Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek megalázónak a...

Nem érzitek megalázónak a szülési pózokat?

Figyelt kérdés

A lábad teljesen szétrakva van, én úgy nem szülnék, nem vagyok kirakati baba, hogy mindenki bámuljon treljesen csupaszon. Egyáltalán mi lehet rajtad? A vízben szülés az oké, nagyon oké, de ott is teljesen szét van rakva a lábad!

Minek, nekem az a póz ellenszenves:S Nem azt mondom, hogy összezárt lábbal, de annyira minek széttenni?

Másik meg hogy miért kell előre eldönteni, inkább, mikor a helyzet adja, akkor miért nem lehet választani, milyen póz legyen?:S ennél a középkori módszer is jobb volt, hogy gyertyával, szobában, bábaasszonnyal.


2012. jan. 25. 09:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
100%

Túrórudi válaszán behaltam :)

A szülés meg nem abból áll, hogy órákon keresztül terpeszben fekszel és 5en állnak a puncid előtt arra várva, h jöjjön már ki.

Órákon keresztül vajúdsz, nem feltétlenül ágyon, és egyáltalán nem terpeszben. Majd az utolsó negyed/fél órára fektetnek az ágyra, és igen, terpeszteni kell, és felhüzni a lábad, hiszen máshogy hogyan jönne ki az a gyerek? Nekem teljesen pozitív csalódás volt, hogy velem szemben, premierplán rálátással várták, hogy megérkezzen a babám, hanem a lábaimnál állt az orvos és a szüléznő is, és egyáltalán nem volt megalázó. Közben még beszélgettünk is, a fájások között letehettem a lábam, kivétel amikor már félig kint volt a kis feje, de nem is lehetne akkor már össze tenni, guggolva sem, vízben sem.

Ha meg ilyen hülyeség miatt nem lesz gyereked, akkor megérdemled, vagy lehet jobb is...

2012. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 krisztivan ***** válasza:
100%
Nem tudtam volna semmilyen alternatív módon megszülni a fiamat.Ha nem a szülőágyon fekszem-széttett lábakkal-akkor a doki nem tudta volna világra segíteni a fiamat.Nagy babám lett és a doki nyomta a hasamból kifelé,én pedig préseltem:-))Amíg nem indul meg a szülés addig úgysem tudo ezt elképzelni:-))
2012. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
75%
Hát én is remélem,hogy kamu.Szerintem egy nő sok mindenre képes,ha igazán vágyik egy gyerekre.Szerinted az orvos, szülésznő nem látott alulról nőket?Nem órákon keresztül kell szét tett lábakkal feküdni.Akkor sok anyukának begörcsölne a lába.Te még nagyon gyerek vagy.Írtam én 12 évesen sem gondolkoztam így.Az nem gond mikor szét kell tenned a lábad?Majdnem ugyanaz.E.
2012. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire csőlátású vagy, akkor keress olyan kórházat, ahol van lehetőség vízben szülni. Aztán vagy sikerül vagy nem. Mikor ott tartasz majd, és rád szólnak, hogy irány a szülőágy, akkor mit mondasz? Amúgy meg a 9 hónap alatt egy párszor igenis szét fogod tenni a lábad min. 1 idegennek. Én is idegenkedtem a gondolattól, de a kicsiért bármit. Amúgy meg nem ártana évente 1 rákszűrés.
2012. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom, látni, hogy még nem szültél.

Olyan fájdalmad lesz, hogy kb. leszarod majd, hogy milyen pózban vagy, és hányan lesnek a lábad közé.

2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:

Nem kamu ez komoly. az a szülőágy is ijesztő :S Hiába nem értitek, na. Jobban szeretem a természetes dolgokat, ez csőlátás lenne? Szerintem nem, hogy jobban fejezzem ki magam, ami modern, az idegen nekem, így mivel idegen ijesztő, mivel ijesztő, belekényszeríteni olyanba, megalázó. Szóval nem értem, miért nem választhat mindenki, oké hogy 15 percig úgy van, de én láttam olyat, akit sokáig úgy hajtak széttett lábakkal, és nem volt még közel a szüléshez! Az a 15 perc ok.

Ha valami természetesebbet szeretnék már hülye vagyok, értem, értem.

2012. jan. 25. 13:31
 37/106 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj magánklinikára.Császároztasd meg magad, ott nem rakod szét a lábad.Ez is modern?
2012. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 A kérdező kommentje:

Igeeen ez is modern:D:D:D

Hú mondom, hogy későn születtem, na, nem tehetek róla.

2012. jan. 25. 13:38
 39/106 anonim ***** válasza:
100%
akkor te hogy képzeled el??
2012. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értelek.1 gyerek nem ér meg ennyit?Hidd el akkora boldogságot ad.Pedig én még a fájdalomtűrő képességem a béka popsija alatt van.Itt vagyok és virulok.Akkor leszel majd érett az anyaságra, ha ezeket félreteszed.Nem oktatni akarlak, én is anya vagyok és sok minden miatt feláldozom magam,de a kisfiamért megéri.23/N
2012. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!