Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
 81/106 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy így bátorítasz. Rám fér. :) Nem kevés gyakori kérdést elolvastam, amiben szerepel a petezsák és szívhang kulcsszó, és hát tényleg nincs két egyforma eset. Kiszámoltam már minden verziót, hogy hátha később fogant, több napon is volt esemény, noha eddig megesküdtem volna, hogy mikor esett meg, de most már remélem, hogy tévedek, és mégis későbbi.

Amúgy vannak tüneteim, végre vannak pl. melleim, folyton másnapos élményem van, és bármikor tudok pisilni, szóval elég klasszikus, csak ugye a hormonok ilyenkor még dolgoznak, szóval ez nem igazol semmit. Állandóan figyelem, hogy csökkennek-e a tünetek, ma is vajon olyan rosszul vagyok-e, mint tegnap, tegnap fél 11-kor már hányingerem volt, ma miért csak 11:05-kor :)))) stb. de egyenlőre nincs negatív változás. Életem leghosszabb hétvégéje elé nézek. :)

2016. okt. 7. 21:41
 82/106 anonim válasza:

Szia! Igaz én még nem vagyok 40, de 1 éve kezdődött...

Na akkor "babaprojekt" indul :)

Persze, hogy mikor az ember tervez vmit akkor jön a sok akadály.

Nekem elkezdett össze-vissza megjönni. Több hétig mensiztem stb... több orvoshoz mentem, mindenki mást mondott végül az utolsó jobban megvizsgált és mondta hogy nem lökődik ki a petesejt... IR vizsgálatra küldött ami enyhe rezisztens állapotot mutatott... na lemondtam egy időre a babáról. Persze márciusban terhes lettem ami júniusban utrogestan mellett elvetélt. Augusztus 7.én elkezdtem a Clostylbegyt az meghozta 24. napra augusztus 31.én. Akkor még 1 adag closty. És szeptember 28-án a teszt pozitív lett. Hétfőn megyek orvoshoz. De bízom benne, hogy most jó lesz... :)

2016. okt. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Sajnos nekem megint elment a baba, valami biztos nincs rendben, ha esetleg megint ugy alakul, hogy belevagunk, akkor kivizsgalasra megyek elotte. Mindig megerzem, amikor mar "nem el" bennem :( olyan rossz...

2016. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:

Szia!

1 vagyok :)

Voltál hétfőn ultrahangon, mit mondtak, minden rendben?

Nagyon izgulok értetek, írd meg mindenképp!!!

Velem semmi történés, várom a 19-ét h mehessek a meddőségibe.A melleim majd szét durranak, nem tudom mi van:(

2016. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 1.! :) Pulzált!! Az orvos szerint nagyon fiatal terhesség, így kicsit értetlenül álltunk a dolog előtt, de azt mondta, hogy ezzel most ne foglalkozzunk, a lényeg, hogy van életjelenség! Egy hét múlva újra kontroll.

Remélem, hogy segít abban, hogy Neked is reményt ad, hogy nekem sikerült, és sikerülni fog Neked is! Persze még a nehezén nem vagyunk túl, az orvos szerint, ha 9-10. hétig eljutunk, akkor lélegezhetek fel kicsit, de én már ezt is sikernek élem meg. 19. mindjárt itt van, remélem, hogy pozitív megerősítést fogsz ott is kapni.

Kedves még nem 40 éves :), remélem, hogy nálad is minden rendben. Mikor mész orvoshoz?

2016. okt. 10. 20:15
 86/106 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy Nektek most nem sikerült. Nem szabad feladni, még ha nehéz is az újrakezdés, de a kivizsgáláson lehet, hogy kiderül, hogy csak valami apró igazítani való van, és utána simán sikerül! Szurkolok nagyon!
2016. okt. 10. 20:17
 87/106 anonim ***** válasza:

Szia!

1 vagyok:)

Most olvastam a válaszod, látod összeszedi magát a kis poronty, jajjj olyan jó volt olvasni h pulzál a kis szíve:) Nagyon szorítok nektek h minden rendben legyen.Pihenj amennyit csak tudsz és igyál sok folyadékot ez a titka sok mindennek:)

Velem semmi változás a melleim már akkor is érzem ha csak lépek is a mellbimbóim pedig úgy állnak mint a gyémántvágó :D

Jól összekutyúltak,de lassan itt a 19-e és kiderűl mit zagyváltak össze:)

Írj mindenképp mi újság veletek és bízz a babában h erősödik!!

2016. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:

Szia!

1 vagyok:)

Mi újság veletek, minden rendben?

Én tegnap voltam a 3 napi hormonokért.Hát sajnos nagyon rossz lett, mondhatám szörnyű:((( Az FSH 16 lett a többi pedig jó.Az orvosom azt mondta ez azt jelenti h vagy kimerűltek már a készleteim v kimerülő félben van:(azt mondta h a meddőségiben megmondják h érdemes e elkezdeni akármit is.Az első úgy is az lesz h csinálnak AMH vizsgálatot, mert az FSH hormon az csak kezdő támpont.Nagyon elvagyok keseredve, sokat sírok nem tudom mi lesz, de majd szerdán már megtudom van e remény.

2016. okt. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 A kérdező kommentje:

KEdves 1! Ne legyél elkeseredve, tényleg csak az AMH ad pontos eredményt. Megjegyzem, természetes, hogy kimerülőben vagyunk így negyven felett, ez a korunknak megfelelő állapot, nem is lehetne más. Nekem az AMH is csak 0,9 lett, ami siralmas, és látod, mégis volt domináns petesejt, ami megtermékenyült spontán. Tényleg ne keseredj el! Ma mentél meddőségibe, ugye? Mi volt?

Amúgy nekem nincsenek jó híreim, nem fejlődik, egy hét alatt szinte semmit nem nőtt, és ugyan van szívhang, de alig pulzál, pedig ilyenkor valami 140 körül kellene. Neki meg nem is volt mérhető, csak látszott, hogy ott lök egyet-egyet. Totál kivagyok. Pénteken megyek megint.

2016. okt. 19. 13:26
 90/106 anonim ***** válasza:

Szia! 1 vagyok

Nagyon sajnálom amit a picikédről írtál:( és mit mond az orvos? Látod aki nem akar gyereket annak lesz és még probléma mentes terhessége is van.Nincs igazság, látod mi szeretnénk és küzdünk is érte, és tessék ezt kapjuk:( Ma voltam a meddőségibe és mehetünk lombikra.Azt mondta az orvos h mindenki 30% eséllyel indúl.Már kaptam gyógyszert is és mennem kell sokszor vvételre és mindig az eredménytől függ h mi a következő lépés.Örülök nagyon h mehetünk, de közben félek is h nem sikerül.A stressz hormonom magas és ez csak tetőzi.Az orvos mondta h szedjek természetalapú nyugtatót, mert befolyásolhatja a lombik sikerességét is.Lehet ezért nem jött össze spontán,de hogyan lehetnék stresszmentes, ha a párom beteg és én egyedül vezetek egy boltot.Holnap beszélek a patikussal h mit is szedhetnék.

Mindenképp írd meg mi történik veletek, szorítok nagyon nagyon!!!!!!

2016. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!