Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 31/91 anonim ***** válasza:
100%
Az ájulás közeli állapot ragadta meg a figyelmem, nehogy mehen kivuli legyen!!!
2019. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:
Semmim sem fáj. Ma reggeltől enyhe émelygésem van, mellbimbóim érzékenyek. Köszönöm az aggódást, mindenképp írni fogok, és ha úgy érzem baj van, azonnal megyek is. Előző terhességemnél mindig fájt, enyhén görcsölt, szúrt … folyamatosan pecsételtem, és bár nem volt baj, de nem maradt meg. Most egyenlőre örülök, hogy nem fáj sehol. Puszillak titeket!
2019. júl. 30. 06:28
 33/91 anonim ***** válasza:
100%
De jó! Ez nagyon jól hangzik! Ezek nagyon jó tünetek! Örülök nekik! Júniusban mikor jött meg? Most júliusba 13-án?
2019. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 A kérdező kommentje:
Júni13, júli13. Június 30.-án volt erős ovus fájdalmam.
2019. júl. 30. 10:15
 35/91 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor 6+2 napos vagy😌🥰. Pláne ha érezted az ovut. Akkor olyan 5 hetesen kezdődtek a tüneteid nagyjából, szerintem az reális is🤗.
2019. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 6-os vagyok. Hogy vagy Kedves Kérdező?
2019. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 A kérdező kommentje:
Semmi extra. Hétfőn hívom a dokit. Egész éjjel 1,5 óránként pisilni járok :D
2019. aug. 2. 09:06
 38/91 A kérdező kommentje:
Alig várom, hogy hétfő legyen. Remélem minden rendben lesz. Nagyon nehezen viselném, ha megint baj lenne. Párom csak azt mondja biztos jó lesz, lehet kettő lesz :D de én azért félek. Ma is lőttem egy tesztet. Attól félek, hogy halványodik, de hál Istennek nem. Olyan erős, mint a kontroll csík. Azért is akarok menni 9.-e előtt, mert félek, hogy újra megjön. Lehet megint ad valami Utrogestant, vagy mittomén mit. De lehet, hogy ilyenkor semmit, mert ugye nem vérzek. Egy pohár vztől is 3szor megyek pisilni. Ma reggel már erősebben émelyegtem és szédelgek is, de nem vészes, csak jobb ha vízszintesen maradok. Napközben ásitozok, van hogy csak fél órát, de muszáj ledőlnöm, este meg felébredezek :D Jajjjj de izgulok csajok!
2019. aug. 3. 13:18
 39/91 A kérdező kommentje:
Ma reggel wc-zés után nagyon halvány barnára színezte a wc papírt a hüvelyváladékom. Holnap reggel doki, addig pihenek, és ha leszúr, ha nem, a múltkori vetélésből maradt utro hüvelybogyi. Feltettem egyet. Reggel felhívom, általában hétköznap bármikor felhívom azt mondja most jöjjön be. Mindig ilyen volt. Nagyon aranyos. Ő az ultrahangos is. Mindig bevisz, nem terhesség esetén is. Állandóan rámnéz uh-n is, akkor is, ha pl. csak rákszűrés, vagy ha annyit mondok, hogy kicsit több a folyásom, mint szokott. Azonnal tenyésztés, uh. Hál Istennek sosem talál semmit, de jobb nem aggódni. Remélem minden oké lesz, de felvagyok készülve a rosszra is. Holnap írok.
2019. aug. 4. 15:17
 40/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyom drukkolok Kedves Kérdező? Azóta nem tapasztaltál ilyet?
2019. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!