Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek megalázónak a...

Nem érzitek megalázónak a szülési pózokat?

Figyelt kérdés

A lábad teljesen szétrakva van, én úgy nem szülnék, nem vagyok kirakati baba, hogy mindenki bámuljon treljesen csupaszon. Egyáltalán mi lehet rajtad? A vízben szülés az oké, nagyon oké, de ott is teljesen szét van rakva a lábad!

Minek, nekem az a póz ellenszenves:S Nem azt mondom, hogy összezárt lábbal, de annyira minek széttenni?

Másik meg hogy miért kell előre eldönteni, inkább, mikor a helyzet adja, akkor miért nem lehet választani, milyen póz legyen?:S ennél a középkori módszer is jobb volt, hogy gyertyával, szobában, bábaasszonnyal.


2012. jan. 25. 09:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 Atroposz ***** válasza:
95%
Én is szégyenlős vagyok de ha szétkel tennem a lábam,hát akkor szétteszem.
2012. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
94%
11-es! :))))))))))))))) :D
2012. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 anonim ***** válasza:
83%

Jézus!! Tök mindegy hol szülsz, vízben, otthon, vagy kórházban, a lábadat szét kell tenni!

Amúgy aki nem szégyellte 9hónappal azelőtt széttenni, az szüléskor sem fogja. Ezeknek a dolgoknak ez rendje, módja. :) A kérdésed alapján olyan 12-13éves lehetsz talán, remélem nem több, akkor nem nézlek teljesen bolondnak!

2012. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
96%

Nőgyógyászati vizsgálaton voltál már???

Gondolj már bele, hogy egy kb. 30 cm-es körfogatú fej plusz vállak fognak kipréselődni azon a kis "lyukon", ami a lábad között van! Már a fizika törvényei alapján is a legkönnyebben akkor tud kibújni, ha minél nagyobb helyet próbálsz neki csinálni. Márpedig a két oldalon a két lábad van, csak azt tudod minél jobban szétfeszíteni. Egyébként meg tényleg hülyeség ilyenen agonizálnod. Majd rájössz, ha ott vagy! Egyébként meg szerintem senkinek nem kell feszíteni a lábát, ha jön a baba, úgyis mindenki ösztönösen ahogy tudja szétrakja!

2012. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 A kérdező kommentje:

25

ÉS látom ezzel egyedül vagyok megint, mint mindenben mindig. Fájdalom ide vagy oda én jobban szeretek normálisan, méltósággal szenvedni. A kor a baj, amibe születtem, modern, de nem eléggé modern. Olyan semmilyen, akkor inkább őskori lenne, vagy teljesen modern...

2012. jan. 25. 10:36
 17/106 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz nem járok egészséges vagyok, ha meg nem, akkor úgyis mindegy. Én csak a régi dolgokat szeretem, ezt az új, ellenőriztessük magunkat felfogást nem, és nem váltogatom a partnereimet. Szóval élek, élek, mégmindig és nincs semmi bajom. És jó így nekem.
2012. jan. 25. 10:40
 18/106 anonim ***** válasza:
95%

Mondd és szültél már? Majd, ha ott leszel, ösztönösen azt fogog csinálni, ami a legjobb, ami megkönnyíti mindkettőtöknek a dolgokat. Ahogy már írtam, vannak kórházak, ahol nem kell hanyatt fekve szülni, lehetőséged van mondjuk szülőszékben ülni, így a gravitáció is segít.. Cízben szülés: szép meg minden, csak hogy melyik orvos vagy szülésznő fog melléd bemászni a vízbe, hogy segítsen...

Na, mindegy, hidd el, nekem így 4 gyermek szülése után visszagondolva nem az jut eszembe, hogy megalázó lett volna a szülés, pedig nem csoda kórházban, alternatívan szültem, hanem az elsőt bizony elég vaskalapos módszerekkel, ez előtt lassan 20 éve... De a többit is a "hagyományos" módon... Mégis mindegyik szép élmény, felemelő érzés volt. Pedig én tényleg elég szégyenlős vagyok...

2012. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 A kérdező kommentje:
De a víz az olyan jó! Nem? Ha görcsölsz is belefekszel nem fáj utána semmi. Imádom a vizet. hú én máshol nem nyomnám ki, meg minek segíteni, nem kell bemászni, oldalt állhat, csak ez nem elterjedt, na de nem értem miért, hát látom azért, mert mindenkinek mindegy minden. Senkinek nincs egy önálló gondolata.
2012. jan. 25. 10:46
 20/106 anonim ***** válasza:
92%
Én már négyszer szültem,de szülőágyon.Nem szültem vízbe így nem tudom az milyen talán enyhíti a fájdalmat,de nem hiszem,hogy nagyon.Mert fájás nélkül nem jön gyerek.Szerintem a nevébe is benne van.
2012. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!