Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom kedves Első! Amúgy azt mondják, hogy a mi korunkban nagyobb az esélye az ikerterhességnek, mint fiatalon. És az nagyon biztató, hogy spontán sikerült, nekem az orvos azt mondta, hogy ebből látszik, hogy a rendszer alapvetően rendben van, működik max több idő kell hozzá! :)
2016. aug. 22. 14:04
 12/106 anonim ***** válasza:

Kedves első, nagyon drukkolok, hogy teljesüljön szivetek vágya. Biztos vagyok benne, hogy eljön a Ti időtök es lesz közös gyümölcsötok!!!

Kerdezo, nem ma lett volna aktualis a nemvartad?? 😉 csak mert irtad tegnap, hogy 13.dpon vagy, akkor ovu utan ma 14.nap es... Mi újság Veled? Bízom benne, hogy "semmi"!

2016. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 A kérdező kommentje:
Mivel szedem az utrogestant, így nem tud megjönni, de ma nem teszteltem. Majd holnap. A hasamban vannak fura érzések, de szerintem ez a gyógyszerek miatt lehet. Az előző terhességnél nagyon tudtam, hogy siker van, most meg semmi ilyen érzésem nincs. Még holnap meg rá két napra tesztelek egyet, és utána hagyom csak abba az utrot. Holnap csak a kíváncsiság miatt. :) Amúgy köszönöm, hogy megkérdezted. :)
2016. aug. 22. 19:22
 14/106 anonim ***** válasza:

Ertem, értem, szoval akkor meg két napig barmi lehet!

Es mit éreztél amikor tudtad, hogy nem vagy egyedül? Barcsak én is érezhetnek egyszer ilyet amikor tudod, hogy tudod.

Es gratulalok a futás teljesítményedhez! 😊

Legjobbakat a teszthez!

2016. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nekem a mellem (ami amúgy alig van sajnos), rögtön majd egy méretet nőtt, már a nemvárt előtt 4-5 nappal, minden hajnalban alig bírtam felülni, majd leszakadt :), folyton pisilni jártam, és állandóan fáztam. A hasam is feszített, kemény volt, mint egy jóllakott napközis :) Én minden tünetet imádtam! A világ legjobb érzése volt még a reggeli hányinger is. Az csak később jött, az ötödik hét körül, és nem kimondottan kajától, hanem a mosószer illatától pl. halál rosszul voltam. Én hiszem, hogy nemsokára erről fogunk itt írogatni, hogy ki hogy éli meg a tüneteket!!! :) Amúgy most csak a ciklus első felében futok, amikor már abban bízom, hogy esetleg a beágyazódás lehet, olyankor nem, vagy csak nagyon lustán.
2016. aug. 22. 21:27
 16/106 anonim ***** válasza:
1 vagyok:) ti szoktátok érezni a peteérést? Én nem nagyon, de tegnap és tegnapelött időközönként éreztem a bal petefészkemben éles, szúrkáló fájdalmat...ez az lehetett? A ciklusom felénél tartok és ma már nem éreztem.
2016. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 anonim ***** válasza:

Kerdezo, Neked jonni fog a baba!!!! HA most nemis, a következő hónap a Tiéd, Tiétek!!!! Megérzés, ami Nekem többnyire működik. Sokszor par hétre megérzem a munkahelyi történéseket is, a fonokeim tobbszor kerdezik mit érzek bizonyos dolgokra.

Kedves Első! Szrtinteeem, igen, igen, igen ees igeeen!!!! 😊 Pe-d volt!!!! Oriasi drukkok mennek Feléd!!!! 😉

Ugy orulok, hogy rátok találtam! Ebből a nehany kommentből nagyon szimpatikusak vagytok!

2016. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
1 vagyok:)pénteken és tegnap voltunk együtt a párommal...akkor az úgy jó ,ha pém volt?Ti is írjátok meg a fejleményeket, így tudunk tapasztalatokat cserélni és segíteni egymást.
2016. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:

Kedves 1ső :), szerintem nagyon jókor voltatok együtt!!! Nálunk is pont így jött ki a lépés ebben a hónapban, mint most Nálatok. Hasszúrkás utáni pár napban is voltunk együtt és pé-s nyákom -elnézést- is volt most elég sokáig, 5 napig de nem szokott ilyen hosszan tartani, szóval jókor voltunk mi is együtt. Hőt mérsz, mértél már?Drukkolok Nektek!!

Csütörtök-péntek-szombatra, nagyon nem várom...!!! Csak az a baj, hogy semmit nem érzek ami más lenne, mint eddig...de azért nem várom, hátha...

Kedves kérdező, jó volt olvasni a tüneteid! :)

Mindenképpen írd meg mizus Veled!!! Te hőt mérsz?

2016. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 A kérdező kommentje:

Kedves 10:19-es! Köszönöm nagyon a bátorítást, hiszek a megérzésekben, és nagyon nagy erőd ad ez nekem ma... reggel negatív lett a teszt, de így nem törtem le annyira. :)


Igen, szerintem pont jókor voltatok együtt, ha ma már nem érzed, akkor valószínű ma reggelre szabadult ki a petesejt. Még én ma még egy együttlétet azért ajánlanék, minél korábban, hogy még fiatal legyen a petesejt a randin! :) Ha így érzted, akkor biztos jó domináns tüsző, sőt lehet, hogy több is volt. Hajrá! :)

2016. aug. 23. 13:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!