Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, nektek...

Kisgyerekes anyukák, nektek mennyit segít otthon a férjetek a házimunkában, vagy a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 11:56
 81/91 anonim ***** válasza:
mizu veletek kérdező???
2019. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi jó! Szóvá tette, hogy a teraszon van kerti butor, illő lenne lehuzni, és kimosni nekem, mert poros! Meg kapott valahonnan kard virág hagymát, és h mikor ültetem el? Na erre nállam kidurrant a lufi, és szépen elmondtam neki, h a ház közös, közösen lakjuk, a gyerekek is, és azért igenis segithetne egy kicsit ő is, ne minden énrám várjon! Gyerekek, kint a kert, bent a ház, ő pedig a pénz kereső! Hát pedig én ne várjam tőlle, h majd munka után haza jön, és még leáll gyerekeket fürdetni, vacsorát készíteni, meg h a garázst majd ő 17 óra után seperje ki, ha koszos! Jól össze vesztünk, mert h valaki arra sem képes, h néha napján, amig az a hülye(mármint én) elkésziti a vacsorát,elpakol, addig ő megfürdetné a gyerekeket, néha napján! nem is várom el minden nap, csak ugy néha- néha jól esne.

Tehát egy este: Én készitem vacsit, elpakolok, gyerekek fürdetése, én fekszek közéjük, amig elalszanak, ő megy aludni amikor kedve van mint egy kiskirály, szinte soha nem mondja a gyerekeinek h Jó éjszakát! de komolyan mondom....ez akkora tapló dolog szerintem, h paraszt módjára senkinek nem köszönök, megyek a szobámba lefeküdni, esetleg tv t nézni. Javitsatok ki ha én látom rosszul a dolgokat?

Tehát ő csak keresi a pénzt, anyagilag nem panaszkodom, de semmi egyéb dolga, kötelessége nincsen! Se a házban, se a kertben, se a gyerekek ellátása körül, mert én otthon vagyok!

Tegnap már sírtam, komolyan mondom....most nem is beszélünk, nagyon dühös vagyok!

Azért van közeli ismerősöm, ahol az apuka szintén dolgozik, de sokat van a gyerekekkel, segit anyukának kisebb dolgokban, az anyuka kocsiját lemossa, nállunk én mosom azt is, kertet rendbe teszi...és nem is egyet tudok!

Szóval így áll a helyzet, de ha én látom rosszul a dolgokat, mondjátok nyugodtan.....

2019. ápr. 8. 09:06
 83/91 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezek után mi tart vissza, hogy a gyerekedet még most a hónod alá csapd?


Csak azért kérdezem, mert ha ezek után sem lépsz semmit, nem fog a kutya se sajnálni, hogy mindenki lábtörlője leszel.

2019. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%
És még ezek után is mindent te csinálsz? Mert akkor tényleg menthetetlen vagy...
2019. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha anyagilag jól álltok, ahogy irod, miért nem fogadsz bejárónőt? Eszem megáll hogy lehet ilyen szivtelen lusta férjed.
2019. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vigasztaló szavakat! nagyon gondolkozok h merre, harmad magammal, amikor amit kapok pénzt, az nem sok! Viszont, h én menjek el a háztól, amikor közös, két kisgyerekkel, aztán majd ne adj Isten, ide betegye valami p**a a lábát, na azt már nem! Ketten keresetük meg anno a rá valót, sok minden az én ízlésemnek megfelelően lett kialakitva, akkor inkább adjuk el, és mindenki megy arra, amerre lát!

Nagyon dühös, mérges vagyok, tegnap sírtam is, a nagyobbik gyermeke lehet érezte is szegény, h valami nem okés!

De annyira de annyira fájt......

Még most is sírhatnékom van.....

2019. ápr. 8. 11:20
 87/91 A kérdező kommentje:
Bejárőnőt? Már nekem is megfordult a fejemben, de nem tudom hol találok valami megbizhatót, akit szívesen beengednék a házamba....
2019. ápr. 8. 11:21
 88/91 A kérdező kommentje:
Legszívesebben most úgy érzem, inkább külön egyedül a két gyerekkel lennék, mert igy semmi értelme, h csicskája vagyok egy férfinek, aki nem mellesleg a gyerekeim apja! Sajnos nincsen kivel megbeszéljem, édesanyámhoz sem tudok fordulni, ő sajnos iszik, gy magamba forgatva próbáltam választ találni! Nagyon barátnőnek sem tálalom ki a problémánkat, sok örül a más boldogtalanságának, ti viszont válaszolok, úgysem ismerjük egymást...de talán választ kapok a kérdéseimre....mert nem tudtam, h neki van igaza, (férjemnek) vagy csak én látom rosszul a dolgokat!
2019. ápr. 8. 12:05
 89/91 anonim ***** válasza:

Gyerekeknek irány a bölcsi, ovi, te pedig menj vissza szépen dolgozni. Így kiszolgáltatott vagy, sokan követik el ezt a hibát.

Ne menj sehová, de mostantól nincs neki kaja, csak magadra és a gyerekekre főzz, moss. Holmiját ne pakold el, csak a tiédet. Ha szóvá teszi, akkor nyújtsd be a fizetési igényedet. Ha ő csak háztartási alkalmazottnak és nevelőnőnek tekint, nem pedig partnerének, akkor adjon fizetést. Borítsd a bilit, záros határidőn belül, különben benne ragadsz ebben a helyzetben.

2019. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy 89 mondja!
2019. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!