Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
 71/106 A kérdező kommentje:

2.1. Előzetes igazolása, illetve ellenőrzés nélkül igénybe vehető egészségügyi ellátások

Az alábbi esetekben a TAJ kártya nélkül, illetve a jogviszony előzetes ellenőrzés nélkül is

igénybevehető az ellátás:

• azonnali ellátásra szoruló személy mentése

• sürgős szükség esetén az életet veszélyeztető állapotok és betegségek szakszerű ellátása

(pl: eszméletlen állapotok, mérgezések stb.).

• a járványügyi ellátások közül

- a kötelező védőoltás (kivéve a külföldre történő kiutazás miatt szükséges védőoltást),

- a járványügyi érdekből végzett szűrővizsgálat,

- a kötelező orvosi vizsgálat,

- a járványügyi elkülönítés,

- a fertőző betegek szállítása


ebbe simán belefér a fenyegető vetélés miatti ellátás. menj be ma a kórházba. ők tudják, hogy el kell látniuk, ne hagyd magad lerázni legalább egy progeszteron pótlást írjanak fel, mást úgysem tehetnek hirtelen, meg nézzék meg, hogy egyáltalán mi van odabent. egy próbát megér, én biztos mennék, és balhéznék vagy könyörgőre fognám, ami éppen beválik.....

2016. szept. 25. 09:24
 72/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1 vagyok:)

Mi újság veletek? Irjatok h miként alakúlnak a dolgok:) Kedves kérdező voltál vérvételen? Nekem megjött a menszeszem a norculut kúra után, de nagyon siralmas a tisztaságin alig látszik valami,igaz hamar jött az elmúlt mesi óta a norculuttól,de akkor is nagyon gyenge, viszont a melleim nagyon fájnak,szerintem most egy kicsit megkutyulták a hormonjaim.

Várom a fejleményeket h veletek mi van:)

2016. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnálom, hogy megjött. :( Igen, valószínű, hogy valami megkavarodott, de remélem, csak kicsit, és minden a helyére kerül, a következő ciklus, új remény, és mint megbeszéltük, októberre mindenkinek pozi tesztje legyen! :)

Nekem a vérvétel rendben volt tegnap, már 4000 felett van a hcg, viszont ma délután elkezdtem kicsit vérezni. :( Felhívtam az orvost, azt mondja, ha nem marad abba, menjek ügyeletre, ha nem folytatódik a vérzés, reggel hívjam. Amúgy csütörtökön mennék uh-ra, hát most nem tudom, hogy mi lesz... Utrogestan mellett vérezni szerintem nagyon nem jót jelent....

2016. szept. 27. 16:30
 74/106 anonim ***** válasza:

Szia!

1 vagyok:)

A véreredményed nagyon jó lett:)az orvos nem emelte az utrot? Nem lehetséges h most lenne itt az idelye a mensidnek, bar az utrotól nem lehetne semmilyen vérzés. Nagyon szorítok értetek! Mindenképp írd a fejleményt! Én ma megyek a 3 napi vv-re hát nagyon kiváncsi leszek mi lesz az eredmény ha már meg lesz a 21 napi is. Vigyázz magadra, ha teheted pihenj sokat. A párodnak még nem mondtad el, nem gyanakszik?

2016. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Mi lett a véreredmény? Remélem, hogy jó lett! Ma voltam uh-on, nincs szívhang de babó ott van, és szabályosnak tűnik. Az utolsó menzesz szerint még nem késő a szívhang, de nekem előbb volt pé-m, szóval szerintem már mutatkoznia kellett volna. Az orvos biztat, és jövő hét elején újra megnézzük. Azt mondja, hogy a beágyazódás még ilyenkor is tart, attól is lehet vérzés, vagy fenyegető vetélés jele, sajnos nem mutatható ki, hogy melyik van éppen... Kaptam még valami keringést javítót, ami szintén segít a megmaradásban. Kedves külföldről hazajött, Veled mi van? Sikerült orvoshoz menni?
2016. szept. 29. 18:02
 76/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1 vagyok :)

Mi újság veletek lányok? Kedves kérdező voltál orvosnál,minden rendben, elmondtad a párodnak? Én még nem voltam a vv eredményemért, de a norculut jól bekavarhatott, mert nagyon érzékenyek a melleim.Irjatok mijus veletek!!!

2016. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 A kérdező kommentje:
Kedves 1! Nem lehet, h mastol erzekenyek? Mikor nem kellene megjonnie? En csutortokon megyek uh-ra, jelenleg ragom a kormeimet.... Nincs semmi extra jo vagy rossz tunetem... Csutortokon muszaj szivhang legyen!!! Megmondtam, nem birtam volna egyedul a stresszt. :)
2016. okt. 4. 21:49
 78/106 anonim ***** válasza:

Szia!

1 vagyok:)

Voltál ma uhangon, ver a kicsi ici-pici szíve? Annyit gondoltam rád h minden rendben legyen veletek.Írj mindenképp h mit mondtak. Nekem nincs semmi változás, esetleg annyi h szerintem a norculut annyira bekavarhatott h a melleim van amikor annyira fájnak h sírni tudnék és már a hónomalatt is érzékeny.Hát szerintem lesz mit rendberakniuk a meddőségibe. Szorítok nagyon nektek és írj!!!!

2016. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem más miatt érzékenyek a melleid. :( És nálam sincsenek jó hírek. Nincs szívhang. És embriót sem láttak, csak szikhólyagot. A petezsák 16x11 mm, szabályos, benne szikhólyag, de ennyi. Kb. ugyanez volt egy hete is. Azt hiszem, nem is nőtt. A kórházban voltam most uh-n, másik gép, és nem is az én dokim csinálta, csak a leletet vittem neki, amire a szonográfus kérdőjellel ráírta a missed ab?-ot. Azt mondta az én dokim, hogy még ne mondjuk ki, hétfőn megnéz valami nagy gépen, ahol kétséget kizáró képet kapunk.... Van valakinek tudománya, hogy 6+1 hetesen már tényleg dobognia kellett, ugye? :( Azt hiszem ennyi volt...
2016. okt. 6. 14:50
 80/106 anonim ***** válasza:

Szia!

1 vagyok :)

Nagyon sajnálom h még nincs szívhang, de szerintem nem törvényszerű h 6+1 naposan legyen.Itt a gyakorin is sokan írják h 6 hetesen csak petezsák volt nekik.Nekem mikor a kisebbik lányommal voltam terhes akkor 2 egymást követő héten csak petezsákot látott az orvosom a 6-7 hét között, igaz én is nagyon paráztam h mi lesz, de aztán összeszedte magát a kicsi lányom:) egyébként vannak tüneteid, terhesnek érzed magad?Egyébként nem biztos h akkor volt péd amikor érezted,lehet akkor még csak ért a pete és csak később lökődött ki, nem lehet?Nagyon szorítok h minden rendben legyen veletek! Írj mindenképp mi történik veled!

2016. okt. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!