Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/206 anonim ***** válasza:
100%
Hergelni jönnek, mert ennyi az ő üres, szánalmas kis életük, hogy interneten, név és arc nélkül fröcsögjenek, jobb dolog híján. Az ilyennek, ha akarna se lenne, hiszen kivel is.. Selejtes sajnos.
márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/206 anonim válasza:
100%

Hát nem akarok csúnyát mondani de az ilyen emberek, akik így állnak az élethez inkább ne is szaporodjanak… más meg aki szeretne, és vért izzad, annak meg nem jön össze…Én úgy gondolom mindenki éli/élje az életét a maga döntése szerint, de a saját nyomorát ne másra vetítse ki:)

-D

márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/206 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehetne jelenteni azt a 2 választ, hisz nem a konrkét kérdésre válaszolnak, max hergelés a cél így talán törölnék? Én nem tudok még jelenteni de hátha más megtenni esetleg? Olyan rossz őket látni...:( csupa negatív dolog mikor direkt írtam a pozitív gondolatokat is.
márc. 19. 15:04
 14/206 anonim ***** válasza:
20%
Persze, ha eltérő a válasz attól, amit mi szeretnénk hallani, az már nem tetszik és takarodjanak el innen, jelentsük be. Tehát felteszel egy kérdést, amire csak igennel lehet válaszolni. Ez ilyen kormányzati stílus, 99% le a génmódosított ukrán gabonával stílus....és persze, NYILVÁN nyomorult az életem, egyből elkezdődik a személyeskedés, sértegetés, megalázás. Na...ez az ami gusztustalan stílus, nem az ha leírom az álláspontom egy kérdéssel kapcsolatban.
márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/206 A kérdező kommentje:
14-Na tudod mit menj innen a fenébe. Senki nem kért téged, hogy leírd az álláspontod...Ez a kérdés azokhoz szól akik szeretnének babát így a te álláspontod hidgen hagy minket és igen te vagy gusztustalan, nem mi...mert te jössz ide kéretlenül! Légyszíves ne figyeld tovább a kérdést, ha alapból nem akarsz babát és ne uszísd ránk a kéretlen negatív álláspontodat, szia!
márc. 19. 15:27
 16/206 anonim ***** válasza:
26%
Megkérdezed szeretne-e még valaki babát! Ha nemmel válaszolok, és meg is indoklom röviden, azt nem fogadod el. Ebből az következik, hogy nyomorék vagyok, és hogy ne is szaporodjak. :D Úristen hát itt tartunk komolyan? Erre én is tudnám azt mondani, hogy akinek nem jön össze, az ne itt ossza meg a nyomorát, mert kit érdekel, mondja el az anyjának vagy mittudomén. Látszik, hogy ebben az országban a béka segge alatt van a vitakultúra, és itt csak bólogatni lehet.
márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/206 A kérdező kommentje:
16.Gondoltam egyértelmű így nem gondoltam hogy azt kell kérdeznem az írjon aki SZERETNE babát....NA MINDEGY. nem foglalkozom veled...szia. lányok ti se foglakoztatok ezzel a megkeseredett személlyes. Jobb dolga nincs látszik, remélem itt azért mindenki babás lesz és csak pozitív gondolatokat adunk át egymásnak :)
márc. 19. 15:31
 18/206 A kérdező kommentje:
Csajok mit gondoltok...már nincs kedvem figyelni se a kérdésem, ennyi negatív után. Lehet máshogy kéne feltennem a kérsést és akkor elkerülető az ilyesmi?
márc. 19. 15:37
 19/206 anonim ***** válasza:
63%
A két fogyatékos miért is nem fogja fel, hogy nem ők lettek megszólítva? Nem az álláspontotok a baj, ne akarjatok, én leszarom. De nem az ilyen kérdések alatt van akkor a ti véleményetek helye. És nem kell kiforgatni, hogy mert a kérdező úgy tette fel a kérdést, ahogy. Érezni kell, hogy nem a ti terepetek. De az már nem megy. Mert igenis szándékosan jöttök a fszságaitokkal. Szóval nem megsértődni kell ha el vagyok küldve a búsba, hanem esetleg megtalálni a magatok közönségét.
márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/206 anonim ***** válasza:

Ismét eltelt egy nap. Ma volt a 3.nap hogy mensi szerű görcseim vannak, hol kevésbé, hol erősebben. És ami érdekes, hogy nem egyfolytában, ami azért is furcsa, mert mensi előtt folyamatosan görcsölök. Meg ami még fura, ma alig ittam, viszont egyfolytában pisilni jártam. Gondolkozok, hogy teszteljek-e holnap, ha most hajnalban sem jön meg. Mindenesetre holnap van időpontom a nőgyógyászhoz, meg csinálnak további kivizsgálásokat stb, lehet neki is megemlítem ezt..


-V

márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!