Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
 51/106 anonim ***** válasza:
Es van valami tuneted vagy van valami ami mas, mint eddig?
2016. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, 2.vagyok. Olyan melyen megmaradt bennem a pozi teszted, hogy egesz éjjel azt álmodtam, a konyhafiokunkban levo osszes tesztem pozitiv lett 😁 volt amelyik hosszában is 😁😁 na, reggel el is lőttem egyet de olyan negatív, mint a hó! 😌 nem baj, csak mesélem, hogy mire képes az emberi elme! 😊

Mesélj, ott mizus? L.

2016. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 A kérdező kommentje:

ÓÓ, de sajnálom, hogy negatív lett, milyen jó lett volna! De sikerülni fog, biztos! Ha nekem sikerült, akkor Nektek is fog! Mondjuk a sikert egyenlőre én úgy értem, hogy működött a rendszer, megfogant a kis Drága, aztán, hogy mi van odabent, megvan-e még, és marad-e, az még nagyon-nagy aggódás....

Clearblue tesztet vettem, az is csak 25-ös, de állítólag az egyik legjobb. Pozitív lett! :) Azonnal ott volt a második csík, szépen látható, halványabb ugyan mint a kontroll. Nem tudom, hogy csütörtök óta mennyire kéne már erősnek lennie a csíknak... De holnap reggeli vérvétel megmondja...

Fura, hogy szinte semmi tünetem nincs. Az első két-három napban, kemény volt a hasam, nem tudtam behúzni, eleve 4 hónaposnak néztem ki (jó volt!! :)), de aztán rendeződött. Kicsit fáradékonyabb vagyok, kifulladok hamar, és az utóbbi hónapokkal ellentétben végre tudok nagyokat aludni, még akár délután is, de ennyi. Se a mellem, se émelygés, semmi... ez is aggaszt, habár azt mondják, hogy sokaknak nincs semmi tünete.

2016. szept. 18. 10:16
 54/106 anonim ***** válasza:
Akkor ezert fog sikerülni! Multkor óriásiak voltak a melleid. Most nem! Ez a jel, hogy ez most nem ugyan az! Ez most ma es szépen meg is tapad! JuppiiuuJuppiiii ugy orulok, hogy a 25os clear azonnal jelezte a csíkot! Tovabbra is megy a hajra drukk a kicsidnek es feltétlenül irj mit mondott a vv holnap!!!!! Köszi! 😊 Nekem is pozi lesz októberben 👌😊
2016. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:

Sziasztoook!!!!

1 vagyok:)

Kedves kérdező ma olvastam a pozi teszted, szívből kívánom h minden rendben legyen!

Mond a kis csodádnak h kapaszkodjon:)Én annyira örülök h sikerült, így nekem is adtál egy kis reményt h nem lehetetlen.Én most csak a norculutot szedem és vettem Trimeszter 1 vitamint.Írd meg mindenképp a vv eredményét, szorítok nagyon!!!!!

2016. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a drukkot és a megerősítést, és nagyon tetszett, hogy ez most éppen azért fog működni, mert nem olyanok a tünetek, mint a múltkor. Ebbe kapaszkodom, köszi nagyon! :)


350 vagy 370 körül van a hcg-m!! Azért nem tudom pontosan, mert amikor felhívott az orvos az eredménnyel, és meghallottam a háromszázas kezdetet, megfordult velem a világ! :) Azt mondja a doki, hogy egyértelmű terhességre utaló eredmény, de nagyon korai terhesség... igen, tudom.... csütörtökön megyek ismétlőre, hogy milyen ütemben emelkedik. Jajjj, nagyon remélem, hogy szépen emelkedik!!! Ja jól számolom, ma van a 16. vagy 17. dpo. Nem tudom, hogy ez jó eredmény-e, remélem... Mindenkinek pozi tesztet októberben!! ;) Hajrá!

2016. szept. 19. 14:17
 57/106 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezo! 2.vagyok en irtam ami erot ad es nagyon orulok, hogy segit!!!! 😊 En nem tudom ez az ertek mit jelent de ami a doki reakciojat illeti, biztosan jot 😊 Hajra!!!!! 😊
2016. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:

Sziadztok!


Gratula a kerdezonek eeeees tegnapelott este en is pozitivat teszteltem :) !

2016. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
Kedves Előző válaszolo!!!! GRATULÁLOK!!!! :) :) :)
2016. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 A kérdező kommentje:
Hát ez hihetetlen! Szívből gratulálok!! Megkérdezhetem, hogy hányas válaszoló vagy? Remélem, hogy ez a kis csoport bevonzza mindenkinek a várva várt eredményt! Megkérdezhetem, hogy tünetekkel hogy állsz? ÉS mikorra nem vártad? Én szétaggódom magam, hogy vajon ott van-e még. Holnap megyek ismétlő hcg vérvételre, hogy kellően emelkedik-e.
2016. szept. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!