Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon pecsételés és...

11. napon pecsételés és pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Nagyszerű, én mindig is zűrös voltam. Elmentem pisilni, egész nap szédültem, erre most pecsételek. Mondom a biztonság kedvéért tesztelek egyet. Pozitív. Nem értem. erős menzeszem volt 11 nappal ezelőtt kezdődött, 5 napig tartott rendesen. Végig olyan biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, erre megjött. Mondom akkor ennyi. Teszteltem is predictorral early-vel menzesz előtti napon, de negatív volt. Akkor? Most ezt nem értem. Próbálkozunk ezerrel, volt is félidős fájdalmam, ahogy minden hónapban a 15. napon, erre mégis máskor volt a peteérés, vagy mi? Járt így valaki? Ez kemény lesz. Tudom! Doki! Megyek is, de kiváncsi vagyok van itt hasonló sztori? Nem fáj semmim, a hüvelyem húzódik és napok óta olyan, mintha meg akarna fájdulni a fejem, de nem. ??? Na most? Szerintetek? 1 éve várok a missed ab óta.
2019. júl. 23. 21:50
 41/91 A kérdező kommentje:
Feltettem egy utrot, azóta semmi. Bal oldalon kicsit feszülget. Ennyi. Majdnem full doboz megmaradt, mert az előző terhességnél pecsételéssel kezdődött a terhesség. uh-n nem látszott még semmi, rá egy hétre petezsák, aztán szívhang is volt, de addigra már 3 hete pecsételtem, de az véres volt, és minden törlésnél látszott pisilés után. Ez most csak ilyen halványbarna nyálka volt, és nagyon kevéske. De rosszat nem tettem az utroval, mert anno mondta doki, hogy ezt szokták kérni maguktól is a nők. Na a lényeg, hogy azóta nem jelentkezett.
2019. aug. 4. 22:33
 42/91 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Persze, azzal bajt nem csinálsz. Nagyon drukkolok mára!
2019. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az orvosnál Kérdező? Gondoltam Rád!
2019. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném tudni :)
2019. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 A kérdező kommentje:
Nem volt ma bent a doki. Holnap bemegyek, ha nem veszi fel a telefont, akkor személyesen megkeresem, mert kiderítettem, hogy a városban van :D Magánrendelése is megy, úgyhogy valahol csak elkapom :D Holnap van uh-ja is a kórházban. Köszi az aggódást, mindenképp írni fogok. Ma olyan nagyokat aludtam, alig keltem ki az ágyból. Magnézium, B komplex folsavval, cink, szelén, extra c vitamin. A barnás valami most nincs, lehet a következő mensim akart megmutatkozni kicsit korábban. Na majd mindent megkérdezek. Jajjj, nagyon izgulok.
2019. aug. 5. 22:33
 46/91 A kérdező kommentje:
Uh-ról jövök. Nem látható terhesség. Reggeli első vizeletet kórházban csapolnak. Abból nem tudom mit mondanak, de be kell mennem reggel. Vagy nagyon korai terhesség, vagy vetélésből visszamaradt szövetdarab. Azt mondta, hogy az utrot folytassam, hátha lesz valami mégis. Hát én már úgy vagyok vele, hogy nem lehet ott semmi. Ebben a hónapban is voltunk együtt félidőben is, de az a teszt nem ettől pozitív … Még írok.
2019. aug. 6. 10:01
 47/91 anonim ***** válasza:
100%
Azért én még drukkolok, hátha!
2019. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
100%
Hány tesztet csináltál? Szerinted mennyi idős lehet a baba, ha a legkésőbbi lehetőséget nézik? Vastag nyh van?
2019. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:
Vastag nyálkahártya van, de 9.-én meg kellene jönnie, gondolom azért. Ebben a hónapban nem éreztem a peteérést, pedig minden hónapban szoktam. Hát ha 23.-án estiből + volt, akkor ugye 4 hetesnek kellett lennem. Azóta meg eltelt már hét :( Ebben a hónapban is együtt voltunk félidőben, de már előtte pozitív volt a teszt … ez nekem már reménytelen.
2019. aug. 6. 16:04
 50/91 anonim ***** válasza:
100%
Mikor csináltál utoljára tesztet? Még most is pozitív?
2019. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!