Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 A kérdező kommentje:

Kedves 13:18-as! Sok helyen olvasni, hogy semmit nem éreznek, és mégis ott van, szóval az nem számít, hogy nem érzel semmit, ezek a középidős tünetek nagyon-nagyon biztatóak, és az időzítés Nálatok is jó volt! Izgalmas hétvége lesz, olyan jó másokért is izgulni, és annyi erőt adna, ha valamelyikőtöknek sikerülne!

Én nem hőmérőzök, mert sajnos nagyon össze-vissza van az alvásom, és fals képet mutatna. Inkább ovutesztet szoktam venni. Nekem bevált. Írjatok mindenképp, hogy mi újság! Köszi!

2016. aug. 23. 13:48
 22/106 anonim ***** válasza:
1 vagyok:) Huuuuu én nagyon szurkolok mindenkinek!!!!Tudom h a 20 éveikben járó nők nagyon leírják a 40 nőket ezen a téren/tisztelet a kivételnek/ az én nőgyógyászom azt mondta, szűlhet a nő amikor ő jónak látja, de nagyobb a rizikó,hát én ezt is bevállalom:)Akkor kedves kérdező te leszel az első aki közülünk elsőnek tesztel? Jajjj én úgy szorítok neked!!Az én családom nagyon mellettem áll ezen a téren, nagyon szeretnék,ha bővűlne a család:)
2016. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 A kérdező kommentje:

Hát, holnap még tesztelek egyet, de a tegnapi negatív után nagy reményeim nincsenek, vagyis vannak a következő hónapra! :)

A húszévesek biztos borzasztó öregnek látnak minket :), azért írnak le, persze valóban nagyobb minden rizikó is, de nyilván minden létező vizsgálatot menet közben is elvégeztetünk majd, és én már most felelősnek érzem azért is magam, hogy sokáig fiatalos anyuka legyek testben és lélekben is. Amúgy totál rá van állva a szemem, és nagyon sok korunkbeli kismamát látok, meg kisgyerekes anyukát, és mind annyira kiegyensúlyozott és fitt, hogy egy szemernyi kétségünk ne legyen, mi is ugyanilyenek leszünk.

2016. aug. 24. 10:54
 24/106 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, Szia 1ső! Olvastalak Benneteket de olyan hulla fáradt vagyok, nincs erőm írni és egy épkézláb gondolatom sincs. Lecsapolták ma az agyam de még az agyam helyét is.

Kérdező, hamarosan múlt idő lesz minden, pozi tesztet fogsz tartani a kezedben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1ső, Neked továbbra is drukkolok, hogy sikeres legyen az akció!!!!!!!!

Majd írjatok, hogy vagytok!!! Én jól. Vagy nem is tudom mert tudom, hogy 2-3 nap és meg fog jönni. Levert is vagyok ettől és kedvtelen, nem csak munka miatti agyhalott.

2016. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Sajnálom, hogy leharcoltak, meg azt is, hogy meg fog jönni érzésed van. Nekem is sajnos, de ne keseredjünk el. A rosszban az is jó, hogy minden hónap új esélyt hoz, nem kell nagyon sokat várni a következő lehetőségre. Ezek szerint nagyon egyformán vagyunk az időben... :) Ti hőmérőztök amúgy?

Tegnap kértem időpontot a Mens Mentisbe. Eddig csak normál nőgyógyászhoz jártam, de már többször mondogatta a doki, hogy érdemes valamelyik központot is meglátogatni, még akkor is, ha nem akarunk inszemet vagy lombikot, mert ezek a központok sokkal nagyobb tapasztalattal bírnak, mint egy sima szülész-nőgyógyász. Szeptember végére kaptam időpontot. Van tapasztalatotok itt vagy másik meddőségiben? Köszi! És jó pihit! :)

2016. aug. 24. 17:19
 26/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gyorsan írok. Nekem most itt van a nemvart. 😞

Kérdezo, Veled?

Nincs tapasztalatom meddossegi kozpontokkal es orvosokkal kapcsolatban. A pesti anno orvosom meddőségi kutató professzor volt igy nem fordultam máshoz. Viszont atestem tobb tucat kivizsgáláson általa es anno Angliában is. De semmi. Viszont ennek par eve. Most keresek itt Eger es környéken de nem talaltam meg senkit aki vallalna. Lehet visszamegyek Pestre mert szeretnek egy ujabb es friss, aktualis teljes, komplett kivizsgálást.

