Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan aki csak...

Milyen anya az olyan aki csak azért nem szoptat mert neki a mellei szexuális dolgok és a férjén kívül nem érhet hozzá senki?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt a gyakorin olyat, de a való életben is találkoztam vele hogy bizonyos anyukák azért nem szoptatnak - pedig tudnának- mert a melleiket szexuális testrésznek tartják és nem akarják hogy a babájuk hozzáérjen. Vagy csak szimplân félnek hogy megereszkedik a mellük. Szerintem ez elképesztő. A mell eredeti funkciőjának semmi köze a szexhez azért van hogy szoptassanak. Ráadásul ez a leghülyébb indok mert ha fáj vagy ilyesmi akkor jó de csak ezért! Akkor ennyi erővel csak császárral kellene szülni mert a punci aztán tényleg szexuális testrész. És mindig a tâpszerekkel jönnek, azért az anyatejnél szerintem nincs jobb.

2016. máj. 14. 11:59
 61/110 anonim ***** válasza:
22%

Számomra is egyszerűen döbbenet, hogy milyen leendő anyukák vannak...! Komolyan azt hittem ez csak egy tréfa, vagy rosszul olvasok... aztán rájöttem, hogy ez a szomorú valóság!

Azt nem értem, hogy egy ilyen nő mi a fészkes fenének vállal gyermeket?! Kötelező talán?!

Senki nem kéri ezt tőle, a gyermek sem követeli, hogy szüljék meg.

Az ilyen egoista, nárcisztikus nő és férfi maradjon magának. Szexeljen, önmegvalósítson, és habzsolja a földi javakat. Adni úgysem akar magából semmit.

Már szülni sem akar, hanem inkább megoperáltatja magát. Nem tudom mi lesz vele, ha majd jönnek a nehézségek. Az éjszakázások, a fogzás, a hasfájás. Hívja a bébiszittert, vagy a mamát minden napra? Mert lusta törődni a picivel? Vagy apuka lelép, mert sír a gyerek állandóan?

Aztán jön a többi teljesen normális nehézség is szép sorban.

Én azt tanácsolnám az ilyen nőnek, hogy alaposan gondolja meg azt a gyermekvállalást! Tényleg nem kötelező dolog ez. Vállajon olyan gyermeket, aki ezt szívvel-lélekkel teszi és képes adni is.

A gyermeknek egyáltalán nem mindegy, hogy mit eszik, milyen tápanyagokhoz jut. Aki ilyet állít, az komplett idióta. (amellett, hogy buta, mint a sötét éjszaka)

2016. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
13%

De jó, kedves 60. válaszoló! Férfi vagy, apuka, ráadásul orvos, és leírtad a véleményed férfiként, apaként, a tényeket pedig orvosként! Végre! Köszönöm. Remélem, kicsit észbe kap ez a sok magát ámító, a saját hülyeségét megideologizáló, a szoptatást valamilyen tök felesleges, alantas dolognak tartó 'anyuka'. Nagyon lusták és buták az ilyen nők, és nem utolsó sorban önzők.

A 61. hozzászólással is abszolút egyetértek.

Valahol a 3. Oldalon /a kommentem sorszámára már nem emlékszem, de jó hosszú lett/ én is leírtam a véleményem.

Egy kétgyermekes, boldogan és büszkén szoptató anyuka, aki nem mellesleg nő is maradt, mert, hogy ezek nem zárják ki egymást.

2016. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
53%
Egészséges pszichéjű embernél nem zárják ki egymást. (szoptatás, nőiség).
2016. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy a tápszeres anyukák nem néznek le és nem szólnak be, ha a másik anyuka szoptat. Viszont a szoptatós anyukák pontosan így viselkednek, mint itt, hülyének néznek és beszólnak. Ez a hozzáállás annyira elvette nekem a kedvem az egész szoptatástól, hogy meg se próbálkozok vele, pedig eleinte még gondolkoztam rajta, hogy legyűröm az ellenérzésem és megpróbálok szoptatni.

Ja és egy férfi akkor szóljon bele, hogy más nők mit csináljanak a testükkel és mellükkel, amikor már ő is szoptatott gyereket. Addig semmi joga bárkit is kioktatni. Könnyen osztja az észt az, aki soha nem fog ilyen helyzetbe kerülni.

2016. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
0%

#64!

Próbáld meg! Nem az a baj, ha nem megy, hanem ha meg se próbálod.

Mikor születik a baba?

2016. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekes vagy 64%os! Komolyan gondoltam azt, hogy nem kell szulni mindenkinek!
2016. máj. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
68%
En csak azert nem szultem csaszarral mert akkor meg ezt mint opciot nem lehetett valasztani. de amint a korhazbol hazaertem azonnal attertem a tapszerre , pontosan azert mert undorodtam attol hogy a gyerek ott csamcsogott rajta. addig egeszen masfajta erinteshez voltam/vagyok szokva es nem ahhoz hogy abbol valamit kiszivjon egy csecsemo. a gyerek felnott nem lett semmi baja, tudtam furdeni, hajat mosni mellette, mert vagy akkor csinaltam amikor aludt vagy beraktam a kisagyba amig elvegeztem a dolgomat. Neha elofordult hogy sir, de par perces sirasba nem halt bele es kesz. Az en mellem pedig nem lett ures tejeszacsko meg kek erekkel behalozott tejcsardas sem. Ha ma szulnek akkor programozott csaszarral szulnek es ugyanugy csak addig kapna anyatejet amig nem tudnam elapasztani. lehet lepontozni.
2016. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
16%
Reméljük, hogy nem szülsz utolsó. Felesleges. Magaddal törődj.
2016. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
71%
latom el se olvastad amit irtam mert akkor lathattad volna hogy azt irtam hogy amikor szultem meg nem volt opcio a programozott csaszar. mire valaszoltal akkor ha szabad kerdezni?
2016. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
0%
Most sem választható opció a programozott császár. Egyáltalán nem véletlenül van ez így. A válaszom arra irányult, hogy ha most akarnál szülni, inkább ne tedd...
2016. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!