Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/553 anonim ***** válasza:

Tegnap este ugyan enyhén de Megjött a nemvárt 😒

Ráadásul egy héttel korábban.

így már esélyt se látok arra , hogy összejött most a baba , mondjuk első próbálkozás volt csak.

2016. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/553 anonim ***** válasza:
Ohhh Kitti sajnalom...:( szerintem nagyon ritka, hogy elsőre összejön! Mi 1éve megszakítással védekeztünk, és soha nem csúszott be, ezért már azon is elgondolkoztam, hogy lehet hogy nem is tudok teherbe esni! Most volt az első hónapunk, hogy szabad utat engedtünk neki, kíváncsi vagyok mi lesz, mert megnéztem, amit Abigél belinkelt Jónás naptárat, és pont azon a napon voltunk először együtt, amikorra írja a kalkulátor az ovut! Szóval nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz :) Detty
2016. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/553 anonim ***** válasza:

Elkeseredve nem vagyok mivel január 31.-én kezdtünk bele a babaprojektbe, mivel most elöbb jött meg 1 héttel akkor viszont peteérésem is elöbb volt , így akkor még nem is dolgoztunk rajta 😊

Mi is 1 évig megszakítással védekeztünk csak. Amiatt ne aggódj hogy nem tudsz terhes lenni.

Most hogy belevágtatok kiváncsian várom a fejleményeket 😊 Kitti

2016. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi lassan egy éve nem védekezünk, sajna mégse jön. Igaz nehéz helyzetben vagyok mert a párom kamionozik így csak hétvégente lehetünk együtt :(

Még csak 23 leszek hamarosan de már 7 éve vagyunk együtt és már nagyon szeretnénk mind a ketten(sőt még a családja is nagyon várja)

Leendő aposom nem is érti hogy hogyhogy nincs még unokája(ő tudja nagyon jól hogy soha nem szedtem fogamzásgátlót).....

Én most 27-ére nem várom

2016. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/553 anonim ***** válasza:
Azt hittem higy beszélgetni akartok itt...de látom senki se ír..... kár 😐
2016. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/553 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt néztem , hogy senki sem ír. 😒 pedig én próbáltam itt lenni és beszélgetni , de egyedül ez nehéz.
2016. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/553 A kérdező kommentje:
Én vagyok! Olvastalak titeket,
2016. febr. 18. 21:04
 28/553 A kérdező kommentje:

Kitti sajnálom, de drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön!

Nekem van egy 3 és egy másfél évesem, és kevés időm, de beszélgetni akarok! Bonyolult.

Mostanában nehéz napok voltak velük, de már lábalunk ki.

Barátcserjét "eszek", és cickafarkot iszok, és a napokban várom a peteérést. Ember beteg, de gyógyítom, mert betegen nehéz gyereket csinálni. :p

Nálatok helyzet?

2016. febr. 18. 21:09
 29/553 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan Megjött a nemvárt, de csak 3 napig tartott. Valamiért megzavarodott a ciklusom most. Van aki bíztatt hogy csináljak egy tesztet azért. Majd meglátjuk, ami biztos , hogy indulhat megint a babaprojekt. 😊

Az első 2 gyerkőcöm elsőre sikerült, mondjuk sok minden befolyásolhatja most a helyzetet. 2 hónapja volt egy balesetem , műtöttek is. Mostmár ugyan jól vagyok , de lelkileg azért megmaradt a baleset bennem. 😒

Reméljük a legjobbakat és hogy mielőbb sikerrel járunk. Kiváncsian várom nálatok mi lesz a fejlemény. 😊

Március 2.-ára kaptam időpontot a dokihoz , mivel a rákszűrés is esedékes, így egyben megnézetem magam , hogy minden rendben van e .

2016. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/553 anonim ***** válasza:
Jah és Kitti voltam. 😊
2016. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!