Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1 vagyok:) nem tudom figyelitek e még a kérdést, én azért leírom h velünk mi a fejlemény...a párom ma volt spermát leadni és az eredménye nagyon jó lett.De én nagyon beparáztam h nekem vajon mit fog mondani az orvos 19-én.Felmerűlt bennem a kérdés, mi lesz ha azt monja h kimerűltek a petefészkeim és már nekem nem lehet gyerekem?Előfordúlhat mert azt vettem észre h akadozik a menszeszem,most legutóbb is csak 2 napra jött meg és alig valamicske.Látom a párom arcán mikor az ismerősünk 2 hónapos babáját tartogatja, h mennyire szeretne gyereket és ő ezt ki is mondja...kivagyok lelkileg:(((((mi lesz ha én nem adhatom meg neki:( érzem legbelűl h valami nem stimmel már velem h nekem már nem lehet:( mit tegyek?Ha már nem lehet, akkor én vegyem el tőle az esélyt h legyen gyereke valaha is, legyek önző?Én ezt nem tudnám megtenni vele!Ha pedig egy másik nővel látnám gyerekkel az oldalukon, hát meghasadna a szívem.Beszéltünk már erről, de tudom, h idővel megváltozna és neki gyerek kellene.Neki még nincs gyereke, nekem az első kapcsolatomból van kettő.Nem tudom mi lesz és nem tudom mit fogok tenni ha azt mondják nekem már nem lehet.Bocsi csak ezt ki kellett írnom magamból,mert nem bírom,nagyon rossz.
2016. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
Szia 1! En 2. vagyok es mar regen irtam! Ne aggódj legy szives! A mai világban olyan nincs, hogy egy nőnek nem lehet gyereke, főleg, hogy mar van 2!!!!! Ha csak egy petesejted maradt még akkor abbol igenis baba lesz!!! De nem egy van, tobb!!!!Csak nagyon akarod. Lelkileg kivagy. Ezért a fura mensi is. Kicsit próbáld elengedni ezt, hogy neked mar nem lehet! Dehogynem!!!! Holnap megadok neked egy dokino elérhetőségét. 10 évig meddő nőnek "csinalt" vitaminokkal, hormon nelkul babat. Most a 2. baba is igy fog születni!!! Ea orvosilag meddő!!! Higgy abban, hogy boldog 3 gyerekes édesanya vagy! A mai világban nincs lehetetlen!!!! Holnap megírom ha érdekel!!! Kitartás!!!!!!
2016. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 A kérdező kommentje:

Szerintem se aggodj ennyire! Persze, tudom mit erzel, es nem lehet nem aggodni, de az elso a nyugalom, mert az a stressz az egyik legartobb dolog nekunk! Nalunk mondjuk forditva van, de az erzes hasonlo. A paromnak van egy kisfia, akit imad! A parom egeszseges, en meg kriplinek erzem magam, es nagyon bant, hogy az a masik no siman szult neki, en meg nem tudok! De ezt nem hagyom eluralkodni magamon, es Te se engedd! Igaza van a kedves Elsonek, ket gyereket szultel mar, a tesed mukodni fog megint, biztos vagyok benne en is. Pozitiv gondolatokkal probald nyugtatni, erositeni magad!

Amugy barmelyik fizetos laborban parezer Ft-ert csinalnak anti-muller hormon vizsgalatot, ami megmutatja a petefeszkek allapotat. Jo esellyel a meddosegi is kerni fog ilyet ugyis. Nekem 0,9 ng/ml lett, ami szerintem siralmas, mondjuk a koromnak megfelelo, de kozben azt mondjak, h meg a 0,1-est is lehet siman stimulalni. Szoval ma mar tenyleg nincs lehetetlen, es foleg igy nem, hogy mar van ket szep gyereked! Fel a fejjel, nyugi es menni fog!!!!

2016. szept. 15. 00:37
 44/106 A kérdező kommentje:
Elirtam, a kedves Masodiknak van igaza, kedves Elso, h ne aggodj... :) bocsanat! :)
2016. szept. 15. 00:39
 45/106 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, köszi a megerősítést!!!!


Hoztam Nektek egy gyöngyszemet, most ajánlották Nekem, szintén 40 fölött csajszitól!

A Női kód a címe:

Tökéletesítse a menstruációs ciklusát, javítsa a termékenységét, legyen soha nem látott libidója, és váljon enegiaforrássá! A könyv világhírű, amerikai szerzője a sok nő életét megkeserítő policisztás petefészek-szindrómából gyógyította ki magát, gyógyszerek és műtét nélkül! Ezt követően sok ezer nőnek segített természetes úton kigyógyulni ilyen-olyan nőgyógyászati betegségből. Művének szerintem ott a helye minden hölgy könyvespolcán, hiszen Alisa Vitti egyfajta használati útmutatót írt a női testhez.


