött szobában is, mégis aki teheti, 22 fokra fűti fel a lakást.


Én pszichés zavarnak tartom, ha egy nő nem tud szoptatni, mert a melle szexuális testrész. Valószínűleg nem ez az egyetlen tünete a pszichés zavarnak. Ha az én feleségemről lenne szó, tanácsolnék pszichológust neki.

2016. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim ***** válasza:
24%
Nem erted 62% os: de igen EGESZSEGTELEN LEHET az a baba, aki tapszert kap kizarolag elete elso 6 honapjaban! Ez nem hit, hanem teny! Az a no, aki szandekosan nem adja a vedelmet biztosito tejét, megkarositja a gyermekét. Annak a nonek a felfogasaval van problema, aki ezt nem kepes megerteni. Vagy ennyire onzo, vagy ennyire buta, vagy valobsn mentalis zavara van.
2016. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem neked van mentális zavarod,már ne is haragudj..megkárosìtja?? Tudod mit beszélsz? Szerintem vegyél be egy xanaxot rád férne..sosem tudhatod mi áll a háttérbe ha valaki nem szoptat,de bármi is,nincs joga senkinek elìtélni érte a másikat...ennyit erről..
2016. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
12%

Ne haragudj, de borzasztoan elszomorít ez a hihetetlen értetlenseg, a szovegertesrol nem is beszelve...! A kerdes a SZANDEKOS lemondasrol szolt a szoptatasrol! Igy en ezekre a nokre, akik SZANDEKOSAN nem szoptatnak ertettem a mondandomat! Ezekre a nokre ertettem, hogy megkarositjak a gyermekuket, mert nem biztositjak szamukra azt az immunvedelmet, amit a termeszet kitalalt a csecsemo reszere.

Nem kivanok veled a tovabbiakban vitatkozni, nem vagy kompetens vitapartner.

2016. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:
75%
Éppen ez az,a szándékosságnak is meg van az oka,biztos vagyok benne azért nagyon kevés az olyan nő aki rosszat akar a gyerekének és félti a mellét azért nem szoptat...lelki okai vannak annak is ha azért nem szoptat mert számára szexuális testrész..de nem akarod megérteni..nem olyan egyszerű ha van lelki ok sokkal jobb ha nem csinálja mintha pl bele betegszik...
2016. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!