Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, nektek...

Kisgyerekes anyukák, nektek mennyit segít otthon a férjetek a házimunkában, vagy a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 11:56
 51/91 A kérdező kommentje:

10:38, persze h szereti, azt mondja, és ő jobban akarta, hogy legyenek mint én, anno, de azóta én sem bánom, mert ők a mindeneim...

Ő szerintem azzal van, megkeresi amire szükségünk van, meg

vehetk bármit, és ezzel elvan minden intézve...


Igen, elég GÁZ, ha egy felnött 40 es embernek ezt magyarázni kell, hogy beszélgetek a gyerekkel, lefekvéskor jó éjt puszit adok a gyerekeimnek..

Közös program???Hogy csak apa-gyerek? Sajnos SOHA! Még a saját anyjához is mennem kellett velük, na akkor kikeltem magamból, hogy nehogy már mindenhova nekem is menni kelljen, hogy nélkülem sehova nem lehet elmenni?

Sajnos semmilyen apa modellt nem látott, szülei korán elváltak, az anyja ujra férjehz ment, és őt már fiatalon külön kis házat kapott,( mert a mostoha nem türte el egy házba)majd a nagymamája nevelte fel, ugye amit gondolom a mama megcsinált neki mindent, mert se anya, sem apa nem volt mellette..

2019. febr. 13. 10:46
 52/91 anonim ***** válasza:
100%

Na hat akkor ez a gaz... teljesen el van tajolva, h mi is lenne egy apa szerepe es feladata. Beszelgessetek sokat!!!!!!

Vegyel fel vki segitot, a penzt megteremti ra a ferjed ugy olvasom.

Es csinaljatok kozos programot:4en jatszoterre, aztam te ugorj be egy boltba egyedul... apa meg hopp talan eszreveszi magat...


Oszinten szolva nem ertem hogy birod! Nekem 2 es 4 evesek a fiaim, meg itthon vagyok, de a ferjem rengeteget segit ha itthon van, hazafele bevasarol, hetvegen elviszi a gyerekeket egyedul is bringazni, akarmerre...

Kapaszkodj meg:heti egy este en jogara jarok, addig o furdet es vacsiznak. Es ha belefer futni megyek... valahol ki kell engedni a gozt, en becsavarodnek az egesz napos hazimunkatol es a gyerekekkel valo hadakozastol, ami ebben a korban tok termeszetes... nalunk legalabbis most epp katasztrofa ;)

Hol az Te-idod??? Te mimor kapcsolsz ki, toltodsz fel??? Ki fogsz keszulni, ha meg nem tetted!!!!

2019. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 A kérdező kommentje:

10:40 es válaszom:

Többször kértem már, hogy legalább amig én elpakolok, a gyerekeket fürdesse meg, de nem tetszett neki...mindig csak azt mondja, menjetek fürödni, ami azt jelenti, vigyem a gyerekeket fürdetni....

Azért csinálom meg, mert ki csinálja akkor meg? Ha vacsi tán nem pakolok el, másnap ugyis rám vár...ha a gyerekeket nem fürdetem meg, akkor mikor fognak este lefeküdni? De érted? ha nem mosok...takaritok, akkor egyen meg a kosz?


10:42 válaszom:

Sajnos igen, tapló módjára megy be este a mi szobánkba, el sem köszön a gyerekektöl...De ezt most komolyan, mondani kellene?

Mondtam én neki, higgyétek el, nem itt keresem a megoldást, hogy nekem nem 17 ig van a munkaidöm, és utánna pihenek, de ennyi...az ö munkája fárasztó...este pihenni szeretne

Habos fürdöviz? Hát...hogyne!Szegény anyuka....

2019. febr. 13. 10:57
 54/91 anonim ***** válasza:
100%

De ezeket ne hagyd annyiban! Ha mondod is neki a dolgokat, az nem ér semmit mert azt látja h utána úgyis megcsinálsz mindent.

Mi lenne ha egyik nap nem terítenél meg és nem tennéd ki neki a kaját? Mondd h csinálja magának mert neked pihenned kell mert te nem csak 8tól 5ig, hanem 0-24-ben robotolsz.

2019. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem h a kérdező problémáját fizetős segítséggel lehetne megoldani. Persze lehet h kevesebb lenne a munka fizikailag, de azt nem oldaná meg h az apa konkrétan sz@rik a családjára és a gyerekekre meg pláne.

Azt kéne tudatosítani benne h gyerekei vannak, akiknek apára van szüksége, ne nézze már levegőnek őket... az h hozzájuk se szól egész nap elég durva.

Ha nem változik én válnék.

2019. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
100%
Kiprobaltad mar, hogy kint hagysz mindent? Nem teszed ele az ennivalot? Nem pakolod el a mosatlant, csak azt a minimumot, amire neked szukseged van? Hogy nem mosod ki a ruhait?
2019. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy hétvégére, látogasd meg anyukádat vagy egy barátnődet. Csak felkel a fotelból és nem fognak éhenhalni :)
2019. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 A kérdező kommentje:

10:42 válaszom:

Hát az esti szitter, meg olyan gáz, hogy ott van egy idegen, apuka pihen, tv-t néz, és az rendezi a gyerekeket esetleg...nekem ez írtó kellemetlen, bár nem nekem kellene az lenni...még a napközbeni segitségre azt mondom, Oké! nem rossz ötlet...amit mondassz.

.

10:55 válaszom:

Sajnos fogalma sincsen, mint írtam, nem volt apai minta elötte, de ez nem jogosít arra, hogy ennyire taplónak is kellene lenni. Ha én nem kaptam apai mintát, én azon lennénk, hogy a gyerekeimnek megadjam...

Igen, azért a pénzt megteremti, amire kell, jut szerencsére.De ennyi.

Hogy bírom? Néha már sehogy.Van, hogy sírhatnékom van, de nincs kinek elmondjam...azaz őt kérem, hogy segitsen, de annyi a válasz amit írtam is fentebb.

Azigen! Amugy ez lenne az alap, hogy néha elvinné öket kicsit sétára, levegözni, kérés nélkül is.

Sajnos nem!

Heti 1szer én is gondolkozom, h valami tornára elkellene járjak,hogy a feszkót levezessem...

A séta, a levegözés mindig az én feladatom...de ha megyek velük, akkor ő is van hogy jön...de magától h elvigye őket?!SOHA!!!!

2019. febr. 13. 11:25
 59/91 anonim ***** válasza:
100%

"nagymamája nevelte fel, ugye amit gondolom a mama megcsinált neki mindent"..


Akkor itt a pont, mindig mint egy kiskirály élt, természetes dolog hogy nem a felesége hanem a cselédje vagy,ezer bocs de ugy jön le az egész..


Amig mindig mindent megcsinálsz helyette soha semmibe sem fog segiteni, maradt már egyedül egyáltalán valaha is a gyerekekkel?

Kapd már össze magad anyukám én a helyedben még a válás kérdést is feltenném, esküszöm, lehet jobban járnál az egy dolog hogy ő keresi a pénzt, ezt rendesen ki is használja, na meg ugy látom ti csak lakótársak vagytok még az se, király és cselédje,...semmi szeretet nem tűnik ki feléd az irásokból, szeret ő téged egyáltalán?

Melyik megyében laksz ?

2019. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
Na és anyósoddal mi a helyzet? Tudja hogy a fia ilyen antiapa/férj? Nem tudsz vele összefogni? Vagy lehet hogy éppen anyósod nyomatja a fiának hogy ez a felállás a normális? Márnint hogy ő a királyfi ti meg az udvarnép.
2019. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!