Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/343 A kérdező kommentje:

Én hétfőn megyek UH-ra, remélem minden jól alakul :)


Nekem nem mondtak semmit arról, hogy mennyire vagyok egyszerű eset, de lehet nálam is az a helyzet mint nálad, és azért a rövid protokoll??? Ezt nem értem, hogy mi alapján döntik el, hogy rövid v. hosszú... Te tudsz valamit erről?

2011. okt. 12. 19:43
 12/343 anonim ***** válasza:
100%
A stimulálhatóságot az fsh szintem miatt mondták. Nekem az magas. Azt hogy rövid vagy hosszú a stimu azt nem tudom mi befolyásolja. A szurikból neked mennyi NE. kell adnod?
2011. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/343 A kérdező kommentje:

Én még nem kaptam meg a hormoneredményeimet, mikor kérdeztem azt mondták, hogy majd ha vége a lombiknak akkor kapom meg :( Pedig kíváncsi lettem volna rá.


A Gonal-ból 150NE, a Gonapeptylből fél szurit kell beadni naponta, szóval 2 nap alatt fogy el egy injekció. Nálad mennyi az adag?

2011. okt. 12. 21:10
 14/343 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gonapeptylből első nap egész utána feleket kell beadni. A gonal f-ből 262.5-el kezdtem és most 180körüli egységeket kell.
2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/343 anonim ***** válasza:
100%
Te érzel valamit??? Én igen,de lehet csak bemesélem,vagy nem a szuriktól fájdogálok....
2011. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/343 A kérdező kommentje:

Akkor neked egy kicsit több mennyiséget kell adnod, na de ki tudja nekem mi lesz a 7. napi UH-on, lehet nekem is kevés ez a 150NE.

Mennyi lett az FSH-d?


Hát én még nem érzek semmit, bár még a Gonal-t csak ma fogom kezdeni.

Pontosabban tegnap délután szurkált a petefészkeimnél, de csak ráfogtam h beképzelem :)Nem hinném, hogy 2 szuritól bármit kellene éreznem...

2011. okt. 13. 07:44
 17/343 anonim ***** válasza:
100%
Magas volt az fsh-m...:( 14 volt legutóbb,de volt már 20 felett is. Szóval nagyon szurkolok a petefészeknek,hogy nagyon ügyesek legyenek.Én már összesen 5szurin vagyok túl. Holnap uh. izgulok,csak látják talán működik-e a dolog?!
2011. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/343 A kérdező kommentje:

Ne izgulj, holnap biztos minden rendben lesz, beindul aminek be kellett :) Megy a drukk holnapra, majd írj, hogy mi volt!


Nekem ma már a Gonal-t is szúrni kellett, mert ez a 3. nap, de azt még annyira sem nevezném rossznak, mint a Gonapeptyl-t... Nekem a Gp. picit kellemetlen szokott lenni, a másiknál viszont semmit sem éreztem :)

Bár ma olyan vagyok, mint aki be van szívva, kótyagos a fejem, meg beszélek össze-vissza, nem tudom ez miért lehet, de ez van :)

2011. okt. 13. 16:50
 19/343 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Korán reggel indulunk mert 8-ra ott kell legyünk(min.2 órás az a út).Ha hazaértünk írom mizu. Ma este én is szédelegtem. Szerinted a szuriktól lenne???Nekem csak van lent olykor fájdogálás,no nem erőteljes. Remélem mindkettőnknél fejlődik aminek kell....
2011. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/343 A kérdező kommentje:

Hát én már nem is tudom, hogy mitől lehetnek az ilyen "tünetek", de jobb, ha nem is tudjuk szerintem :) Persze nem akarok beképzelni minden hülyeséget, próbálom elhessegetni az ilyen itt fáj-ott fáj dolgot, kérdés hogy meddig megy :)

A szédülés most nincs, de az egyik oldalam viszont egész délután érzem, szuper :(


Na de nem panaszkodom tovább, lehet csak képzelődöm :)


Sok sikert neked holnapra, jó híreket, szép napot, majd írj!!!

2011. okt. 13. 23:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!