Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 11/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem szentírás az a 14 nap. Van, akinek a peteérés utáni 10. Napon erős pozitív tesztje van. Szóval simán foganhatott menses előtt.
2019. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 A kérdező kommentje:
9-es nem mérek hőt, sajnálom, de biztos magasabb, mint szokott, vagy nem tudom. :D 3 napja mondtam a férjemnek, hogy reggel elszürcsöltem a tejeskávém, és leültem a laptophoz, ülő helyemben folyt a hónaljamból az izzadtság, pedig ha futok se izzadok soha. :D
2019. júl. 24. 09:11
 13/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős pozitív az x-epil ,akkor szerintem jóval a mensi előtt fogant. Drukkolok és várom a fejleményeket.
2019. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 khniki ***** válasza:
100%
Ha pozitív terhességi teszt mellett pecsételsz, az több dolgot jelenthet. Kezdődő vetélés, méhen kívüli terhesség, beágyazódás vagy hormonhiány. Jó esetben utolsó kettőből valamelyik, szóval azonnal doki és hormonpótlás a biztonság kedvéért.
2019. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:
Nem pecsételek. Annyi volt, hogy egy kis piros folt a wc papíron tegnap este. Fürödtem este, azóta semmi ilyet nem látok. Mikor előző terhességemnél folyamatosan véreztem, akkor sem csináltak semmit. Utrogestant kaptam vérvétel nélkül, de hiába toltam. Vérzés elállt, baba elhalt. Szedem régóta a folsavat, szedem a Femibion-t, ha véreznék, vagy fájna egyből mennék. Az a baj, hogy a tapasztalataim szerint, ha megteszek mindent, és menni akar, akkor menni is fog :( Ráadásul 60 ezret ott hagytam dokinak 12. hétig. Tehát minden apróságért megnézett, ha kellett ha nem. Mégse segített semmi. :(
2019. júl. 24. 13:04
 16/91 A kérdező kommentje:
Van olyan , hogy 12. nap beágyazódási vérzés, és pozitív teszt? Csináltam egy tesztet most. Belemártottam, és még erősebb, mint tegnap este. Hát mindenképp megírom mi lesz.
2019. júl. 24. 13:05
 17/91 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg van, de akkor szerintem nem lenneég ennyire erős a teszt, ha ez beahyazodasi lenne.
2019. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. 6 napig véreztem mikor már pozitív volt a teszt. Ezt cak azért írom, mert nekem se “mosódott” ki a baba. Szóval simán lehet, hogy megmaradt, sőt, nagyon úgy néz ki. (A méhenkívüli terhesség sajnos nem feltétlenül fáj. De ilyesmire ne is gondolj!) Drukkolok!
2019. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság? Voltál dokinál? 🙂🙂
2019. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta sincs semmi panaszom, az a kis feszülgetés is elmúlt. Várok egy kicsit, mert félek. A fiammal 4-5 hetes terhes lehettem, megvizsgáltak és bevéreztem, és az utána lévő két vizsgálatnál is. A vetélésemnél pedig minden héten hüvelyi uh.-n voltam, fizettem is érte, és akkor is folyton baj volt. Várok, mert szívhang előtt úgyis csak az van, hogy jöjjön vissza, jöjjön vissza, és nálunk az mindig 10-10 ezer, mert a dokim az uh-s a kórházban. Ha nem hozzá mész, akkor meg kérj időpontot, aztán majd két hét múlva odakerülsz, úgyhogy … felkeresem következő mensi előtt. Persze, ha baj van, fáj valamim, vagy vérzek, akkor azonnal. Köszi az aggódást, mindenképp írni fogok, és közben tesztelek is, hogy halványodik -e, mert abból következtetnék gondolom, hogy a mensi miatt elment és csökken az érték. De mai is erős délutániból. Kezdek reménykedni, hogy lehet baba! Jaj Istenem de jó lenne a sok szenvedés után. Olyan rossz, mikor már látod, ahogy kalimpál kézzel-lábbal és egyszer csak nincs … Félek azért, de reménykedem. Mindenképp megyek dokihoz, de azért halasztom, mert ez a teszt is csak véletlenül készült, elvileg nem is tudnám, hogy pozitív, mert félidős vagyok. Nincs szédülés, hányinger, mellfeszülés, semmi. Csak nagyon melegem van, pedig jól bírom :) Ja és gyötörnek a pukik, pedig ez sem jellemző. 2-3 hete pedig nem vagyok olyan éhes, mint szoktam, és az álmatlanságom elmúlt, későn fekszem le, de későig is alszom. Szurkoljatok ám! Puszilok mindenkit!
2019. júl. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!