Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 61/91 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges volt, nem is értem. Vérből kellett volna béta hcgt nézni, akkor látszana, ha 2 nap múlva újra megnézi, hogy emelkedik vagy állandó, esetleg csökken. Hamarabb értékelhető lenne, mint az UH.
2019. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt. Kicsit úgy éreztem magamat, mint aki nem tud értelmezni egy terhességi tesztet, ezért a kórházban is lecsekkolták. Mondtam, hogy pozitív a teszt, de csak azért is megcsinálták ők is, persze hogy pozitív volt ott is. Utána már elküldtek vérvételre, 2 naponta kellett mennem.
2019. aug. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:
Utolsó és mi volt? Mit találtak? Ma nagyon rosszul éreztem magam. Megint az a remegéses le kell feküdnöm, mert nehogy elájuljak érzés. Ki vagyok már idegileg. Alig várom reggel legyen, meg mondom a dokinak, hogy ez már nem állapot.
2019. aug. 8. 16:45
 64/91 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig a méhen kívültől félek. Jó lenne minél előbb a végére járni, mert ez nem játék.
2019. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, de ha az orvos folyamatosan vizsgál, és azt mondja nem lát semmit, akkor mikor fog? és mit ? Holnap beszélek vele, kérek vérvételt is, meg mindent amit lehet. Azt mondja hasüregben sem lát semmit, és nincs vérzésre utaló jel sem, és folyadékra utaló jel sem. ???
2019. aug. 8. 17:47
 66/91 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem akarlak elbizonytalanítani, de nincs egy másik orvos, akit ismersz?


Semmi értelme nem volt a vizelettesztnek.

Klinika van a közeledben? Vagy olyan hely, ahol jó az ultrahang?

2019. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 A kérdező kommentje:
Klinika nincs. Az orvos a kórházban főorvos. Többször műtött, sok problémám megoldotta már. Holnap átbeszélem vele, mert szerintem abban bízik, hogy még lehet belőle méhen belüli rendes terhesség. Mivel az utolsó menzeszem óta nem telt el egy hónap se, és a rosszulléteknek nem tulajdonítottam eddig nagy figyelmet, mert azt hittem a terhesség velejárója lehet, de holnap mindent tüzetesen elmondok neki, még az apróságokat is. Kérek vérvételt is, és megkérdezem , hogy vannak -e olyan módszerek, amivel biztonságosabban kiszűrhető egy esetleges méhenkívüli terhesség, vagy komolyabb baj. Ha kell be is fekszem a kórházba. Csak derüljön már ki, hogy mi van. A pozitív tesztnek úgy örült, hogy láttam rajta azt gondolja lesz itt valami normális dolog. De ha reggel sem lát semmit, megmondom neki, hogy félek, és teljes kivizsgálást kérek. ez lesz a legegyszerűbb, és leghatékonyabb. Nem akarok pórul járni. Itt a fiam, fel kell nevelnem!
2019. aug. 8. 20:53
 68/91 anonim ***** válasza:
100%
62-es vagyok, szépen emelkedett a HCG szintem. Úgy tűnik, hogy a 30. ciklusnapon fogant a baba és én is véreztem, menstruáció idejében. A szülés dátumát is 2 héttel eltolták. Lassan 1 éves a kisfiam❤️.
2019. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 A kérdező kommentje:
Mikor látták uh-n?
2019. aug. 8. 22:08
 70/91 anonim ***** válasza:
100%
December 21-én volt a tényleges menstruációm első napja, január 26-án jött meg - 6 napig véreztem, amikor elvileg már terhes voltam, január 27-én teszteltem pozitívat. Február 15-én láttak egy ici-pici pöttyöt, ami még üres volt. Rá 1,5 hétre már volt szívhang is
2019. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!