Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/206 anonim ***** válasza:
100%
Szia 3 év van mögöttünk. Rengeteg vizsgalat,12 inekcio és 2 inszem. Most pihenő honap van. De nem adjuk fel!! :) üdv:Lotti
márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/206 anonim ***** válasza:

Szia :).

Babasodni ... a hideg kiraz ettol :D


2.5 eve probalkozunk de sajnos nem jon az aldas.


Dec. Elejen volt az elso konzi a meddosegibe es 12. En meg volt az elso inszemunk.


Most varok :).


Eddig sejtettem hogy peteerest kovetoen hanar megjon de ennyire nem hittem volna. Minden honapba a mellfajdalmam ahogy enyhult mar pecseteltem es meg is jott.


Most az inszemnel stimulalas mellett rajottem hogy nem mensi elott faj a mellem hanem ovu alatt. A mellfajdalmam elmult. Ma volt.jellegzetes hasi fajdalmam ami par percig tartot.


Oszinte leszek remenykedek, nagyon szeretnenk mar babat.

márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/206 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Másfél éve próbálkozunk sikertelenül, rengeteg kivizsgálás van már mögöttünk.


Januárban volt az első konzultációnk a meddőségiben és március 14-én megtörtént az első inszemináció is.

Szóval kedves előttem hozzászóló mi most együtt izgulunk. 🤞🏼


Nálam annyit sikerült kideríteni, hogy picit emelkedett a TSH-m, de minden más pajzsmirigy értékem jó és a TSH is határértéken belüli. Erre kaptam gyógyszert.

A férjemnél pedig a spermiumok motilitásával van egy kis gond. Az andralógus javasolta, hogy próbáljuk meg az inszemet, mert az ilyen jellegű problémákra jó szokott lenni.


6. dpo van ma és nagyon fájnak a cickóim, illetve mensi szerű görcsöket is érzek, persze lehet csak a progeszteron miatt van ez.


-BJ-

márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/206 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi másfél éve próbálkozunk a férjemmel. Nálam az egyik gond az volt hogy nincs rendszeres ciklusom, tehát nincs peteérés. Aztán ráakadtam a maca gyökér kapszulára, attól lett peteérésem, éreztem is, volt pozitív lh tesztem meg nézettem vérből progeszteront is hogy alátámassza. Jókor voltunk együtt mégsem sikerült. Kiderült hogy magas kicsit a tshm (3,8). Arra kaptam endokrinológustól gyógyszert ami levitte. Most vagyok a 13 dpon. 11 dpon csináltam az első Predictor early tesztet ami pozitív lett, a tegnap reggeli is pozitív és a ma reggeli is. Még csak nagyon halkan örülök mert még lehet kémiai is.

Drukkolok mindenkinek🤞

-Lola

márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/206 anonim ***** válasza:

Lola!

Ezt nagyon szuper olvasni, remélem minden rendben lesz veletek! 🥹

Milyen gyógyszert kaptál a TSH-ra és mennyi idő alatt vitte le?


-BJ-

márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/206 anonim ***** válasza:

Köszönöm🥰

Euthyroxot kaptam és egy hónap alatt levitte😊

-Lola

márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/206 anonim ***** válasza:

En vagyok az elso inszemes kommentelo aki 12 en volt a beavatkozason. Leszek innentol bodza. :D


Nekem a tsh volt 2.8 amit a doki jonak latott. D vitamin szintem volt a beka segge alatt de szedem 2 honapja. Tegnap egesznap mensis fajdalmat ereztem.. ma mar nem igazan :) varok varok de hat turelmetlenul. Nem is veszek tesztet hiszen tudom magamrol hogy akkor ugy is megcsinalnam. En ma lehetek 9 dpon ha minden igaz. Bizakodok egyebkent 29. En kell megcsinalnom a tesztet jol kitolta a doki.


Egyebkent cyclogestet kaptam de mar 2 napja kicsit kezd kimarni ennek annyira nem orulok :/.

márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/206 anonim ***** válasza:

Kedves Bodza!


Én is hihetetlen türelmetlen vagyok és szintén nem tartok otthon tesztet, mert idő előtt ellövöm.

A TSH nekem 3,5 volt.

Nekem is 17 napot javasolt a doki várni a teszteléssel, de szerintem 14 nap után már csinálok egyet. 😌

Én is Cyclogestet kaptam, amit reggel-este kell használni és Exeltist, amit este kell bevenni. Illetve napi 2 Inofolic prémiumot javasoltak a meddőségiben.

Neked hány érett tüsző lett? Ha nem túl indiszkrét a kérdés. 🫣

márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/206 anonim ***** válasza:

Nekem napi 1 cyclogest es ennyi igazabol semmi mas.


Hat 2 17 mm es tuszo volt jobb oldalt de bal oldalt meg se nezte..

márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/206 anonim ***** válasza:
NekedM
márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!