Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek megalázónak a...

Nem érzitek megalázónak a szülési pózokat?

Figyelt kérdés

A lábad teljesen szétrakva van, én úgy nem szülnék, nem vagyok kirakati baba, hogy mindenki bámuljon treljesen csupaszon. Egyáltalán mi lehet rajtad? A vízben szülés az oké, nagyon oké, de ott is teljesen szét van rakva a lábad!

Minek, nekem az a póz ellenszenves:S Nem azt mondom, hogy összezárt lábbal, de annyira minek széttenni?

Másik meg hogy miért kell előre eldönteni, inkább, mikor a helyzet adja, akkor miért nem lehet választani, milyen póz legyen?:S ennél a középkori módszer is jobb volt, hogy gyertyával, szobában, bábaasszonnyal.


2012. jan. 25. 09:44
 61/106 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rákos, és babonából nem is beszélek ilyenekről és nem is foglalkozom vele. És az sem érdekel, mi a kötelező:D

Nem maradtam eü. vonalon. A természetes gyógymódok tetszenek. Gyógynövényekkel foglalkozom. Én így élek, na. És szeretek így élni és vállalni a felelősséget a sorsomért és egészségemért. És nem szeretem ha más teszi ezt helyettem.

2012. jan. 25. 16:08
 62/106 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Érett felelőségteljes gondolkodás. Remélem érzed az iróniát. Ez struccpolitika. Tudod mire észrevennéd hogy rákos vagy, lehet el is patkolsz. Hát rajta.
2012. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem vagy rákos, sajnos nem tudhatod, persze ne adja Isten! Érezni csakis akkor érzel belőle bármit, amikor már nagy a baj! A betegség pedig sajnos nem válogat! Ismerek nem egy fiatal, normális, nem kicspongó nőt, akik egy rutin szűréskor tudták meg, hogy a rákszűrésük nem a legjobb. Szóval a megelőzés nagyon fontos lenne, a tűzoltás már a nőgyógyászati betegségeknél néha nagyon drasztikus.. Persze, mindenki a legjobbat szeretné magának.

A te életed, te alakítod valamilyen szinten... de úgy élni, hogy az ember a homokba dugja a fejét... hát, te tudod.

2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
100%
Minek túráztatjátok magatokat rajta??? Úgysem fogja fel mit akartok mondani. Hagy szüljön tóparton, vagy ahol akar, aztán ha valami baj adódik, pislog, mint apró gyík a pocsolyában. Ennyi.
2012. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 A kérdező kommentje:
Nem dugom a fejem, énnekem így jó.
2012. jan. 25. 16:20
 66/106 Atroposz ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés,kamu válaszokkal és szerintem nem 25 éves a kérdező.
2012. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire természet párti vagy, szüjjél Geréb Ágnesnél...
2012. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 A kérdező kommentje:

Kösz a tippeket. Amúgy:

"A magyar otthonszülések halálozási statisztikája egy ezrelék alatti."

:P

2012. jan. 25. 18:27
 69/106 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert alig van otthonszülés. Ami van azt sem tartják nyilván, mert ugye elvileg eddig nem volt szabályos. Bocs de Geréb statisztikáit nem igazán tartom objektívnek, annak ellenére hogy sokmindennel egyetértek amit mond, csak nálunk a feltételek nem adottak az otthonszüléshez.
2012. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért még megjegyzem,hogy az otthonszülésnél nagy a rizikó.Bármelyik pillanatba bármi megtörténhet.Amikor én szültem a negyedik gyerekemet az orvosom azt se tudta hova fusson mivel egyszerre kettőnknek már ott volt a baba feje (egy másik nőnél),neki viszont elakadt a baba feje s azonnal császározni kellett.Hozzám viszont addig átlüldött mást.Ha abban a pillanatban nincs hozzáértő segítséged az életedbe is kerülhet.Ezt most komolyan mondom!Én azt mondom aki az otthonszülést választja nagyon bátor s vessen magára,ha történik valami.
2012. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!