Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 51/91 A kérdező kommentje:
Igen. Ma is megnéztem. Erős pozitív. Nem értem, de már elkönyveltem, hogy tuti nem lesz semmi. Ha visszamarad egy kis szövetdarab és az okozza a pozitív tesztet, az következő mensivel kijönne? És akkor lesz negatív, vagy meg kell kaparni?
2019. aug. 6. 20:23
 52/91 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy kell egy kaparás.
2019. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a terhesség sem kizárt, őszintén mondom. Szerintem lehetséges, hogy 5-6 hetes vagy. Nekem 5 hetesen még semmit se láttak, 1 hetet kaptam. 6 hetesen egy pöttyöt. A pöttyöm tegnap volt 11 hónapos, én is véreztem 6 napig normálisan. Nagyon szorítok! Ha jól értem, akkor holnap mész vizelet vizsgálatra? Vért miért nem vesznek? Abból lehetne látni a HCG szintet és tudnák hogy terhesség van-e.
2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:
Doki mondta többször meg kell nézni, de legelső, hogy csapoljanak első vizeletet. Nem tudom. Lehet mást nézet … reggel megkérdezem a főnővért. Őt kérte meg, hogy elsőként engem intézzen el. Biztos tudni fogja , hogy ez pontosan mire irányul. Megkérdezem mikor lesz eredmény, és betelefonálok, hogy mi a következő dolog. Tudod az a baj, hogy a peteérést minden hónapban érzem, de peteérés előtti időszakban már pozitív volt a teszt, így peteérésem sem lehetett, nem éreztem, pedig nagyon fáj minden hónapban. És ha mensi alatt lett, és hamar kimutatta is a teszt, akkor is már többnek kell lennem, mert amikor mutat a teszt az 4. hét. De a mellérzékenység és a szédülés sincs már meg. Írok, hogy mit mondtak. Megkérdezem a hcg-s vérvételt is. Én is gondoltam rá, mert ugye az a 12. hétig nő, és lehetne következtetni, hogy hol kell tartanom, és ha asszerint 6-7 hét és nem lát semmit, akkor egyértelmű.
2019. aug. 6. 21:20
 55/91 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bízzunk benne, hogy volt egy soron kívüli tüszőrepedésed később és abból fogant a baba. Várom, hogy jelentkezz és Veled vagyok❤️!
2019. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
Csapolt vizelet eredménye egyértelmű pozitív. Pénteken újra uh. Doki szerint reménykedjünk , hogy ott lesz méhen belül, de figyelni kell.
2019. aug. 7. 08:32
 57/91 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök!! Vérvételre nem mondtak semmit? Annak az értéke ha nem is mondaná meg, hogy mekkora maga a terhesség, de irányadónak jó lenne.
2019. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
100%
Megint eltűntek a válaszaim.... szóval, nem mondták mennyi a hcg?
2019. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételt nem csináltak Neki, úgyhogy azt nem lehet tudni.
2019. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy felesleges vizsgálat volt. 7 tesztem lett egyből pozitív. Pénteken újra ultrahang.
2019. aug. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!