Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 81/91 anonim ***** válasza:
100%
Már tényleg aggódom! Remélem nincs baj!
2019. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bent tartották. 😕
2019. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem méhen kívüli :(
2019. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús ☹
2019. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
100%
Aggódom ☹
2019. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 A kérdező kommentje:
sziasztok! nem jó hír, de élek. 8 hetes élő magzat volt a petevezeték,méh kapcsolódásnál, beékelődve az izomba is. Azonnal műtöttek. Nagy műtéttel felnyitottak, itthon lábadozok. Köszönöm az aggódást! Puszillak titeket!!!
2019. aug. 13. 19:56
 87/91 anonim ***** válasza:
100%

B.sszus, nagyon sajnálom, sejtettük, hogy ez van :(((

Jobbulást neked, kitartást lelkileg!

2019. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem, nagyon sajnálom! Durva, hogy korábban nem vették észre! Katasztrófa is lehetett volna belőle, az a lényeg, hogy életben vagy! Gyors gyógyulást - testileg, lelkileg egyaránt!
2019. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!😞 Mielőbbi gyógyulást, testileg, lelkileg!!
2019. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom nagyon :(


De örülök, hogy jól vagy. 8 hetes és vizeletteszttel meg várakozással szarakodtak, ahelyett, hogy verteszt és ha uh-n semmi, akkor nyitni.


Lehet még kisbabád, ne keseredj el, a lényeg, hogy életben vagytok.


Még jó, hogy teszteltél. Nem is tudom mikor derült volna ki.

2019. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!