Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy megosztottad a Te történetedet. Én azért szeretném azt hinni, hogy nincsen különösebb baj, csak több idő kell a sikerhez. Mondjuk persze pont ettől ördögi kör, hogy egyik oldalról versenyt futunk az idővel, miközben a sikerhez jóval több idő kéne, mint 5-10 évvel ezelőtt. Azért szerintem Ti se adjátok fel! Biztos az sem volt egyszerű, amikor különéltetek, mégis rendbe jött a házasságotok is, a második baba is sikerülni fog!


Azt szeretném még megkérdezni, hogy valakinek volt már átjárhatósági vizsgálata? A hétvégén beszélgettem valakivel, aki két évig várt a teherbeesésre, és nem ő volt az első, akinél ugyan nem mutatott elzáródást a vizsgálat, mégis utána két hónapon belül siker volt. Azt tapasztalom, hogy a pé-ig általában minden rendben, az együttlét is jól időzített, és utána van mégis valami gubanc, vagy a vándorlásnál vagy a beágyazódásnál.

2016. aug. 29. 20:34
 32/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1 vagyok :) Szerintetek mi lehet ez? Azt vettem észre h kb az utolsó 3 együttlétünk után fájnak, égnek a mellbimbóim és a hónomalatt izomlázszerű fájdalom lesz másnapra. Kb 1-2 nap múlva elmúlnak ezek a tünetek. A hormonok okozhatnak ilyen tüneteket? Jövőhéten megyek egy magán meddőségibe Kaposvárra, hát kiváncsi vagyok mik a kilátásaim :)
2016. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, nekem is ugy tunik, hogy ez igaz, peteeres van, az is lehet, hogy megtortenik a megtermekenyules, de utana valami gubanc van :/
2016. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 A kérdező kommentje:

Kedves Első, hát nem tudom, hogy mi lehet ez. Biztos, hogy az együttléthez köthető? Mert vannak, akik mellbimbó fájdalmat is éreznek teherbeeséskor vagy menzesz előtt. De az izomlázszerű fájdalom, illetve, ha kimondottan az együttléthez kötődik az érzés, akkor nem tudom, mi lehet.

Szerencsés vagy, hogy ilyen hamar kaptál időpontot. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, majd megosztod velünk, ugye? :)

2016. aug. 31. 11:04
 35/106 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet lanyok, semmi hir?
2016. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1 vagyok :) 19 kaptam időpontot egy kis segítséggel:) mert különben kb 3 hónapot kellett volna várnom.Sajna nekem is megjött közben:( Írjatok csajok h veletek mijus :)
2016. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik hogy a 9. vagy 10. napon volt ovum. Többször volt már ilyen, és a ciklus második felének hossza ezt igazolni is szokta. Az időzítés apával megint jó volt, de hát az általában jó szokott lenni, nem ott a hiba... :) Továbbra is ez az átjárhatósági vizsgálat foglalkoztat. Én csak 29-én megyek a meddőségibe, ott kikérdezem a dokit erről (is). Az nagyon jó, hogy már 19-re kaptál időpontot kedves 1. Kíváncsi leszek, mit tanácsolnak.
2016. szept. 5. 15:05
 38/106 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! 1 vagyok :) szerintem a meddőségiben is az alapokkal kezdik...kivizsgálás, hormonok stb...lehet neked tényleg csak az átjárhatóságira lesz szükséged.Szorítok h csak ez legyen a hiba, ezt azért könnyebb kiküszöbölni:)
2016. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!!Ma felhívtak a kaáli intézetből, hogy 11 én mehetünk :)1 voltam
2016. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 A kérdező kommentje:
Sziasztok! De orulok, hogy mind belevagunk! Remelem, hogy segitenek hamar mindannyiunknak pozit tesztelni! :) Akkor kedves 1. Te mesz legkorabban, aztan 19-en es az enyem is mindjart jon, 29-en. :) Hajra!
2016. szept. 6. 21:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!