Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek megalázónak a...

Nem érzitek megalázónak a szülési pózokat?

Figyelt kérdés

A lábad teljesen szétrakva van, én úgy nem szülnék, nem vagyok kirakati baba, hogy mindenki bámuljon treljesen csupaszon. Egyáltalán mi lehet rajtad? A vízben szülés az oké, nagyon oké, de ott is teljesen szét van rakva a lábad!

Minek, nekem az a póz ellenszenves:S Nem azt mondom, hogy összezárt lábbal, de annyira minek széttenni?

Másik meg hogy miért kell előre eldönteni, inkább, mikor a helyzet adja, akkor miért nem lehet választani, milyen póz legyen?:S ennél a középkori módszer is jobb volt, hogy gyertyával, szobában, bábaasszonnyal.


2012. jan. 25. 09:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 A kérdező kommentje:
Nem mindegy azért, milyen fájás.
2012. jan. 25. 10:53
 22/106 anonim ***** válasza:
100%

De ha te mégis vízpárti vagy,próbáld meg!Sok kórházba van már erre lehetőség.

Vagy kérdezz rá egy külön kérdésbe,akik már vízbe szültek,hogy hogy élték meg!

2012. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
100%
A szülési fájások a vízben sem enyhülnek, elmúln meg csak a baba megszületése után fognak... Attól, hogy befekszel egy kád vízbe, a méhed ugyanúgy fog dolgozni.. Na, mindegy, majd ha már szültél, te is máshogyan fogod látni... Különben meg szülhetsz akár magán kórházban /jó pénzér/, ott majd te mondod meg, mit szeretnél vagy keresel egy olyan orvost, aki mindent rád hagy... esetleg maradsz az otthonszülésnél/a törvényeket betartva/ csak aztán majd nehogy baj legyen...
2012. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az önálló gondolatokról van szó, kérdező, hanem mindenki tapasztalatáról. És hidd el, ha az önálló gondolataid alapján akarsz/fogsz szülni, lehet sokkal nehezebb lesz. A nők évezredek óta széttett lábakkal szülnek. Szerinted miért? Ja, mert nincs egy önálló gondolatuk sem... ahha.
2012. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező te 25 éves létedre rettentő korlátolt vagy. Felesleges neked magyarázni, mert a saját hülyeségeden kívül nem vagy hajlandó még megfontolni sem más álláspontot. Tipikus önző, önfejű, beképzelt és okoskodó fiatal vagy. Reméljük ha végül mégis gyereket vállalsz, addigra benő kicsit a fejed lágya, és tudsz magadon kívül mással is foglakozni. Tudod azt már leírtad itt is sokszor, hogy TE hogy gondolod, NEKED mi és hogy lenne jó. Arra gondoltál már hogy az ellenőrzések és vizsgálatok azért is fontosak hogy a majdani terhességed és gyereked egészséges legyen? Nem te vagy a világ közepe!
2012. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
100%

Hát szülőágyon az pokoli az biztos.

De a négy szülésemből mindegyik más és más volt.Így össze se tudnám őket hasonlítani.Volt amelyik egy fél napig tartott,volt amelyik 30 perces volt.Az első általában hosszabb,de nem mindenkinél.Hányadik hónapba vagy?

2012. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó előtti jól leírta.Persze a többiek is.25 évesen egyszer sem voltál nőgyógyásznál?Nem csak akkor jár az ember,ha nem egészséges.Hallottál már rákszűrésről?Amint élsz nemi életet 1 évben 1x el kellene menned.Szégyellős vagyok,de kibírtam egy szülést.Fáj?Ott az eda. 23 leszek,de szerintem én 12 évesen sem így gondolkoztam.A sok vizsgálat meg azért van,hogy neked,vagy a babának ne legyen semmi baja.Tényleg fel kellene nőnöd. Terhes vagy,vagy tervezed?E.
2012. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 A kérdező kommentje:
Így nem tervezem, ha ilyen kevés lehetőség van. Nekem nemmindegy. Ha mégis úgy adódna hát inkább a kádban itthon, mint úgy simán, én nem, bocs, nem tehetek róla, elnézést, ilyen vagyok, de én nem tudom ezt így elképzelni!Nem megy na, ha hülyén gondolom, ha nem, nemmegy. Meg se tudnék olyan körülmények közt szülni, szerintem az sose születne meg. Amúgy tervezném, de így nem akarok inkább.
2012. jan. 25. 11:47
 29/106 A kérdező kommentje:
És itt jön az, hogy nem csak én számítok, gondolom, akkor ami nekem jó, az a babának is. Mert ha a sokkhatástól nem nyomom ki, károsodik, vagy meghalunk. Így meg én nem bírnám azt, hogy szüljem, nemmenne na.
2012. jan. 25. 11:49
 30/106 anonim ***** válasza:
84%
Csak remélni tudom ezek után, hogy ez kamu kérdés. Nincs aki ilyen sötét lenne a mai világban, ennyi idősen.
2012. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!