Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Megesett nálatok, hogy a...

Megesett nálatok, hogy a gyerek már odáig feszíti az idegeiteket, hogy pirosra vertétek a kezét vagy a fenekét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
92%
Az előfordult,hogy kapott egyet a fenekére,vagy egy pacsit a kezére,nagyon ritkán,de az nem volt nagy. Pirosra SOHA nem vertem egyik gyerekét sem. Az ilyen verés többet árt, mint használ. Főleg,ha a gyerek nem is tudja,hogy miért kapta.
2010. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
67%
Nem Soha nem szabad megütni a gyereket Nekem is van 3 de sem én sem az apjuk nem emel rájuk kezet
2010. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy kicsit is rácsapsz valahova, már piros a bőr. Persze, hogy előfordul, mint minden szülővel, és emiatt nem fogom magamra nyitni a gázt. Van amikor nem ért szóból a gyerek.
2010. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
35%
Nem verem meg a gyereket, még akkor se, ha agyvérzés közelben vagyok-pirosodás az nálam szokott lenni ilyenkor, meg vérzés is, mert inkább belekarmolok vagy harapok a kezembe.
2010. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
63%
Nem én inkább kiabálok, ő üvőlt, atzán kibékülünk.
2010. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Az én kisfiam,most 2és fél éves és most próbálgatja a határait,meg az enyémeket is.Mostanában sokszor előfordul,hogy addig feszíti a húrt,miog az utolsó is elszakad.Sokáig próbálom tartani magam és szépen,nyugodtan beszélni neki,de mindig és mindig kivárja azt a legutolsó pillanatot,amikor már kikelek magamból és üvöltök.Igen ilyenkor előfordul,hogy a kezére csapok,de csak akkor,ha ő is támadólag és eszetlenül lép fel.Ilyenkor otthagyom egy kicsit magára,gondolkozni és eddig még mindig ő volt utána,hogy odajött hozzám lenyugodva és bújt belém...nemegyszer bocsánatot is kért,amiért rossz volt.Ilyenkor megbeszéljük,hogy ugye milyen rossz,mikor mama kiabál és hogy mennyire rossz nekem,ha kiabálok rá és persze a következő alkalommal ugyanezt lejátszuk :)) De ez a korszak az EGOjukról szól sajnos! Neked menyni idős a gyerkőc?
2010. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
35%
Inkább betenném egy szobába, minthogy fizikailag bántalmazzam. Az a lehető legalja a nevelésnek.
2010. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
10%
Ha a kérdező magából indul ki netalán,azonnal értesítse valaki a gyámügyeseket,mert ilyen embernek gyerek nem való.Bár a neten keresztül nem tudni ki ő.Majd visszaadja felnőttkorban az efféle szeretetet.Idegbajos ember ne akarjon gyereket,főként ha azt sem tudja hogy kell nevelni.
2010. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
58%

Hú, egyszer anyu akkorát lekevert az öcsémnek, hogy eldurrant egy ér a kezében.

Nagyon brutális volt! :|


12/l

2010. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó vagyok!


Amúgy nem, mi nem verekszünk, évek óta az volt az egyetlen nagy tasli.

Pedig anyát szint minden nap felhúzzuk néha pattanásig, de inkább szobába küld minket, vagy el hogy hagyjuk békén, de verekedésről szó sincs!

2010. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!