Nem homerozok. Egy ideig csináltam de bele lehet őrülni.

Szerintem Te szeptember végén nem mész a központba. 😊😉 Hajrá! Hajrá!

2016. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso! Sajnos nekem is tegnap megerkezett a nemvart. :( Koszonom a biztatast, hogy talan mar nem kell mennem, en is ebben remenykedem. Az orvos is azt mondta, hogy amikor raszanjak magunkat a paciensei, h elmennek meddosegibe, akkor szokott sikerulni.... Lehet erdemes Pestre feljonni, ha Egerben nem talalsz jo orvost. Itt eleg nagy a valasztek. Az en dokim meg a Versist is ajanlotta, oda sem kell honapokat varni idopontert. De a kov honapban remeljuk a pozi tesztunk is egyszerre jon, es Neked sem kella kivizsgalas! :)
2016. aug. 26. 09:57
 28/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok!/1 vagyok:)

Sajnos én sem szolgálhatok jó hírekkel.Voltam ma a magánrendelésen h nézzék meg h tényleg a peteérést éreztem.Hát nem hogy peteérésem,de tüsző repedés sem volt:( Nincs érő sorom csak 1-2 5mm tüszőm.Nem tudom mi lesz így.A párom mondta h menjünk lombikra.Ti tudtok valamit arról h 44 évesen is foglalkoznak velem,nem küldenek el a sunyiba?Mennyibe kerűl egy lombik?Soha nem gondoltam volna h valaha is harcolnom kell egy babáért.Most már átérzem min mennek keresztűl azok akiknek nem sikerűl...ez borzalmas érzés!Sajnálom h nektek megjött a nemvárt :( Én most arra gondoltam h elkezdem szedni a trimesztet 1 vitamint sok jót olvastam róla.Ti szedtek valamit?

2016. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom! Igen, fogadnak minket a korunk elkenere, sot, a dokim azt mondja, h 40 felett valojaban nem kene varni mar semmire, hanem egyenesen lombik... En sokmindent szedtem, de talan a mehpempo ilyenkor a legjobb, meg az Inofolic, akar napi ketto, mondjuk jo draga.... Az nem lehet, h mar tuszorepedes utan latott a doki? Olyankor lehet, h nem lat semmit, ha mar a petevezetoben bandukol a petesejt. Talan nem is egymagaban... Azert a kov honapban vegyel ovutesztet, vagy kozepido elott par nappal nezesd meg ujra, elofordul, h csak egy-egy honap marad ki. Persze azert kerjetek idopontot vmelyik intezetbe, mondjuk szerintem amire sor kerulne a lombikra, addigra Nektek is meg lesz a ++ teszt! :) Majd ird meg, h melyik intezet mellett dontottetek! Es fel a fejjel, sztem pe-d volt, csak mar elindult, es talan talalkozott is valakivel utkozben! En szoritok nagyon! :) Azert szedsz kismama vitamint? A magnezium, a baratcserje es az E vitamin segiti a beagyazodast! ;)
2016. aug. 26. 17:28
 30/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


En 43 vagyok es szerettunk volna egy masodik babat a ferjemmel, de nem igazan jott ossze eddig. Ket eve volt egy terhessegem, de meg az elejen elhalt es utana nem sikerult teherbe esni, pedig Clostyt is szedtem, kovette az orvos a peteerest, de nem jott ossze. Utana gondjaink voltak a ferjemmel is, egy ideig nem eltunk egyutt, utana ujra visszajott hozzank es nem vedekeztunk, de semmi. Nem tudom, hogy nalunk mi lehet a gond, elso gyerekkel szinte siman ment minden, pedig akkor se voltam mar "fiatal" :) 35 voltam. Tegnap ereztem a peteerest, szurkalt nagyon a petefeszkem, de nem bizakodom nagyon a dologban ennyi ido utan. Nem tudom egyaltalan erdemes-e elmenni orvoshoz, belevagni a dologba... de itt minden sorstarsnak nagyon szoritok es kitartast kivanok :)

2016. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!