Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 21/91 A kérdező kommentje:
Fejlemények. Ha valakit érdekel. Kicsit érzékeny a mellem, de nem úgy mint másik terhességnél. Nem húzódik, csak éppen enyhe, amikor pl. leveszem a melltartót. Pár napja 2 napig szurkált a petefészkem. Kimaradtak a folyós nyákos napok. Tehát gondolom a peteérés elmaradt. Illetve minden hónapban van félidős fájdalmam, erősen, kb. fél órás. Most a 17. napon vagyok, eddig nem jelentkezett. Ma reggel nem vagyok túl jól. Leizzadt a tenyerem, ájulásérzésem volt, de nem történt meg. Lefeküdtem. Megmértem a vérnyomásom, cukrom. 127/87 pulzus 125!!! Jajjj! Cukor 5,0.Egyik sem adna rá okot, de mondjuk délig csak egy tejes kávé volt bennem. A pulzus szerintem a rosszulléttől lett magas, mert nem szokott felmenni. Fiammal terhességi cukros voltam, lehet hirtelen ment le most is. Na mindegy is. Nem vérzek, nem görcsölök. Jövő héten felhívom a dokit, hogy mikor menjek be. Szurkoljatok! Remélem baba lesz. Kicsit félek, de tényleg nem akarok kapkodni. Erős nagyon a hasfalam, és még a 11. hét után is hüvelyivel néztek. Nem akarok megint vérezni vizsgálatok után. Ha baj lenne, akkor a szervezetem csak jelezne, hiszen, ha nem csináltam volna kíváncsiságból tesztet, akkor nem is tudnám, hogy pozitív.
2019. júl. 29. 13:19
 22/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok! Akkor ha jól értem és jól számolom olyan 6 hetes terhes lehetsz?! Mert én azt gondolom, hogy az menstruációdkor már terhes voltál. Nagyon izgalmas!!
2019. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 A kérdező kommentje:
Nekem is izgalmas, de így utólag visszagondolva mensi előtt volt pár nap, mikor folyós nyákom volt, csak hogy azt gondoltam azért indult be megint, mert jön a vérzésem. De lehet becsapott, és plussz peteérés volt. Azért gondolom plussznak, mert 30.-án volt rendes fájdalmas félidős is. De, ha akkor estem teherbe, akkor 11.-én a 10-es erősségű teszt mutatta volna nem? Na! Ha időben estem teherbe, csak megjött, akkor 30.-a volt és holnap 30.-a, akkor 6 hét telt el. Ha 11.-én mensi előtt, akkor csak 4 hetes. Mindegyik ellen vannak érveim, tehát ha időben, akkor miért jött meg, és miért nem mutatta mensi előtt az érzékeny tesz, és rendes vérzéssel hogy-hogy nem ment el ??? Ha mensi előtt, akkor miért lett 12. napon pozitív esti vizeletből ??? Rejtély, de még írok :)
2019. júl. 29. 13:34
 24/91 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, az előbb is én írtam. Nekem ugyanez volt. 6 napig véreztem és megmaradt!! Neked is ez lehet🥰! Még jelentkezz!
2019. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:
SZia 6-os! :) Te hány éves vagy? Én 33. Azt mondják 30 felett zűrösebbek a hormonok, de én 21 évesen is zűrös voltam etéren :D
2019. júl. 29. 17:29
 26/91 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen szültem a lányom, akkor semmi se volt. 31 évesen a fiamat, Nála volt ez a “zűr”. Szóval ha azt vesszük akkor 30 felett tényleg zűrösebb:D. Ne haragudj ezt nem is néztem, első baba?
2019. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 A kérdező kommentje:
Nem! 21 évesen lett a fiam (az életem) , de nála is kétszer bevéreztem, a bokámon fojt, doki mondta itt már nincs gyerek, de méhen belül nem láttak uh-n vérzést. Szülés után pedig belső vérzésem lett, ki akarták kapni a méhem, csak nem tudták, mert a nővér mondta, hogy nagyon rég nem ettem, egyek valamit. Egy éve volt a missed ab, mikor elhalt a baba, hát 14. héten vették észre, de valószínű, hogy 12. hétben már elhalt. Ott a pozitív teszttel együtt már vérezgettem. 3 hétig nem találtak semmit, aztán egyszer csak szívdobogás, akkor kaptam Utrogestant, de a vérzés hiába állt el, ahogy a 12. hétben abbahagytam, gondolom akkor már nem is tudott ott maradni. Rozsdavörös pecsét, egyből doki, és mondta, hogy már rég nem él. Tehát még abban is reménykedünk, hogy ikrek lesznek a következőben, mert akkor visszakapom a sorstól, amit elvett. Iszom 1-1 palástfű teát, azt hallottam jó vetélés megelőzésére.
2019. júl. 29. 17:56
 28/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami történt! Remélem most minden rendben lesz!! Most második babánál - akinél egyszer még megjött - lepényleválásom volt a 14.héten, de szerencsére aztán a 19.héttől felkelhettem. Végül valamiért a 34.héten megszületett, nem volt Neki odabenn jó. De minden rendben van Vele szerencsére:).
2019. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 A kérdező kommentje:
Hál Istennek!!!Veletek volt a jó Isten! Hát igen! Ezért mondom, hogy ha "ő" nem akar ott maradni , csinálhatunk bármit, de ha ott akar, akkor jöhet a karton cigi, meg a vedelés, ugribugri, orgiák, akkor is ott marad. Hallottam én már olyat, de láttam is, hogy azt mondtam el dobom az agyam :D Nem sajnálom senkitől, de amíg az alkesz nőnek a 4. gyerekét vitte el innen a gyámhivatal, addig más bele őrül, hogy egy se lehet neki. Olyan élet mellett lesznek emberek terhesek, hogy az orvos azt mondja ez kizáró ok :D 2 doboz cigi, napi mámoros fetrengés, és petefészek gyulladás mellett? Mondom mindjárt bepisilek. Mondom neki, nem fájt a szex petefészekgyulladással? De! Mondom akkor minek csináltad? Háááát :D Na ez van. Ott akart lenni :D Kalandra fel! :D Jó azét nevetünk, de igazságtalan. 39.héten NST-re várt a csajszi, ülő helyében leszakadt a lepény, azonnal meghalt a baba, és azt mondták neki, ha nem ott történik a kórházban, akkor ő is meghal. Mennyi fájdalom az életben. S mikor küzködések árán sikerül … akkor még nagyobb az öröm, mint mikor csak úgy hopp becsúszott. Ha terhes leszek, annyira fogom szeretni, hogy "belehalok" már most szeretem, pedig azt sem tudom, hogy van-e odabent valaki. Áááááááááááááá csajok! Nehéz várni. :)
2019. júl. 29. 18:48
 30/91 anonim ***** válasza:
100%

Szupi :) szerintem egész biztosan menszi előtt fogant :)

Igazad van egyébként , tényleg mikor valaki nem is akar gyereket , egyből sikerül. Talan mi rástresszelünk, vagy nem tudom :(

S.

2019. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!