Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek megalázónak a...

Nem érzitek megalázónak a szülési pózokat?

Figyelt kérdés

A lábad teljesen szétrakva van, én úgy nem szülnék, nem vagyok kirakati baba, hogy mindenki bámuljon treljesen csupaszon. Egyáltalán mi lehet rajtad? A vízben szülés az oké, nagyon oké, de ott is teljesen szét van rakva a lábad!

Minek, nekem az a póz ellenszenves:S Nem azt mondom, hogy összezárt lábbal, de annyira minek széttenni?

Másik meg hogy miért kell előre eldönteni, inkább, mikor a helyzet adja, akkor miért nem lehet választani, milyen póz legyen?:S ennél a középkori módszer is jobb volt, hogy gyertyával, szobában, bábaasszonnyal.


2012. jan. 25. 09:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
17%
Megértelek. Én nem fogom engedni, hogy belém nyúljanak, vagy bármi. Neked is javaslom a császármetszést. Én a magas vérnyomásom miatt választom majd ezt. Méltóság, feszes hüvely, élvezetes szex: mind megmarad. :)
2012. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 anonim ***** válasza:
88%
azért csak úgy bemondásra nem csinálnak császárt Magyarországon. esetleg egy nagyon drága klinikán. amúgy a császárnak is megvan a maga hátránya. (engem kétszer császároztak..
2012. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 anonim ***** válasza:
81%
k.rva nagy méltóság császár után nyüszítve végezni a dolgod, mert még a sz.ráshoz is hasizom kell ám drágám! Aztán meg lásd el a kölyködet egy vágással a hasadon...na azért megnéznélek! :) sokat érsz a feszes hüvelyeddel...:D
2012. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
81%

Haha, méltóság?!

Marha nagy méltóság a véres"zacsit" magaddal cipelni, ill a katéter... Meg mikor sorozatba adják a hashajtót, ha nem bírsz ettől sem, akkor meg beöntés... Ja, és a császárosokat meg szokták mosdatni alulról, amíg fel nem kelhetnek... Vagy mikor majd' besz@rsz a fájdalomtól, legszívesebben üvöltenél, de a gyereket el kell látni, 10 percig tart felülni, stb. Na, hol is a méltóság?!

Feszes hüvely: igencsak alkalmazkodik, és képes visszanyerni az alakját. Vagy szerinted úgy marad? Akik hüvelyi úton szültek, azok ill a párjuk már nem is élvezik a szexet?

Ha neked csak ezek számítanak, hogy mi a jó neked, akkor csak játékbabád legyen, mert igencsak "sajátos" a felfogásod!!!

Én a két kezem összetettem volna, ha szülhetek hüvelyi úton! Ne akarj császárt, mert az neked úgy a kényelmesebb!!!

2012. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 anonim ***** válasza:
24%
Kis perverz! Mást kukkolnál kakilás közben? Kis pszichiátriai kezelés nem ártana! :D
2012. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 anonim ***** válasza:
76%

Ki kukkolna akárkit is?! Meg szokták kérdezni, és nem érdemes hazudni. Magyarán: ha hasi műtét után nem tudsz sz@rni, annak oka lehet a bélcsavarodás, amitől feldobod a papucsot!!!

Az, hogy Te kinek tartod fent a hüvelyed, az a Te dolgod, a kutya se kíváncsi rá. (Legalábbis én nem.)

Ja, és az nem kívánságműsor (hashajtó, beöntés). Ha nem sz@rsz, adják. Vagy jobb, ha ellenkezel, és műthetnek újra???

Meg ki az "okoskodó majom" ??! Te talán több vagy mint itt akárki más?! Te se estél ki különb lyukból, Kedveském!!!

2012. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 anonim ***** válasza:
87%

nagyon birom amikor olyanról mondanak emberek véleményt,amiben még nem volt részük.


hidd el jobb egy beöntés-bár nálunk már kúpot adnak-mint oda fo-si az ágyra.


ja és elképzelem a szitut,amikor megakar vizsgálni a doki,és azt mondod neki: a hüvelyed szent csak a férjedé..! szerintem az ilyen gondolkodásúak,inkább fogadjanak béranyát.-mert így tényleg elkerülheted,hogy beléd nyúljanak

2012. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/106 anonim ***** válasza:
ja,amúgy én nem az "okoskodó majom" voltam,hanem az "okoskodó majom 2 "
2012. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:
81%

"szerintem az ilyen gondolkodásúak,inkább fogadjanak béranyát"


Szerintem meg inkább ne szaporodjonak.

2012. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:
igazad van..!
2012. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!