Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 71/91 A kérdező kommentje:
A sok rossz után jó hallani egy kis jót is. :) Még azon is gondolkodtam, hogy mi van, ha ikerterhes vagyok, és hamarabb mutat a teszt és nagyon rosszul vagyok tőle esetleg. De mindig 5,6 óra felé leszek jól. Délelőtt mindig aludnék, feküdnék, enni sincs kedvem, kicsit émelygek, háromszor volt már gyengeségérzés mintha ájulni akarnék, de odáig nem fokozódik, mert lekekszem. Nincsen erős fájdalmam, csak húzódásosak. Nem fáj a hüvelyem, a kakilás sem, zaccos váladékom sincs, nem is értem, hogy ha nincs ott, akkor hol van? Istenem, de jó lenne ha most azt mondaná a doki, hogy ott van! :D Sírnék örömömben az tuti. Annyi rossz volt már az elmúlt pár évben, hogy csak jóra számítottam … mert ugye előbb-utóbb jönni kell a jónak is!
2019. aug. 8. 23:00
 72/91 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy ketten indultak, de az egyik nem maradt meg és azért véreztem. Borzasztóan drukkolok Neked, tudom min mész keresztül! Kérlek jelentkezz majd mit mondtak, remélem nagyon jó híreket kapsz majd!
2019. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha baba van a dologban, akkor elvileg hány hetes vagy?
2019. aug. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:
Ha a teszt 4 hetesen mutat, akkor legalább 6 szerintem, mert pozitív teszt óta eltelt 2 hét.
2019. aug. 9. 05:36
 75/91 A kérdező kommentje:
Valami nem jót érzek. Egész éjjel alig aludtam, feszít a bal oldalam alul egy sávban. Már nincs sok, 7:30 ra kell mennem.
2019. aug. 9. 05:37
 76/91 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, írj majd, nagyon drukkolunk érted!
2019. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok, irj majd mi van veletek!
2019. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgulunk érted!
2019. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem rosszat jelent ez a csend...☹
2019. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
87%
En is jovok rendszeresen nezni, hogy van e mar vmi hir.
2019. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!