Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
 61/106 anonim ***** válasza:

Koszonom :)

A 30as valaszolo vagyok. Ket eve probalkoztunk, miutan volt egy vetelesem es en azt hittem mar nem fog osszejonni es most pont egy nagyon nehez elethelyzetben, mert lakast keresunk es munkat, pozitiv lett. 17 korul nem vartam, akkor volt par csepp kis barna valami, akkor mar gyanakodtam. Normal esetben ha a periodusom jon, akkor piros ver es erosodik, nem szoktam barnazni. A mellem pedig folyamatosan faj peteeres ota, igaz most csokkent a fajdalom, de olyan, mintha izomlaz lenne benne. A masik tunet a furcsa hasfajas volt, nekem nem igy faj ha megjon. Mivel utaznunk kellett kozben, cipelesre, faradtsagra erosodott. Gyenge is vagyok neha, es furcsa a kozerzetem, de hanyingerem nincs. En arra tippelek ot hetes lehetek, de ma megyek dokihoz. 43 eves vagyok :/ es izgulok, hogy benntmaradjon, az elozot hat hetesen vesztettem el. Igaz, akkor nem is volt olyan szep eros csikom, mint most :) Drukkolok kedves kerfezo, hogy erosodjon a hcg nalad is !

2016. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 A kérdező kommentje:

Kedves 30.! :) Én pár nappal vagyok később, max. egy héttel, csak korábban teszteltem, mint Te. Ma voltam ismétlő hcg-n, hát nem valami fényes, 630 lett. Azt mondta az orvos, hogy előfordulhat, hogy nem két, hanem három naponta duplázódik, de elég redős volt a homloka. Viszont, ha onnan nézem, hogy ma vagyok a 19. vagy 20. dpo-n, akkor a neten talált táblázatok szerint nem alacsony, inkább a 17. dpo-n mért 300-as volt magasabb az átlagnál. Az elmúlt három naptól várt emelkedés nem elég drasztikus. Hétfőn megyek megint. Hogy fogom túlélni idegileg ezt a három napot?!?

Tünetileg a mellem nekem is kezd feszülni, és a hasamban van egy folyamatos kicsit talán égő fájdalomhoz hasonló érzés. És hulla fáradt vagyok.

2016. szept. 22. 17:28
 63/106 anonim ***** válasza:

Hat, en se vagyok tul biztos :/ Tegnap voltam orvosnal, de nem volt ultrahangja (nekem eleg fura, hogy egy maganorvosi rendeloben nincs ultrahang) es manualisan azt allapitotta meg, hogy hat igen, ugy tunik terhesseg, de meg nagyon nagyon korai, alig erezheto es egyenlore nem tudunk mit csinalni, menjek el ultrahangra, hogy megerositsek es utana tudunk elindulni laborba, stb. Szerintem egy vervetelre siman el lehetett volna kuldeni, de hat ez az en velemenyem :( Ugyhogy szerintem jovo heten megyek uh-ra, hatha akkor mar latszik is valami. Tulajdonkeppen en azert akartam minel elobb orvoshoz jutni, hogy a korabbi vetelesbol kiindulva most megelozzuk, de ugy latszik naiv voltam.


Nalam most az van, hogy tegnap ota nem faj ugy a hasam, mint elotte es ez aggaszt kicsit, nem erzem ugy, hogy itt lenne velem :( A melleim erzekenyek, de mas valtozas nincs, csak a kozerzetem rosszabb.


Drukkolok, hogy nalad minden rendben legyen :) ! Szerintem te jo kezekben vagy, ugyhogy csak kitartast! Valami vitamint szedsz?

2016. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 A kérdező kommentje:

Juj, szerintem gyorsan menj el valahova. Nekem a korom miatt már régóta azt mondja mindkét orvos, ahova járok, hogy legyen otthon progeszteron pótlás, és a pozi teszt napján azonnal elkezdeni, mert az segít életben tartani a magzatot, és ártani nem ártunk vele, még akkor sem, ha van elég saját progitermelés, nem lehet túladagolni, viszont nagyon szépen meg lehet támogatni a beágyazódást és a kezdeti fejlődést. Én Utrogestan hüvelytablettát szedek 2*2-t. Tegnap is rámszólt az orvos a hcg eredménynél, hogy rendesen szedjem az utrogestant, és akkor talán minden rendben lesz. Az uh az ötödik, vagy hatodik hét előtt nem mutat semmit. Mindenképpen hormoneredmény kéne, hogy mennyi a hcg, progeszteron és esetleg prolaktin.

Amúgy egy uh gép nagyon drága, gondolom azért nincs neki, de akkor miért nem hív be az sztk-ba vagy kórházba, ahol dolgozik. Gondolom nem csak magánpraxisa van... Budapesti vagy?

2016. szept. 23. 11:49
 65/106 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem is megszűnt a kezdeti hasfájás, de aztán pár nap után más formában visszajött.

Én vérvételre magamtól is el szoktam menni, vannak nem támogatott magán laborok (pl. Centrum lab - országos hálózattal), ahova beutaló nélkül be tudsz menni, és azt csinálnak meg, amit kérsz. kb. 2000,- Ft egy fajta teszt.

[link]


[link]


A negyedik oldalon vannak a hormon vizsgálat árai.

2016. szept. 23. 11:54
 66/106 anonim ***** válasza:

Be akart küldeni a kórházba, ahol dolgozik uhra, de mivel évekig külföldön éltem nincs tb kártyám ezért kell máshova menni. Oda meg jövő csütörtökre van időpont.


Az Utrogestant lehet vény nélkül kapni?


köszönöm szépen az ötletet, vérvételre akkor megpróbálok elmenni előbb :)

2016. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
Sajnos el is kezdtem ma barnázni, lehet a tegnapi vizsgálat miatt, de elég elkeseredtem :(
2016. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1 vagyok:)

Én azt tudom neked tanácsilni h menj el a sürgősségire, hiszen van egy pozi teszted.

Régóta vártok a babára, mond el és akkor tuti h uh-val is megnéznek.

Ne hagyd, sipirc az ügyelet.Mindenképp írd meg mi történt!

Szórítok értetek!!!!

2016. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 A kérdező kommentje:
Igen, el kell lassanak, nem tagadhatjak meg ilyen esetben. Azonnal menj be korhazba, szerintem is! Nem baj, h hetvege van, minden perc szamit! Utro sajnos venykoteles. :( szoritok nagyon en is!
2016. szept. 25. 02:45
 70/106 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok, sajnos nincs tb kártyám, mivel külföldön éltünk, nem tudom, hogy ilyen esetben ellátnak-e
2016. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!