Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, nektek...

Kisgyerekes anyukák, nektek mennyit segít otthon a férjetek a házimunkában, vagy a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 11:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 A kérdező kommentje:

Hm....köszönöm nektek, megpróbálok úgy hozzá állni a dolgokhoz, csak eddig nem tudtam, hogy mégis melyikőnk látja rosszul a dolgokat, és csak én értelmezem félre, h nem segit semmiben, még egy picit sem! Nyilván nem a napi főzésre gondolok, meg h mosson, de pl...ha látja, mert én is láttam, h a kerti garnitura poros, de időm nem volt leszedni, h segitek leszedni a felelségemnek,

én kimosom,, és esetleg együtt feltesszük(ugye lekell venni a huzatot, meg vissza tenni, picit macerás)

vagy ha kap virágot, akkor esetleg együtt elültetjük, vagy elülteti ő, mert pont otthon volt.....

ezekre gondolok!

Vagy ha elkészitette ez a szerencsétlen(Én) a vacsorát, látom pakol 4 fő után, akkor megyek és elkezdem a gyerekeket fürdetni...(mármint Ő)

De nem! menjetek már fürödni! Ami azt jelenti, menjek, a gyerekeket fürdessem....és még sorolhatnám...

2019. ápr. 8. 12:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!