Remélem érdekel közületek valakit és tudok így segíteni!

L.

2016. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok! /1 vagyok Ma voltam nőgyógyásznál megvizsgált ultrahangal és azt mondta h nagyon vékony, szinte pár milis a nyálkahártyám.Tüszöt is csak 1 látott a bal petefészkembe, de az is nagyon aprócska.Írt fel norculutot napi 2x2 ,mert jövőhónap 19 én vinnem kell hormonsort a meddőségibe.Azt mondta h nem lehetetlen egy nőnél beindítani a dolgokat, van esély így 50-50% A hormonsor szerint megmondják h érdemes e elkezdeni, tudnak e segíteni és ha igen akkor nagyon ütős hormonokat fogok kapni a nőgyógyászom szerint.Most a hormonsor miatt tolódott 1 hónapot az egész.Aki meddőségibe készűl csak írom h vinni kell egy friss hormonsort,konzultáció után, aids, hepatitis stb vizsgálati eredményt...ez utóbbi 9000 ft és aki csak élettársi kapcsolatban él egy élettársi nyilatkozatot kell készíttetni a helyi jegyzővel...itt ez 6000 ft

Egy kicsit lenyugodtam, mert tisztáztam magamban h ez rajtam nem múlik,mert megpróbálom,megteszek mindent amit kérnek.Ha végül mégsem sikerül akkor tudni fogom h én megpróbáltam mindent.A többit úgyis az élet szüli.

2016. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 A kérdező kommentje:

Köszönjük a könyvajánlást, meg fogom nézni mindenképpen!

Kedves 1.! Jó, hogy megerősített az orvos, és biztos, hogy minden menni fog!

Én is elmentem 21. napi progeszteron és prolaktin vizsgálatra a múlt héten, nem a 21. napon, mert rövidebb a ciklusom, hanem próbáltam nagyjából kiszámolni, hogy mikor van az én 21. napom. A prolaktinom az egekben, 1000 fölött, a progi pedig (nyilván) határérték alatt. :( DE! ezek ellenére csütörtökön képzeljétek a 13. dpo-n pozit teszteltem, aztán délután is, tegnap reggel is, és ma reggel is, viszont ma reggel már csak egész halvány volt.... Eddig olyan volt a hasam, mint a beton, ma reggelre normális lett. Péntek reggel felhívtam a dokit (mert a csüt-i pozit még nem hittem el), és behívott hétfő reggel hcg-vérvételre, meg elkezdtem 2x2 utrogestant, hogy a progi pótlás menjen, de úgy látszik, hogy nem volt elég.... délután elmegyek veszek vmi érzékeny tesztet, xepillel meg pregnancy-val teszteltem eddig, meglátjuk, de eléggé elkeseredtem a hirtelen nagy boldogság után... :(

2016. szept. 17. 10:42
 48/106 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy az előző hónapok sikertelensége után, amikor is még a kiskutya fülét is beszedtem, hogy akkor majd biztos sikerül, emelt E vitamin, D vitamin, folsav, méhpempő, magnézium, elevit, vénusz cseppek, és még mit tudom én, mit nem...., szóval elegem lett, és ebben a hónapban az ég világon semmit nem szedtem be, nem vettem ovu tesztet sem, semmit. Nem engedtem el vagy adtam fel a dolgot, ugyanúgy máson sem járt az agyam, csak a babán, csak besokalltam a sok csodaszertől, és tessék...
2016. szept. 17. 10:49
 49/106 A kérdező kommentje:
kicsit szómenésem van, bocsi! Szóval már csak azt akartam írni, hogy senkinek nem mondtam meg a dokin kívül, még a Drágámnak sem, a sok kudarc után úgy döntöttem, hogy a szívhangig senkinek nem szólok, szóval, jó hogy vagytok, hogy Nektek leírhattam legalább! Köszönöm! :)
2016. szept. 17. 10:53
 50/106 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Konyvet szivesen! Es Halkan gratulalok!!!! 😊😊 Ez annyira jo hir, hogy én is boldogságos vagyok es oriasi drukk!!!! 😊 Küldöm a pozitív energiákat! Vettel érzékeny tesztet? Reggel irj miutan ellotted!


Kedves 1so! En erősen hiszem, hogy sikerül Nektek!

2016. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!