Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek megalázónak a...

Nem érzitek megalázónak a szülési pózokat?

Figyelt kérdés

A lábad teljesen szétrakva van, én úgy nem szülnék, nem vagyok kirakati baba, hogy mindenki bámuljon treljesen csupaszon. Egyáltalán mi lehet rajtad? A vízben szülés az oké, nagyon oké, de ott is teljesen szét van rakva a lábad!

Minek, nekem az a póz ellenszenves:S Nem azt mondom, hogy összezárt lábbal, de annyira minek széttenni?

Másik meg hogy miért kell előre eldönteni, inkább, mikor a helyzet adja, akkor miért nem lehet választani, milyen póz legyen?:S ennél a középkori módszer is jobb volt, hogy gyertyával, szobában, bábaasszonnyal.


2012. jan. 25. 09:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:

Szóval ketten vagyunk, Kedves okoskodó majom 2. :) Hahaha

Túrórudi! Ezen jót nevettem.

Lehet, hogy a férje nőgyógyász, és akkor meg van oldva a probléma. :)

2012. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szültem. Most várom az első babám 33hetes terhes vagyok és 24 éves. Én is borzasztóan félek a szüléstől, de meg kell mondanom a császártól sokkal jobban. Marha szégyellős vagyok ám én is, de eszembe se jutott, hogy ne nyúljanak hozzám. Akkor hogy a manóba vizsgálna meg? Nem kellemes az biztos, de szükséges rossz. Annyi nőt látott már a doki alulról, hogy biztos nem a tieden fog csodálkozni. A hüvelyed szent? Basszuskulcs, hát az arra van "kitalálva" hogy gyereket szülj. Nem az a megalázó ha szét teszed a lábad, hanem az ha a saját hülyeséged miatt lesz baja a gyerekednek és utána tükörbe kell nézned. Vagy a párod szemébe azt mondva, hogy igen én voltam a bolond, mert ha hagyom hogy megvizsgáljon, most lenne egy egészséges gyerekünk. Nektek tényleg nem való gyerek. Ha lányod születne őt is arra bíztatnád, hogy ne menjen rák szűrésre? Aztán ha ne adj Isten még is rákos és belehal, akkor mit mondasz? Hupsz, bocs ez nem jött be?! Vagy mit? Az hogy szülésnél szét teszed a lábad a világ legtermészetesebb dolga. Ugyan olyan, mint hogy a szádon eszel és nem az orrodon tuszkolod le. Te meg kedves "Szent Hüvely" gondolom fogorvoshoz sem jársz, mert a szád is csak a férjedé! Már bocs, de hihetetlenek vagytok.
2012. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelye szent és sérhetetlen! :) ez jó! Te és mégis hányan jártak ott a férjed előtt?

mekkora hülyék vannak! Persze, mert majd az orvanak te mondod meg, hogy mit csinálhat, mi? Az szép lenne...megnézném az orvos fejét!

Esetleg, ha orvos vagy, talán akkor, de egy szülésnél neked kuss a neved, ha baj van...az ilyen kis önérzetes majmokat szivatja meg legjobban az élet! Vannak dolgok, amikhez te nem érthetsz, és ilyen a szülés folyamata és az, hogy mikor kell beavatkozni!

2012. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:

FIGYELMEDBE AJÁNLOM!!!!OLVASRAM S TE JUTOTTÁL AZ ESZEMBE!!!


[link]

2012. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
81%

Húú micsoda szent fazék vagy! :)

Nem csoda, hogy csak a férjed d.gott meg...:) Miért a hasizmod átvágását minek neveznéd, ha nem tönkretételnek? Vagy azt, hogy a császár során kapsz egy csini katértert a húgycsövedbe, hát az tényleg hiányzik oda és nem tesz kárt...:D

2012. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a nem tudják fűteni a diliházat és mindenkit kiengednek. Remélem az ilyennek nem lesz gyereke, mert kár szaporodni.
2012. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!